crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Solo Leveling 1
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

Ohlašování na duben 2024! (VIII.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (VIII.) Je na čase shrnout, co vyjde v dubnu za manga pokračovačky. A bude jich docela dost!

Ach, vy dívky mládím zmítané 3
Bleach 38: Fear for Fight
Jujutsu Kaisen 11: Šibujský incident: Otevření brány
Občanská hlídka - My Hero Academy 6: Racionální muž
Mládí na hřišti 3
Naruto 64: Desetiocasý
Pokoj v barvách štěstí 8
Spy x Family 11
Zabiják démonů 16: Nesmrtelnost
Pokémon 15: Gold a Silver 8

připojená galerie

26.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 2

Berserk 16

obrázek k novince Berserk 16 Jak se ukázalo, tak milovníků krvavě temné fantasy je u nás víc než dost... a z Berserka se rychle stala naše nejúspěšnější dospělá manga. S nezastavitelným hrdinou schopným obětovat kohokoliv... a děsivým protivníky.

No a samozřejmě, s démony, krutými vládci, prokletými talismany, obřími meči a monumentálními bojovými scénami, při kterých stříká krev proudem.

Momentálně v Mlžném údolí zuří lítá bitva a zdá se, že černý šermíř má namále. Mezitím se k údolí blíží neohrožená Farnese a její rytíři, jenže jejich příchod nevěstí pro Gutse nic dobrého...

Do parádně nakresleného fantasy pekla můžete nahlédnout TADY!připojená galerie

22.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Žebříček za leden 2024

obrázek k novince Žebříček za leden 2024 10 našich nejúspěšnějších titulů za období 1. 1. 2024 až 31. 1. 2024

A máme tu další žebříček. Pokud čekáte nadvládu novinek, tak čekáte asi stejně marně, jako když čekáte, že se tu objeví Simpsonovi a Spongebob. Novinek v lednu moc nevyšlo, takže se nám v čele tabulky udržely především předvánoční pecky. Vlastně z novinek se nám do čela prodraly především poslední Mýty, což nás hodně potěšilo. A samozřejmě, noví Źiví mrtví!

1) Mýty 22: Sbohem
2) Zaklínač: Balada o dvou vlcích
3) Živí mrtví: Cizinec a další příběhy
4) Cyberpunk 2077: Máš moje slovo
5) Můj první komiks: Spider-Man: Zvěřinec zasahuje!
6) Komiksový Clash 1
7) Venom 5: Venomův ostrov
8) Garfield 61: Garfield si zavaří
9) Aquaman: Válka o trůn
10) Simpsonovi: Kardinální komiksový kravál

A teď jdeme na mangu!

1) Pokoj v barvách štěstí 7
2) Chainsaw Man 6: Bum bum bum
3) Jujutsu Kaisen - Prokleté války 9: Zmařený potenciál
4) Láska ve střihu cosplaye 4
5) Ach, vy dívky mládím zmítané 2
6) Pokémon 14 (Gold a Silver)
7) Mládí na hřišti 1: Činacu Kano
8) Jak jsem se reinkarnoval coby sliz 7
9) Kaidžú č. 8, díl 2
10) Spy x Family 10

Jestli jste čekali šokující zvraty, tak jste čekali marně. Opět se tady držely v tabulce vánoční hity. Inu, novinek bylo jen pomálu. Ale rozhodně nás potěšilo, jak se na špičku vyšplhalo romantické drama Pokoj v barvách štěstí. A úspěšně si stojí i Dívky mládím zmítané či Mládí na hřišti... jinak samozřejmě je tu Chainsaw Man, Jujutsu Kaisen, Láska ve střihu cosplaye a tak dále!

připojená galerie

22.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na duben 2024! (VII.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (VII.) CYBERPUNK 2077: VÝPADEK

Bolí to. Utrpení má hluboké kořeny a čím hlouběji člověk padne, tím déle se přehrávají sny, který si sami vytváříme. Bohatství, naděje, láska – to vše umožňuje technologie DMS. Jenže ne každý touží po šťastném konci. Jeden opravář psychovizí – plný pochybností, sebenenávisti a viny – brzy zjistí, že odpověď na tu bolest... přichází během výpadku.
Připravte se na další kyberpunkovou jízdu ze světa populární počítačové hry. Ovšem klid, tohle jsou příběhy, které zaujmou i ty milovníky žánru, kteří se počítače straní - jsou to parádní, temné, drsné a uzavřené sci-fi dramata!

připojená galerie

22.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na duben 2024! (VI.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (VI.) INCAL: PSYCHOVERZUM

Návrat do světa Incalu!

Připravte se vstoupit do Psychoverza! V šokující a expolozivní předehře k legendárnímu Incalu, ve které dojde ke střetu mezi světem hmoty a světem ideí – Psychoverzem. Tam se skrývá všechno co by mohlo existovat… alespoň do té doby, než to někdo v hmotném vesmíru nevymyslí.

Čili zatímco se realita stále vylepšuje, je Psychoverzum s každým vynálezem chudší a chudší. A s tím je nutné něco dělat. Psychoverzum se rozhodne získat své věci zpátky… i když by to mělo znamenat zničení celého vesmíru.
Mezi nimi a koncem reality stojí jen John DiFool, Metabaron a Kill Wolfhead!

Za komiksem tentokráte stojí američtí tvůrci. Coby scenárista je tu oceňovaný Mark Russell, který uspěl komiksovou a krutě satirickou verzí Flintstoneů či podobně laděnými satirami Second Coming či Not All Robots, a kresby se ujal talentovaný kanadský ilustrátor Yannick Paquette!

připojená galerie

21.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Batman 1: Jejich temné plány, díl první

obrázek k novince Batman 1: Jejich temné plány, díl první Rozjíždí se nová velkolepá batmanovská série od nových skvělých tvůrců!

Kdo má plán na zničení Temného rytíře?

V Gothamu nadešel nový den. Bane sice zmizel, ale metropole a její ochránce mají stále potíže se z toho vzpamatovat. Do města přijíždí Deathstroke, nejslavnější nájemný zabiják světa, aby splnil zakázku.

Brzy následují další a Batman se náhle ocitá v obklíčení profesionálních vrahů – i gothamského stálého zločineckého kádru, od Riddlera přes Penguina až po Harley Quinnovou.

A v momentě, kdy se Temný rytíř přiblíží k odhalení záhadné figury, která v pozadí tahá za nitky, dostane se jeho životní lásce, Catwoman, do drápů odporné tajemství. Dokáže jí ho Batman vyrvat, aniž by tím zničil jejich vztah? A bude to stačit, aby zastavil spiknutí, které se proti němu chystá?

Začátek nové radikální kapitoly batmanovské ságy mají na svědomí scenárista James Tynion IV a kreslíři Guillem March, Tony S. Daniel, Carlo Pagulayan, Jorge Jimenéz a další. Kniha obsahuje sebrané příběhy ze sešitů Batmana č. 86–90.

Batukázku najdete TADY!připojená galerie

20.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na duben 2024! (V.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (V.) HELLBLAZER: SYN ČLOVĚKA

Další velký návrat dávno vyprodaného titulu! Ale už jsme nedokázali odolávat prosbám, žádostem a úplatkům... a navíc jsme taky fanoušci Hellblazera a pokud máme šanci nějakého vydat, neřekneme ne.

Takže vychází znovu jeden z nejoblíbenějších příběhů s Johnem Constantinem, alias Hellblazerem!

John Constantine kdysi udělal chybu - oživil mrtvého syna mafiánského bosse Harryho Coopera. O šestnáct let později se musí s následky tohoto činu vypořádat a postavit se tváří tvář noční můře, kterou vyvolal.

Scénář napsal oblíbený Garth Ennis (Preacher, Punisher) a obálky má na triku Glenn Fabry!

připojená galerie

20.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 2

Ohlašování na duben 2024! (IV.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (IV.) BATMAN: V ŽÁRU SMRTI

Značka „elseworlds“ má v DC už velkou tradici. Ostatně i u nás vyšly příběhy s Batmanem pátrajícím v devatenáctém století po Jacku Rozparovačovi, Batmanem zasezeným do Lovecraftova vesmíru... či Supermanem, co místo v Americe přistál v Sovětském svazu. Alternativní verze slavných hrdinů často popisují, co by bylo, kdyby...

...kdyby se třeba příběh odehrával v šedesátých letech... a spíš než superhrdinský komiks to byla detektivka z ranku drsné školy.

V hlavní roli tentokrát není Batman, ale Batgirl a Robin. Píše se rok 1961. Padesátá léta skončila, válka ve Vietnamu je ještě v nedohlednu a Gotham překypuje optimismem. Jenže to všechno se má změnit. Do Gothamu přichází smrt.

Co asi nejvíc praští do očí je parádní kresba Dana Breretona, která je opravdu zářivá a ohromující. Je to u nás navíc jeho první větší věc, kterou ho můžeme pořádně představit. Ale skvěle funguje i příběh, který zajímavě pracuje jak s komiksovými, tak skutečnými postavami.

Minisérie byla natolik úspěšná, že si vynutila pokračování, které také najdete v této knize!

P.S. V galerii máme obrázky, na kterých si můžete vychutnat obrázky bez textu, ale samozřejmě, v komiksu bubliny budou.

připojená galerie

19.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na duben 2024! (III.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (III.) ŽOLDNÉŘ 11: ÚTĚK
V klášteře v Kráteru bijí na poplach. Lama, moudrý muž, na němž je řád závislý, pomalu umírá, a pokud se tak stane, všechno se zhroutí. Ky však ví, že na Geosu může najít lék, který Lamovi zachrání život. I přes starcův počáteční odpor se mladé ženě a Žoldnéřovi nakonec podaří odcestovat na planetu-dvojče a dát se do pátrání po nezbytném léku. Čeká je napínavé dobrodružství, při kterém se budou potýkat s mytologickými bytostmi, příšerami, létajícími stroji a upadající podmořskou kulturou. Čas se však neúprosně krátí a dvojice bude muset napnout všechny své síly, aby se z planety dostala živá. „Útěk“ je prvním dílem této série, který je již kompletně namalovaný pomocí počítače.

AMAZING SPIDER-MAN 6: V ZÁKULISÍ
Kdo je ta zafačovaná postava skrývající se ve stínech a jaké má plány se Spider-Manem? Připravte se, že dostanete odpovědi na své otázky!
Spider-Man a Mary Jane se vinou nové Electro ocitli v dost nepříjemné situaci. Dokáže Spidey zachránit MJ? Dokáže MJ zachránit Spide yho? A co vůbec plánuje Mysterio a jakou to má souvislost s tajemným mužem, o kterém byla řeč už na začátku? Ale teď není čas na řeči! Na scénu přichází nový, čistě ženský Sinister Syndicate: Beetle, Electro, Lady Octopus, Scorpia, Trapstr a White Rabbit. A tyto dámy se spojily z jednoho jediného d ůvodu – dostat Boomeranga!
Připravte se na další úžasnou jízdu z pera Nicka Spencera!

HULK 5: NIČITEL SVĚTŮ
Generál Fortean už dlouho bezúspěšně pronásleduje svého stále neumírajícího protivníka. Nyní musí vydat osudový rozkaz. Už žádné polovičaté výsledky. Všechny zbraně jsou povoleny. Tahle válka se dál povede bez pravidel – a základna Shadow generála Forteana v ní musí zvítězit. I kdyby to mělo znamenat, že stvoří nového Abominationa. Ale Immortal Hulk má vlastní plány, a teď už také spojence. Nově vzkříšený Rick Jones si pamatuje všechno – a nep řejte si ho zažít, když se rozzuří. Válka se základnou Shadow se blíží k brutálnímu a krvavému konci. Příští rozhodnutí Bruce Bannera bude mít vliv na celou planetu!
A pak, miliardy let v budoucnosti, se Devátý Kosmos skrývá před Ničitelem světů...

GARFIELD 62: GARFIELD DOSTÁVÁ DO TLAMY
Oranžový lékař radí: Naložte si pořádnou porci zábavy a šup tam s ní!

A samozřejmě, i nadále budou vycházet SpongeBob a Simpsonovi!

připojená galerie

18.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na duben 2024! (II.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (II.) NENÁVIDÍM POHÁDKOV 5: GERDINO INFERNO

Vítejte zpátky, VY M R K A N C I !

Scénárista a držitel Eisnerovy ceny SKOTTIE YOUNG a výtvarník BRETT BEAN jsou tady zpátky s komiksovým hitem NESNÁŠÍM POHÁDKOV! Všemi milovaná potřeštěná zelenovláska se sekerou se vrací s dobrodružným příběhem ve stylu crossoveru Deadpoola a Alenky v říši divů !

Gerda dospěla a žije ve skutečném světě. Nemá to jednoduché a v jediné práci, pro kterou má nějakou kvalifikaci, dostane za úkol vrátit se tam, kde to nesnáší ze všeho nejvíc… do Pohádkova!

připojená galerie

18.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2654 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Vydali jsme

[Moje hvězda] 1

Pavlovský [18:05:31 20.5.2024]
Fry: Četla to redakce i korektorka, ale tady opravdu došlo k chybě. Až se bude dělat dotisk, bude se to opravovat... a na požádání pak vyměníme. Omlouváme se.


Fry [18:05:59 20.5.2024]
Skvělá manga, ale bohužel jsem při čtení narazil na hromadu chyb. Na straně 90 druhá bublina (Až vysosteš, z tebe bude budeš herečka.), na straně 166 vpravo dole (Napadlo mě to, když se o něm jednou děti jednou bavily.),....


Fry [18:05:51 20.5.2024]
Skvělá manga, ale bohužel jsem při čtení narazil na hromadu chyb. Na straně 90 druhá bublina (Až vysosteš, z tebe bude budeš herečka.), na straně 166 vpravo dole (Napadlo mě to, když se o něm jednou děti jednou bavily.),....


Auditorium

Fort [07:05:29 20.5.2024]
Peter: Co vím, tak byli problémy s překladem. Anička potřebovala nastudovat Japonskou historii, aby mohl být překlad dokončen. Až se tak stane půjde kniha do prodeje.


Peter [21:05:15 19.5.2024]
Ako je na tom sogunov popravci? Bude predsa ešte teraz? V katalógu je ale na webe stále chyba


Yami21 [19:05:42 19.5.2024]
Veľká vďaka za pridanie mangy "Cizinec na pláži", urobili ste mi tým veľkú radosť, úprimne som prestala dúfať, že vyskúšate nejaké BL-ko


ňouma [15:05:13 17.5.2024]
Alfi: Já myslel že to chce dělat zadarmo. Pro zábavu. Pro hodně lidí by to asi bylo splnění snu že by mohli takle vypomáhat.


Alfi [07:05:18 17.5.2024]
Praca: vykriky typu “nic nevim, nevim co bych mohl dělat, čtu komiksy a plaťte mi za to” sú nie moc efektívne. Nemyslím, že “komiksový skaut” je platená práca, ale ak vážne chceš prácu v obore tak pošli svoje konkrétne v....


Aktuality

Rozhodněte o nové CREW Manga sérii pro rok 2025!

Pangea [18:05:12 13.5.2024]
Rozhodně bych chtěl vidět mangy jako Hunter x hunter nebo Vagabond .


Fort [18:05:20 13.5.2024]
Doufám, že dáte ve středu vědět, kterých 6 mang získalo nejvíce hlasů.


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
KP [16:05:18 19.5.2024]
Sháním staré komiksy DYLAN DOG v italštině, němčině, případně srbské a chorvatské. Nabídky na WhatsApp 607481300 a ruvnou s fotkami obálek a hřbetu (titul a číslo dilu). Vážně nemám zájem o české, koupil si je před 20 lety. Teoreticky chybí mi asi tři čísla v polštině. Pokud někdo něco má, ozvěte se.


zila [11:05:36 19.5.2024]
Prodam

En
-Batman omnibus by Snyder vol.1+2
-Batman: The Rise and Fall of the Batmen Omnibus
-Flash omnibus by Brian Buccellato
-Harley Quinn omnibus by Amanda Conner vol.1+2
-Aquaman omnibus by Geoff Johns
-Injustice omnibus vol.1+2
-Animal man omnibus by Lemire
-Swamp thing omnibus by Snyder
-Deathstroke omnibus by Priest
-Batman and Robin omnibus by Tomasi
-Superman omnibus by Tomasi
-Y: The Last Man omnibus
-Wonder Woman by Azzarello
-Predator omnibus (marvel)
-Justice League omnibus 1+2 (new 52)
-Green Lantern omnibus by Johns 1-3
-Blackest Night omnibus
-Supersons omnibus
-Batgirl ominus by Simone
-Doom Patrol omnibus (bronze age)
-Absolute Batman: The killing joke
-Absolute Flashpoint
-Absolute Arkham Asylum
-Absolute Batman: Hush
-Absolute Superman For Tomorrow
-Absolute Batman: Black Mirror
-Absolute Authority 1+2
-Absolute Dark Knight
-Absolute Infinite Crises
-Mister Miracle deluxe
-Decorum deluxe
-Something is killing the children deluxe
-Saga deluxe 1-3
-Lazarus deluxe 1-3

Cz
-Modra crew Slaine: kralovna carodejek, Crew 12 Hitman (1999)
-superman posledni syn (hc), superman zeme jedna (hc), superman cena zitrka (hc), superman tajnosti a lzi (hc)
-spiderman hrichy minulosti
-crew2 1-52
-dckk 1-100
-black label (cca 10)


Osobne Praha nebo zasilkovna/balikovna


andik007 [08:05:28 18.5.2024]
Ahoj,
v pripade zajmu, predani Pardubice, Hradec a okoli, ted budu nejakou dobu Melnik
Nebo zasilkovna po platbe predem.

145 UKK 99: X-Men: Soumrak mutantů
200 World of WarCraft 1: Walter Simonson
490 Srdce Impéria aneb Odkaz Luthera Arkwrighta
145 Nejmocnější hrdinové Marvelu č. 2 - Spider-man
250 Sin City 2, - Ženská, pro kterou bych vraždil - město hříchu.
250 Sin City 1, - Drsný sbohem - město hříchu.
250 Sin City 6, - Chlast, děvky a bouchačky - město hříchů.
400 Red Meat 2.
350 Plášť - edice deluxe: Joe Hill
120 PAC & PUSSY Albrecht Smuten
150 Mýty 1. - Legendy v exilu
120 Kůstek 1. - Útěk z Kůstkova
120 Kůstek Velké kraví dostihy
1900 Zamek a klic komplet nebo 550/ks
290 Hitman VIII. - Zavíračka
145 DC KK 3: Green Lantern - Tajemství původu
145 Dvanáctý Doctor Who - Terorformace
145 UKK 112: Captain America a Falcon: Utajená říše
180 Calvin a Hobbes
145 DC komiksový komplet 4. - Batman a syn
145 DC komiksový komplet 1. - Batman - Ticho Kniha první
145 Avengers Na věky věků 2
145 AVENGERS Nejmocnější hrdinové Marvelu
Batman: V žáru smrti (Metro)
Přiznání (Iron Comics)
[Moje hvězda] 1 (Asian Style)Crwecon 2023
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž