crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Batman - Legendy Temného rytíře: Jed
CRWECON 2024

Aktuality

Můj první komiks: Mladí titáni do toho!: Mumly chumly

obrázek k novince Můj první komiks: Mladí titáni do toho!: Mumly chumly Přicházejí Mladí Titáni, superhrdinové, jaké jste ještě nepoznali. Jejich hlavní náplní života je pizza, počítačové hry, televizní seriály, vzájemné spory… a když jde do tuhého, tak i nějaká záchrana města. V této knize dojde na prokleté kalhoty, výlet v Batmanově autě, silně nepřátelský přátelský zápas, život pod mořem, vílu kmopsenku, vzbouřené zuby a spoustu dalších vylomenin!

Ukázku z téhle zběsilé superhrdinské grotesky najdete TADY!připojená galerie

28.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na červen I.

obrázek k novince Ohlašování na červen I. Měli bychom shrnout, co za další díly z rozjetých sérií se chystají. Obálky i vnitřky rozhodně nejsou definitivní (a v některých případech ani přeložené), takže to berte spíš jako orientační náhled!

REQUIEM 4
Konečně se blíží chvíle, kdy vyjde další díl (přesněji rečeno díly 10 a 11) temného a pekelného komiksového díla od Pata Millse a Oliviera Ledroita - Requiem! Hlavní hrdina, bývalý nacista, nyní upír, pokračuje v pekle v boji za zachování své svobody. A do toho ještě mám obludy, příšery, feministické pirátky a různé existence, se kterými se Pat Mills rozhodl vyřidi účty. To všechno v nádherné heavy metalové malbě!

SUNSTONE: MILOST 2
Po měsících zmatků, nezachycených signálů a zármutku spojily Ally s Lisou láska a BDSM. Příběh jejich společného života právě začíná, ale části širšího příběhu ještě nebyly odvyprávěny – až doteď. Přichází Alan a Anne, jedni z nejdůležitějších lidí Allyina a Lisina života. Zažívají rozkvět vlastní lásky a touhy, a jejich minulost ovlivňuje nejen jejich nové vztahy, ale rovněž základy celé komunity přátel a milenců.

USAGI YOJIMBO 38: ZELENÝ DRAK
Králičí samuraj se vrací, aby se vydal na cestu za doručením vzácném jadeitové figurky. Ale to není všechno. V duchařském příběhu narazí Usagi na mladou ženu, která se modlí u oltáře dívky zavražděné svým ženatým milencem. A jelikož jí hrozí to samé nebezpečí, rozhodne se jí Usagi ochraňovat. Jak před nebezpečím, tak před duchem, který ohrožuje okolí.

BATMAN: JEJICH TEMNÉ PLÁNY 2
Kdo má plán na zničení na temného rytíře?
Setkání gothamského zločineckého kádru, Riddlera, Penguina, Catwoman a Jokera, s tajemným Designerem se nevyvine úplně podle představ. Jako všechno, do čeho je zapletený Joker, i tohle se změní v krvavý chaos. Ale přesto něco z té dávné noci pozůstalo a smrtící plán se začíná uvádět do praxe!

SPIDER-MAN: MINIATURNÍ MELA (MŮJ PRVNÍ KOMIKS)
Pokračování zábavné komiksové jízdy Zvěřinec zasahuje! od Mike Maihacka! Ovšem tentokrát se Spidey nebude věnovat zvířatům. Ne, bude (se svým holubím kámošem) hledat tajemný amulet a přitom se dostane do Kvantové říše, kam tak nějak zmizeli i ostatní hrdinové a kde tacos chutnají jako dort. A kde jsou i dinosauři a různé věci, které se ztratily... možná tam najdete i své levé ponožky!
Velký komiks o malém vesmíru nejen pro malé čtenáře!
(Jo a jen připomínám, samozřejmě v červnu vyjdou i Simpsonovi a SpongeBob!)

A jaké mangy budou pokračovat v měsíc červnu? Je toho hodně, vezmeme to jako obvykle hopem!

CHAINSAW MAN 8: TOTÁLNÍ CHAOS
JAK JSEM SE REINKARNOVAL COBY SLIZ 9
LÁSKA VE STŘIHU COSPLAY 6
NARUTO 65: HAŠIRAMA A MADARA
ONE PIECE 2: STŘET S BUGGYHO POSÁDKOU
ONE-PUNCH MAN 12: TI SILNÍ
POKÉMON 16
ZABIJÁK DÉMONŮ 17: DĚDICOVÉ

Samozřejmě, novinky z mangy ohlašujeme a budeme ohlašovat extra!

připojená galerie

28.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Přiznání

obrázek k novince Přiznání Je tu nová, samostatná manga... ovšem tentorkát určená spíše starším čtenářům, příznivcům temných thrillerových příběhů.

Začíná to přitom až téměř idylicky. Umíráním. Dva horolezci zabloudí ve sněhové vánici a ocitají se na pokraji smrti. V téhle chvíli se jeden z nich svěří tomu druhému s tím, co ho už dávno tíží, se zločinem, který kdysi spáchal. Teď už je to stejně jedno. Jenže, co čert nechtěl, najednou svitne špetka naděje - kousek je stará chata a oba se do ní z posledních sil dokážou dostat.

Ale prozrazené tajemství leží mezi nimi jako časovaná bomba. Jak známo, dva udrží tajemství jen v tom případě, když je jeden z nich mrtvý. A v osamělé horské chatě se může stát ledacsjaká nehoda...

Manga Přiznání přináší sugestivní a napínavý příběh zápasu dvou lidí na malém prostoru jedné horské chaty. Kdo z nich přežije?

Listovací ukázku si můžete ze sněhu vykopat TADY!připojená galerie

27.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Zombie z Marvleu (Legendy Marvel)

obrázek k novince Zombie z Marvleu (Legendy Marvel) Pod hlavičkou Legendy Marvel se objevuje další moderní klasika. A tentokrát pěkně krvavá, apokalyptická a černým humorem okořeněná!

V alternativním světě – na Zemi, která se šokujícím způsobem podobá marvelovskému vesmíru – proměnil mimozemský virus všechny největší superhrdiny v lidožravá monstra! Zničit život, jak ho známe, jim trvalo jen několik hodin. Co se ale stane, až jim dojde potrava... to jest lidi?!

Nečekaně krvavý a nekompromisně brutální příběh scenáristy Roberta Kirkmana (Živí mrtví) a kreslíře Seana Phillipse (Criminal) vás vezme do marvelovského světa, jaký jste si nedokázali představit ani v těch nejhorších nočních můrách!

Kniha obsahuje sešity Zombie z Marvelu č. 1–5 doplněné bohatou galerií alternativních obálek Arthura Suydama!

Pokud uvažujete, že se do tohohle komiksu zakousnete, malou ochutnávku najdete TADY!připojená galerie

26.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na květen V.

obrázek k novince Ohlašování na květen V. SOLO LEVELING 1

Webtoony jsou čím dál populárnější komiksové odvětví, které zabodovalo poprvé na internetu, ze kterého ty nejúspěšnější série rychle přešly i do knižní podoby. Webtoony zaujaly dynamickou kresbou, rychlým tempem vyprávění, tvůrčí volností, možností reagovat na aktuální témata a fenomény… a i novými pohledy na komiksovou tvorbu. Tenhle korejský fenomén se v posledních letech neskutečně rozjel a některé z řad – jako je třeba Solo Leveling – se zařadily mezi vůbec ty největší hity z asijské produkce.

A právě Solo Leveling je titulem, kterým u nás chceme webtoony představit.

Jeho téma? Dá se to zařadit do velmi populárního fenoménu Litrpg, čili příběhů zasazených do světa vycházejícího z počítačových her. Hlavní hrdina je naprostý otusider na minimální úrovni, který se v jeskyních snaží spíš jen přežívat – dokud nezíská velmi speciální schopnost. Ale… proč jí dostal? Proč právě on? Co za to bude muset zaplatit? A jaké tajemství skrývá srdce labyrintu… pokud se tam tedy vůbec dokáže přes všechna monstra dostat?

Solo Leveling je obří celosvětový hit. Je to řada, která později vyšla ve čtrnácti knihách a měla obrovský úspěch!

(Obálka se zatím teprve připravuje...)

připojená galerie

26.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na květen IV.

obrázek k novince Ohlašování na květen IV. BLACKSAD 2. (Mistrovská díla evropského komiksu)

Konečně se sešlo tolik knih, aby se mohl další díl řady MDEK naplnit noirovými detektivními příběhy, ve kterých vystupují místo lidí zvířata a místo Phila Marlowa vyšetřuje zločiny černý kocour Blacksad. V druhém svazku jeho sebraných příběhů najdete jak Amarillo, kde má hrdina za úkol převést vzácný vůz z jednoho konce Ameriky na druhý... a samozřejmě se mu to zkomplikuje. A následuje dvojdílný epos Pak se všechno hroutí, ve kterém dojde na čachry kolem výstavby, vydírání, křivá obvinění, mafii... a samozřejmě vraždy.

Blacskad je stále nádherně kreslený a vůbec úžasný... což ostatně můžete posoudit i z pár ukázaných stránek.

připojená galerie

25.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 3

Ohlašování na květen III.

obrázek k novince Ohlašování na květen III. ONE PIECE 1.

Gigantická manga událost - a to v mnoha významech! Co se týče zásadnosti díla, popularity, prodejů... a ano, i co se týče počtu dílů. One Piece je skutečně legenda, o jejíž vydání nás prosila spousta fanoušků a my to stále odmítali jako nereálné.... ale nakonec jsme se nechali zlomit a rozhodli se vyplout na rozbouřené moře plné pirátů! Koneckonců, vyjít česky by to mělo… a kdo jiný, když ne my, by to měl udělat?
Je to rozhodně velká porce a obrovská odpovědnost, tuhle legendu převést do češtiny tak, abychom fanoušky řady nezklamali. Věřte nám, že se budeme snažit. A že budeme sérii vydávat ještě o něco rychleji než ostatní naše řady. Ačkoliv vyjde první díl až v květnu, do konce roku plánujeme ještě dalších pět knih!

Nadešel zlatý věk pirátů.
Období honby za One Piecem – Velkým pokladem, který po sobě zanechal legendární Gold Roger a za nímž se na moře pod pirátskou vlajkou vydalo nespočet mužů a žen prahnoucích po slávě. Ti všichni učarovali chlapci Luffymu, který následuje jejich příkladu a hodlá se stát králem pirátů.
Jen si nejdřív musí sehnat loď.
A posádku.

připojená galerie

25.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 22: Nástupce

obrázek k novince My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 22: Nástupce Skupinový bojový výcvik, ve kterém se po dlouhé době utkávají obě třídy superhrdinského oboru na Júei, se s každým kolem vyostřuje. I studenti 1.B na sobě totiž pořádně zapracovali!

Obstojí 1.A proti svým věčným rivalům? A jak si poradí Bakugó s nutností týmové spolupráce?

Bude to boj!

A ukázku z nás vymlátíte TADY!připojená galerie

24.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na květen II.

obrázek k novince Ohlašování na květen II. Na youtube se už můžete podívat na všechny ohlašovačky novinek na květen a červen (skoro všech novinek...), tady je další porce pro ty, co si to chtějí radši přečíst!

BATMAN: JED (LEGENDY TEMNÉHO RYTÍŘE 1)
Nejslavnější batmanovské příběhy od nejslavnějších tvůrců – to jsou LEGENDY TEMNÉHO RYTÍŘE!

Batman je, přes všechna svá udělátka a výcvik, pořád jenom obyčejný člověk. Zatím mu to vždycky stačilo… až dosud. Teď jeho síly nestačily na to, aby zachránil malou holčičku před utopením. Tohle už se nesmí opakovat, a tak do hry nastupuje super steroid jménem Jed, který má Batmanovi propůjčit nadlidskou sílu. Jenže za všechno se platí. A tahle cena bude vážně obrovská.

Jed je opravdu legendární komiks, který nejen sráží Batmana na kolena, ale také se zde poprvé objevuje droga, která později stála za zrozením jednoho z největších Batmanových protivníků - Banea!

Přichází příběh, který změnil celou komiksovou historii.

STRANGER THINGS: PŘÍBĚHY Z HAWKINSU
Přinášíme vám soubor zbrusu nových příběhů vpletených do osnovy děje populární netflixovské série! Objevte tajemství utajených příběhů z Hawkinsu v Indianě.

Na první pohled budí Hawkins dojem městečka, kde se nikdy neděje nic výjimečného, ale pak se na podzim roku 1983 vydají dva lovci jen tak s puškami a kartonem piv do okolních lesů a stanou se kořistí hrůzostrašné příšery. Dále tady máme zmizení Barb Hollandové, kterému bude Murray Bauman schopen přijít na kloub jen v případě, že se dokáže osvobodit z okovů vlastní podezřívavé mysli. Nezapomeňme na školní filmový projekt, který poskytne Robin Buckleyové možnost pracovat s osobou, do které je zamilovaná… ale co když to celou city opředenou situaci jen ztíží? A nakonec začne z nepochopitelných důvodů uhnívat letošní úroda dýní, což přivede spor mezi dvěma rodinami až k pomyslnému bodu varu.

Další návrat do populárního a temnotou opředeného města - se spoustou oblíbených postav!

připojená galerie

24.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Warcraft: Legendy 3

obrázek k novince Warcraft: Legendy 3 Warcraft: Legendy 3 vám přinášejí další porci vzrušujících dobrodružství v příbězích zasazených do světa Warcraftu®.

POSTRACH
Oceňovaný tým tvořený Richardem Knaakem a Jae-Hwan Kimem (Warcraft: Sluneční studna) vám přináší třetí část příběhu o Tragu Highmountainovi, hrdinném taurenovi, který byl oživen jako jeden z nemrtvých. Tragova cesta, na jejímž konci chce stanout tváří v tvář Králi lichů, jej zavede hluboko do mrazivé tundry Northrendu, kde najde nové spojence… a také nové nepřátele.

ŠARLATOVÁ KREV
Když elfská čarodějka a nemrtvý válečník vytáhnou na válečnou stezku proti bezohledné Šarlatové křížové výpravě, jejich slepá krvežíznivost je zavede do střetu s osudem… a se smrtí.

ZELENÉ ZIMNÍ RADOVÁNKY
Renomovaná autorka Christie Goldenová přináší příběh o smolaři Krizzovi, goblinovi, který hledá způsob, jak si snadno vydělat… i kdyby to znamenalo hrát Praotce Zimy. Ale jeho sváteční starosti se nečekaně změní ve sváteční radosti, když si ho za svého hrdinu vyvolí malá gnómská holčička…

VZRUŠENÍ Z LOVU
Hemet Nesingwary, nejslavnější lovec Azerothu, se ocitne v nečekané situaci: musí ochránit tři panteří koťata a zároveň se utkat s pěti zabijáckými lovci.

Ukázku najdete TADY!připojená galerie

22.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2654 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Vydali jsme

[Moje hvězda] 1

Pavlovský [18:05:31 20.5.2024]
Fry: Četla to redakce i korektorka, ale tady opravdu došlo k chybě. Až se bude dělat dotisk, bude se to opravovat... a na požádání pak vyměníme. Omlouváme se.


Fry [18:05:59 20.5.2024]
Skvělá manga, ale bohužel jsem při čtení narazil na hromadu chyb. Na straně 90 druhá bublina (Až vysosteš, z tebe bude budeš herečka.), na straně 166 vpravo dole (Napadlo mě to, když se o něm jednou děti jednou bavily.),....


Fry [18:05:51 20.5.2024]
Skvělá manga, ale bohužel jsem při čtení narazil na hromadu chyb. Na straně 90 druhá bublina (Až vysosteš, z tebe bude budeš herečka.), na straně 166 vpravo dole (Napadlo mě to, když se o něm jednou děti jednou bavily.),....


Auditorium

Fort [07:05:29 20.5.2024]
Peter: Co vím, tak byli problémy s překladem. Anička potřebovala nastudovat Japonskou historii, aby mohl být překlad dokončen. Až se tak stane půjde kniha do prodeje.


Peter [21:05:15 19.5.2024]
Ako je na tom sogunov popravci? Bude predsa ešte teraz? V katalógu je ale na webe stále chyba


Yami21 [19:05:42 19.5.2024]
Veľká vďaka za pridanie mangy "Cizinec na pláži", urobili ste mi tým veľkú radosť, úprimne som prestala dúfať, že vyskúšate nejaké BL-ko


ňouma [15:05:13 17.5.2024]
Alfi: Já myslel že to chce dělat zadarmo. Pro zábavu. Pro hodně lidí by to asi bylo splnění snu že by mohli takle vypomáhat.


Alfi [07:05:18 17.5.2024]
Praca: vykriky typu “nic nevim, nevim co bych mohl dělat, čtu komiksy a plaťte mi za to” sú nie moc efektívne. Nemyslím, že “komiksový skaut” je platená práca, ale ak vážne chceš prácu v obore tak pošli svoje konkrétne v....


Aktuality

Rozhodněte o nové CREW Manga sérii pro rok 2025!

Pangea [18:05:12 13.5.2024]
Rozhodně bych chtěl vidět mangy jako Hunter x hunter nebo Vagabond .


Fort [18:05:20 13.5.2024]
Doufám, že dáte ve středu vědět, kterých 6 mang získalo nejvíce hlasů.


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
KP [16:05:18 19.5.2024]
Sháním staré komiksy DYLAN DOG v italštině, němčině, případně srbské a chorvatské. Nabídky na WhatsApp 607481300 a ruvnou s fotkami obálek a hřbetu (titul a číslo dilu). Vážně nemám zájem o české, koupil si je před 20 lety. Teoreticky chybí mi asi tři čísla v polštině. Pokud někdo něco má, ozvěte se.


zila [11:05:36 19.5.2024]
Prodam

En
-Batman omnibus by Snyder vol.1+2
-Batman: The Rise and Fall of the Batmen Omnibus
-Flash omnibus by Brian Buccellato
-Harley Quinn omnibus by Amanda Conner vol.1+2
-Aquaman omnibus by Geoff Johns
-Injustice omnibus vol.1+2
-Animal man omnibus by Lemire
-Swamp thing omnibus by Snyder
-Deathstroke omnibus by Priest
-Batman and Robin omnibus by Tomasi
-Superman omnibus by Tomasi
-Y: The Last Man omnibus
-Wonder Woman by Azzarello
-Predator omnibus (marvel)
-Justice League omnibus 1+2 (new 52)
-Green Lantern omnibus by Johns 1-3
-Blackest Night omnibus
-Supersons omnibus
-Batgirl ominus by Simone
-Doom Patrol omnibus (bronze age)
-Absolute Batman: The killing joke
-Absolute Flashpoint
-Absolute Arkham Asylum
-Absolute Batman: Hush
-Absolute Superman For Tomorrow
-Absolute Batman: Black Mirror
-Absolute Authority 1+2
-Absolute Dark Knight
-Absolute Infinite Crises
-Mister Miracle deluxe
-Decorum deluxe
-Something is killing the children deluxe
-Saga deluxe 1-3
-Lazarus deluxe 1-3

Cz
-Modra crew Slaine: kralovna carodejek, Crew 12 Hitman (1999)
-superman posledni syn (hc), superman zeme jedna (hc), superman cena zitrka (hc), superman tajnosti a lzi (hc)
-spiderman hrichy minulosti
-crew2 1-52
-dckk 1-100
-black label (cca 10)


Osobne Praha nebo zasilkovna/balikovna


andik007 [08:05:28 18.5.2024]
Ahoj,
v pripade zajmu, predani Pardubice, Hradec a okoli, ted budu nejakou dobu Melnik
Nebo zasilkovna po platbe predem.

145 UKK 99: X-Men: Soumrak mutantů
200 World of WarCraft 1: Walter Simonson
490 Srdce Impéria aneb Odkaz Luthera Arkwrighta
145 Nejmocnější hrdinové Marvelu č. 2 - Spider-man
250 Sin City 2, - Ženská, pro kterou bych vraždil - město hříchu.
250 Sin City 1, - Drsný sbohem - město hříchu.
250 Sin City 6, - Chlast, děvky a bouchačky - město hříchů.
400 Red Meat 2.
350 Plášť - edice deluxe: Joe Hill
120 PAC & PUSSY Albrecht Smuten
150 Mýty 1. - Legendy v exilu
120 Kůstek 1. - Útěk z Kůstkova
120 Kůstek Velké kraví dostihy
1900 Zamek a klic komplet nebo 550/ks
290 Hitman VIII. - Zavíračka
145 DC KK 3: Green Lantern - Tajemství původu
145 Dvanáctý Doctor Who - Terorformace
145 UKK 112: Captain America a Falcon: Utajená říše
180 Calvin a Hobbes
145 DC komiksový komplet 4. - Batman a syn
145 DC komiksový komplet 1. - Batman - Ticho Kniha první
145 Avengers Na věky věků 2
145 AVENGERS Nejmocnější hrdinové Marvelu
Batman: V žáru smrti (Metro)
Přiznání (Iron Comics)
[Moje hvězda] 1 (Asian Style)Crwecon 2023
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž