crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Pokémon 15 (Gold a Silver / Ruby a Sapphire)
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

Ohlašování na květen III.

obrázek k novince Ohlašování na květen III. ONE PIECE 1.

Gigantická manga událost - a to v mnoha významech! Co se týče zásadnosti díla, popularity, prodejů... a ano, i co se týče počtu dílů. One Piece je skutečně legenda, o jejíž vydání nás prosila spousta fanoušků a my to stále odmítali jako nereálné.... ale nakonec jsme se nechali zlomit a rozhodli se vyplout na rozbouřené moře plné pirátů! Koneckonců, vyjít česky by to mělo… a kdo jiný, když ne my, by to měl udělat?
Je to rozhodně velká porce a obrovská odpovědnost, tuhle legendu převést do češtiny tak, abychom fanoušky řady nezklamali. Věřte nám, že se budeme snažit. A že budeme sérii vydávat ještě o něco rychleji než ostatní naše řady. Ačkoliv vyjde první díl až v květnu, do konce roku plánujeme ještě dalších pět knih!

Nadešel zlatý věk pirátů.
Období honby za One Piecem – Velkým pokladem, který po sobě zanechal legendární Gold Roger a za nímž se na moře pod pirátskou vlajkou vydalo nespočet mužů a žen prahnoucích po slávě. Ti všichni učarovali chlapci Luffymu, který následuje jejich příkladu a hodlá se stát králem pirátů.
Jen si nejdřív musí sehnat loď.
A posádku.

připojená galerie

25.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 22: Nástupce

obrázek k novince My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 22: Nástupce Skupinový bojový výcvik, ve kterém se po dlouhé době utkávají obě třídy superhrdinského oboru na Júei, se s každým kolem vyostřuje. I studenti 1.B na sobě totiž pořádně zapracovali!

Obstojí 1.A proti svým věčným rivalům? A jak si poradí Bakugó s nutností týmové spolupráce?

Bude to boj!

A ukázku z nás vymlátíte TADY!připojená galerie

24.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na květen II.

obrázek k novince Ohlašování na květen II. Na youtube se už můžete podívat na všechny ohlašovačky novinek na květen a červen (skoro všech novinek...), tady je další porce pro ty, co si to chtějí radši přečíst!

BATMAN: JED (LEGENDY TEMNÉHO RYTÍŘE 1)
Nejslavnější batmanovské příběhy od nejslavnějších tvůrců – to jsou LEGENDY TEMNÉHO RYTÍŘE!

Batman je, přes všechna svá udělátka a výcvik, pořád jenom obyčejný člověk. Zatím mu to vždycky stačilo… až dosud. Teď jeho síly nestačily na to, aby zachránil malou holčičku před utopením. Tohle už se nesmí opakovat, a tak do hry nastupuje super steroid jménem Jed, který má Batmanovi propůjčit nadlidskou sílu. Jenže za všechno se platí. A tahle cena bude vážně obrovská.

Jed je opravdu legendární komiks, který nejen sráží Batmana na kolena, ale také se zde poprvé objevuje droga, která později stála za zrozením jednoho z největších Batmanových protivníků - Banea!

Přichází příběh, který změnil celou komiksovou historii.

STRANGER THINGS: PŘÍBĚHY Z HAWKINSU
Přinášíme vám soubor zbrusu nových příběhů vpletených do osnovy děje populární netflixovské série! Objevte tajemství utajených příběhů z Hawkinsu v Indianě.

Na první pohled budí Hawkins dojem městečka, kde se nikdy neděje nic výjimečného, ale pak se na podzim roku 1983 vydají dva lovci jen tak s puškami a kartonem piv do okolních lesů a stanou se kořistí hrůzostrašné příšery. Dále tady máme zmizení Barb Hollandové, kterému bude Murray Bauman schopen přijít na kloub jen v případě, že se dokáže osvobodit z okovů vlastní podezřívavé mysli. Nezapomeňme na školní filmový projekt, který poskytne Robin Buckleyové možnost pracovat s osobou, do které je zamilovaná… ale co když to celou city opředenou situaci jen ztíží? A nakonec začne z nepochopitelných důvodů uhnívat letošní úroda dýní, což přivede spor mezi dvěma rodinami až k pomyslnému bodu varu.

Další návrat do populárního a temnotou opředeného města - se spoustou oblíbených postav!

připojená galerie

24.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Warcraft: Legendy 3

obrázek k novince Warcraft: Legendy 3 Warcraft: Legendy 3 vám přinášejí další porci vzrušujících dobrodružství v příbězích zasazených do světa Warcraftu®.

POSTRACH
Oceňovaný tým tvořený Richardem Knaakem a Jae-Hwan Kimem (Warcraft: Sluneční studna) vám přináší třetí část příběhu o Tragu Highmountainovi, hrdinném taurenovi, který byl oživen jako jeden z nemrtvých. Tragova cesta, na jejímž konci chce stanout tváří v tvář Králi lichů, jej zavede hluboko do mrazivé tundry Northrendu, kde najde nové spojence… a také nové nepřátele.

ŠARLATOVÁ KREV
Když elfská čarodějka a nemrtvý válečník vytáhnou na válečnou stezku proti bezohledné Šarlatové křížové výpravě, jejich slepá krvežíznivost je zavede do střetu s osudem… a se smrtí.

ZELENÉ ZIMNÍ RADOVÁNKY
Renomovaná autorka Christie Goldenová přináší příběh o smolaři Krizzovi, goblinovi, který hledá způsob, jak si snadno vydělat… i kdyby to znamenalo hrát Praotce Zimy. Ale jeho sváteční starosti se nečekaně změní ve sváteční radosti, když si ho za svého hrdinu vyvolí malá gnómská holčička…

VZRUŠENÍ Z LOVU
Hemet Nesingwary, nejslavnější lovec Azerothu, se ocitne v nečekané situaci: musí ochránit tři panteří koťata a zároveň se utkat s pěti zabijáckými lovci.

Ukázku najdete TADY!připojená galerie

22.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Blue Lock 1

obrázek k novince Blue Lock 1 Nejprodávanější japonská manga roku 2023 přichází k nám!

Japonský fotbalový svaz už nebaví prohrávat. Rozhodne se tedy vychovat prvotřídního střelce, který dovede národní tým k vítězství na mistrovství světa. Což by nebylo nic překvapivého – překvapivá je metoda, kterou na to použije. Shromáždí tři stovky nejlepších hráčů středoškolské ligy a neprodyšně je uzavře do zvláštního tréninkového zařízení zvaného Blue Lock. Tam začíná brutální vyřazovací výcvik, nelítostné klání, které prověří nejen jejich schopnosti, ale i morální hodnoty. Snaží se tu vytvořit zcela nový typ hráče, útočníka světových parametrů… a tenhle boj může mít jen jednoho vítěze. Ne, nebude se tu zabíjet, jen ten, kdo vypadne, bude mít do konce života uzavřené dveře k účasti v národním týmu. A to je, pro nadšené mladé fotbalisty, možná ještě horší než ta smrt.

Blue Lock je spojení Hry na oliheň (či Hunger Games) se sportovní mangou. Ale i přes ten až dystopický vyřazovací nádech je v centru toho všeho pořád především fotbal a fotbalová klání. Ať už hráč proti hráči, nebo tým proti týmu. Vždycky to je velkolepé a nelítostné… ale přitom z toho vyzařuje láska k tomuhle sportu.

V roce 2023 se Blue Lock dostal na úplný vrchol žebříčku nejúspěšnějších mang. Při posledním sčítání se ho prodalo přes třicet milionů jenom v Japonsku. V roce 2021 tato manga vyhrála Kodansha Manga Award, byla nominována na americkou Harvey Award, a v roce 2022 se dostala mezi nominované komiksy pro mládež na festivalu v Angouléme – zabodovala tak na všech třech hlavních komiksových trzích světa. Na rok 2024 se chystá počítačová hra a už v dubnu je možné se těšit na celovečerní film… a samozřejmě, už se plánuje druhé sezóna úspěšné anime série, jejíž první řada byla vypuštěna teď v lednu!

Vykopnout listovací ukázkou můžete TADY!připojená galerie

21.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Harleen (Black Label) - vydání v omezeném nákladu

obrázek k novince Harleen (Black Label) - vydání v omezeném nákladu Konečně je tu nové vydání jedné z našich nejkomplikovanějších knih - nádherně malovaného komisku Stjepana Šejiće se speciální, poloprůhlednou plastovou obálkou. Právě kvůli ní byl dotisk tak náročný a trvalo čtyři roky, než jsme přišli na způsob, jak to, v přece jen menším, dotiskovém nákladu, znovu vydat. Velké pozitivum je, že se nám skutečně povedlo udržet původní cenu... ale aby to bylo možné vydat, musela být snížená procenta, určená pro distribuce a knihkupectví. Což znamená, že ani naše obchody na tohle knihu nedávají slevy, a nemusí být všude k mání.

Náklad bude omezený, takže pokud vám tenhle skvělý komiks chybí, neváhejte. Další vydání už je opravdu dost nepravděpodobné.

CO UKRÝVÁ NAMALOVANÝ ÚSMĚV?

Doktorka Harleen Quinzelová je mladá psychiatrička, která možná přišla na způsob, jak vyléčit šílenství sužující město Gotham. Musí však svou revoluční teorii obhájit před skeptickým vedením, a to tak, že se ponoří do narušených myslí těch nejvražednějších chovanců Arkhamova ústavu. Čím víc času však tráví se svými kriminálními a šílenými pacienty, tím víc ji to k jednomu z nich přitahuje – a tím více se vzdaluje realitě.

Renomovaný komiksový vypravěč Stjepan Šejić (Sunstone, Krysí královny, Aquaman: Na dně) vám v tomto ohromujícím novém příběhu plném lásky a posedlosti nabízí vlastní pohled na zrození legendární antihrdinky Harley Quinn a šokující počátek jejího patologického romantického vztahu s Jokerem.

Listovací ukázku najdete TADY!připojená galerie

20.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 5

Lucky Luke: Karavana

obrázek k novince Lucky Luke: Karavana Další knížka ze skvělé řady s pistolníkem rychlejším než svůj vlastní stín. Série od autora Asterixe, vezíra Iznouguda, malého Mikuláše, velkého Reného Goscinnyho, legendy komediálního komiksu.

A tentokrát to bude opravdu masivní, Lucky Luke se rozhodne doprovázet karavanu na cestě přes nebezpečné území. Na cestu přes celé Spojené státy z východu až na západ, do Kalifornie. A to se můžete vsadit, že na každém kroku bude číhat nebezpečí, zákeřní záškodníci, geniální vynálezci, vzteklí vozkové, přísné učitelky nebo společenští funebráci.

Tohle možná bude moc i na samotného Lucky Luka!

Nasednout do listovací ukázky můžete TADY!připojená galerie

19.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Žebříček za únor 2024

obrázek k novince Žebříček za únor 2024 A máme tady náš oblíbený žebříček, respektive jeho první část. A jasně, bez časopisů, protože… protože… protože… hele, musíme mít na všechno nějaký důvod?

1) Zaklínač: Zrnko pravdy / Menší zlo
2) Modrá CREW 32: Zabiják 1
3) Batman 1: Jejich temné plány, díl první
4) Komiks pro Ukrajinu
5) Živí mrtví: Cizinec a další příběhy
6) Venom: Smrtonosný ochránce
7) Mýty 22: Sbohem
8) Cyberpunk 2077: Máš moje slovo
9) Garfield 61: Garfield si zavaří
10) Deadpool, miláček publika 8: Tajné impérium

Monumentální start Zaklínače asi nikoho nepřekvapí, to se dalo čekat. Ovšem vede si dobře i nová Modrá CREW a Batman - to je vážně velká radost. Jsme hodně rádi, že se masivně rozjel i Komiks pro Ukrajinu! Díky všem, co si ho už pořídili a díky všem, co po něm ještě sáhnou! Solidně vystartovali i Živí mrtví a stále se drží v žebříčku poslední Mýty!

Dobře a co manga? Po čem čtenáři sahali nejčastěji?

1) Berserk 16
2) Jednou rozkvetu i já 4
3) Zabiják démonů 15: Nový úsvit
4) Jujutsu Kaisen - Prokleté války 10: Večerní předehra
5) Kaidžú č. 8, díl 3
6) Pokoj v barvách štěstí 7
7) Naruto 63: Svět snů
8) Mládí na hřišti 2: Normální holka
9) Tokyo Revengers 8
10) Muzeum 3

Tentokrát to jsou skoro samé novinky... a tedy, samotné nás překvapilo, jak vystartoval nový Berserk! Ale ostatní komiksy se za ním nedrží moc zpátky, ať už to je romantika, masakrování démonů, obřích příšer, sport nebo pátrání po únoscích!

připojená galerie

18.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Tři nové mangy!

obrázek k novince Tři nové mangy! ONE-PUNCH MAN 11: HMYZÍ VELEPŘÍŠERA
Je tu Prastonožka o stupni nebezpečí „drak“! Postavil se jí Kovovej pálka, ale boj s tak obrovským nepřítelem mu dělá velké potíže. Poté, co ho příšera odpálí, se potkává s „lovcem příšer“ Garóem a začíná nový souboj.
A jak se mezitím vede Saitamovi, který se účastní turnaje bojových umění...?
Ukázka je TADY!

A koupit komiks si můžete ZDE!LÁSKA VE STŘIHU COSPLAYE 5
Marin a Wakanovi začaly letní prázdniny a oba si je plánují užít naplno. Kromě koupání, ohňostrojů a dalších letních radovánek budou mít i spoustu času na přípravu nových kostýmů.
Cosplay nové postavy, kterou si Marin vybrala, však bude vyžadovat focení ve skutečně nevšedním prostředí!
Ukázku máte TADY
A pokud se vám zalíbí, můžete si knížku koupit TADYHLE!JAK JSEM SE REINKARNOVAL COBY SLIZ 8
Fobio – nohsled krále démonů Kariona – je vzteky bez sebe, protože ho královna démonů Milim jednou ranou složila na lopatky. Navštíví jej Lokaj a Zička ze Společenství šašků zlaté střední cesty, kteří Fobiova hněvu a ponížení plánují využít, aby z něj udělali schránku pro Charybdu. Brzy poté se Rimuru dozvídá, že se Charybda znovuzrodila a má spadeno na Bouřnou federaci. Válka je na spadnutí, zvony bijí na poplach…!
A ano, jako u minulých knih - ukázka je TADY!
A knížka pak TADY!připojená galerie

14.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Domeček krve a bolesti

obrázek k novince Domeček krve a bolesti Zbrusu nový uzavřený a samostatný hororový příběh od autora Hellblazera a Lucifera, či slavného zombie románu Všemi dary obdarovaná!

K šestým narozeninám dostala Alice dárek, o jakém nikdy ani nesnila: krásný velký domeček na hraní z 19. století, s rodinkou starožitných panenek uvnitř. Domeček se okamžitě stává nejen její nejoblíbenější hračkou, ale i celým světem. Dívka brzy zjistí, že pomocí magického zaříkávadla může své nové přátele navštívit. Ti jsou jako vystřižení z nějakého milého příběhu pro děti – je to zkrátka hodná rodinka z malého domečku.

Jenže v reálném světě je život její skutečné rodiny mnohem temnější... a hluboko v labyrintu chodeb uvnitř domečku číhá Černý pokoj, který má pro Alici nabídku.
Tenhle zvláštní dům prý totiž vládne mocí, která dokáže cokoliv napravit. Stačí jen vyslovit kouzelná slůvka...

Do prokleté listovací ukázky můžete vstoupit TADY!připojená galerie

13.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2658 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Aktuality

Žebříček za duben 2024

ňouma [11:05:59 22.5.2024]
Pavlovský: A teď už budu otravnej. Harleen se zase prodává jak prase. Kolik lidí by si si z velkým nadšením koupilo pokračování. I když v těch sborníkách co sme o nich už mluvili a vy ste nechtěl že sou spíš pro BBart. K....


Vydali jsme

[Moje hvězda] 1

ňouma [11:05:05 22.5.2024]
Pavlovský: Je mi blbý to zase vytahovat, ale vážně si nepořídíte toho fanouškovskýho asistenta? Někoho kdo zajde do tiskárny a vezme si zkušební výtisk a jestli v něm najde něco špatnýho tak se zbytek nevytiskne a počká ....


Pavlovský [18:05:31 20.5.2024]
Fry: Četla to redakce i korektorka, ale tady opravdu došlo k chybě. Až se bude dělat dotisk, bude se to opravovat... a na požádání pak vyměníme. Omlouváme se.


Fry [18:05:59 20.5.2024]
Skvělá manga, ale bohužel jsem při čtení narazil na hromadu chyb. Na straně 90 druhá bublina (Až vysosteš, z tebe bude budeš herečka.), na straně 166 vpravo dole (Napadlo mě to, když se o něm jednou děti jednou bavily.),....


Fry [18:05:51 20.5.2024]
Skvělá manga, ale bohužel jsem při čtení narazil na hromadu chyb. Na straně 90 druhá bublina (Až vysosteš, z tebe bude budeš herečka.), na straně 166 vpravo dole (Napadlo mě to, když se o něm jednou děti jednou bavily.),....


Auditorium

hotate [19:05:23 21.5.2024]
Fort: Spíš jsem dohledávala nějaký konkrétní reálie a tak nějak obecně to byla dlouhá a náročná manga, koneckonců i ten jazyk byl celkem archaický. Ale to už je nějakou dobu hotový, v nejbližší době čekám korekturu sazby....


Fort [07:05:29 20.5.2024]
Peter: Co vím, tak byli problémy s překladem. Anička potřebovala nastudovat Japonskou historii, aby mohl být překlad dokončen. Až se tak stane půjde kniha do prodeje.


Peter [21:05:15 19.5.2024]
Ako je na tom sogunov popravci? Bude predsa ešte teraz? V katalógu je ale na webe stále chyba


Yami21 [19:05:42 19.5.2024]
Veľká vďaka za pridanie mangy "Cizinec na pláži", urobili ste mi tým veľkú radosť, úprimne som prestala dúfať, že vyskúšate nejaké BL-ko


ňouma [15:05:13 17.5.2024]
Alfi: Já myslel že to chce dělat zadarmo. Pro zábavu. Pro hodně lidí by to asi bylo splnění snu že by mohli takle vypomáhat.


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
sab [20:05:48 21.5.2024]
Komplet Thorgal - 11000 Kč, saba@volny.cz
1) Zrazená čarodějka (CooBoo) - nečtené

2) Ostrov v ledových mořích (CooBoo) - nečtené

3) Nad jezerem beze dna (Modrá Crew) - jednou čtené

4) Černá galéra (Modrá Crew)- jednou čtené

5) V říši stínú (BBart) - nečtené

6) Pád Brek Zarithu (BBart) - nečtené

7) Dítě hvězd (S. Press) - jednou čtené

8) Alinoe (BBart) - nečtené

9) Lukostřelci (Modrá Crew) - jednou čtené

10) Země Qaa (BBart)- nečtené

11) Tanatlokovy oči (Egmont)- nečtené

12) Město ztraceného boha (Egmont) - nečtené

13) Mezi zemí a světlem (Egmont) - nečtené

14) Aaricie (CooBoo) - nečtené

15) Vládce hor (CooBoo) - nečtené

16) Vlčice (CooBoo) - nečtené

17) Strážkyně klíčů (Egmont) - nečtené

18) Sluneční meč (Egmont) - nečtené

19-23) Neviditelná pevnost (obsahuje 5 alb, Egmont) - nečtené

24-29) Barbar (obsahuje 5 alb, Egmont) - nečtené


KP [16:05:18 19.5.2024]
Sháním staré komiksy DYLAN DOG v italštině, němčině, případně srbské a chorvatské. Nabídky na WhatsApp 607481300 a ruvnou s fotkami obálek a hřbetu (titul a číslo dilu). Vážně nemám zájem o české, koupil si je před 20 lety. Teoreticky chybí mi asi tři čísla v polštině. Pokud někdo něco má, ozvěte se.


zila [11:05:36 19.5.2024]
Prodam

En
-Batman omnibus by Snyder vol.1+2
-Batman: The Rise and Fall of the Batmen Omnibus
-Flash omnibus by Brian Buccellato
-Harley Quinn omnibus by Amanda Conner vol.1+2
-Aquaman omnibus by Geoff Johns
-Injustice omnibus vol.1+2
-Animal man omnibus by Lemire
-Swamp thing omnibus by Snyder
-Deathstroke omnibus by Priest
-Batman and Robin omnibus by Tomasi
-Superman omnibus by Tomasi
-Y: The Last Man omnibus
-Wonder Woman by Azzarello
-Predator omnibus (marvel)
-Justice League omnibus 1+2 (new 52)
-Green Lantern omnibus by Johns 1-3
-Blackest Night omnibus
-Supersons omnibus
-Batgirl ominus by Simone
-Doom Patrol omnibus (bronze age)
-Absolute Batman: The killing joke
-Absolute Flashpoint
-Absolute Arkham Asylum
-Absolute Batman: Hush
-Absolute Superman For Tomorrow
-Absolute Batman: Black Mirror
-Absolute Authority 1+2
-Absolute Dark Knight
-Absolute Infinite Crises
-Mister Miracle deluxe
-Decorum deluxe
-Something is killing the children deluxe
-Saga deluxe 1-3
-Lazarus deluxe 1-3

Cz
-Modra crew Slaine: kralovna carodejek, Crew 12 Hitman (1999)
-superman posledni syn (hc), superman zeme jedna (hc), superman cena zitrka (hc), superman tajnosti a lzi (hc)
-spiderman hrichy minulosti
-crew2 1-52
-dckk 1-100
-black label (cca 10)


Osobne Praha nebo zasilkovna/balikovna
Batman: V žáru smrti (Metro)
Přiznání (Iron Comics)
[Moje hvězda] 1 (Asian Style)Crwecon 2023
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž