crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Speciální balíček: 3x Lucky Luke!
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

Ohlašování titulů na druhé pololetí 2022 - 3.

obrázek k novince Ohlašování titulů na druhé pololetí 2022 - 3. Už nám toho moc nezbylo, jen trocha evropských titulů...

IZNOUGUD 2 (MISTROVSKÁ DÍLA EVROPSKÉHO KOMIKSU)
Další dobrodružství padoušského vezíra Iznouguda, který má stále jedno jediné přání: Odstranit svého šéfa a stát se sám kalifem. Ovšem vesmír stále není na jeho straně a všechny jeho plány mají ve zvyku vyjít tím nejhorším možným způsobem. A to se tak snaží! Dojde na lety do vesmíru, noční můry, magické kresby, všemocný počítač, děsivé bludiště, závod s časem i nebezpečné klobouky! Pod touhle zběsilou groteskou je podepsaný sám René Goscinny, tvůrce Asterixe, Lucky Luka, Mikulášových patálií a spousty dalších kultovních děl. Za první knihu získal Richard Podaný Zlatou stuhu za nejlepší překlad!
Vychází: listopad

LUCKY LUKE VS JOSS JAMON
Lucky Luke je v maléru. Tentokrát mu jde opravdu o krk. Je křivě obviněný z loupeže a před oběšením může uniknout jen tím, že dopadne skutečné viníky. Jenže gang Jesse Jamona je nebezpečný. Složený z těch největších mizerů Divokého Západu se usídlí v pohraničním městě a ovládne ho. Není nic, co by jim nepatřilo. Lucky Lukeovi nezbývá jiná možnost než ta nejhorší - vstoupit do politického boje.
Vychází: srpen

LUCKY LUKE: BRATRANCI DALTONOVI
První komiks, ve kterém se objevili ve větší roli legendární bratranci Daltonovi! Čtveřice padouchů, kteří mají dva velké cíle. Stát se největšími zločinci Divokého Západu… a pomstít se Lucky Lukovi, který stojí za koncem jejich slavnějších bratranců.
Vychází: listopad

MODRÁ CREW 23-25
Píše se rok 2058. Lidstvo kolonizovalo celou sluneční soustavu a dospělo až do fáze, kdy se osídlené planety vzbouřily proti diktátu Země. Začala občanská válka… a uprostřed ní se najednou mezi válčícími stranami zhmotnila obří černá zeď, která rozdělila náš solární systém na dvě části. Co je to za podivný fenomén, který pohlcuje světlo i hmotu? A co so děje za ním?
Skupina vojáků, která má čelit polnímu soudu, dostane nabídku. Pokud se zapojí do zkoumání tajemného fenoménu, budou jim jejich zločiny odpuštěny. To vypadá jako skvělá příležitost. To ovšem ještě netuší, co na ně čeká.
Vychází: červenec, září, listopad

připojená galerie

26.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 14

Ohlašování titulů na druhé pololetí 2022 - 2.

obrázek k novince Ohlašování titulů na druhé pololetí 2022 - 2. A je tu další ohlašování. Začínáme věcmi pro dospělejší komiksové fanoušky. Jasně, nebudeme bránit ve čtení ani šestiletým, ale možná by to zase tak neocenili. Nebo možná by to ocenili až moc.

PAPER GIRLS 3
To, co začalo jako běžná roznáška novin, se změnilo v cestování časem, při kterém člověk narazil nejen na pterodaktyly, roboty a obří želvušky, ale občas i sám na sebe. A teď přichází velkolepé a emoční finále, ve kterém se odhalí tajemstvím války cestovatelů časem, a možná i něco z budoucnosti hrdinek. Podaří se jim vrátit do své reality... a akceptovat to, co se o sobě dozvěděli? Nebo je to jedno provždy zničí? Komiksová série nejen pro všechny příznivce Stranger Things!
Vychází: září

PARCHANTI Z JIHU 3: NÁVRAT DOMŮ
Okres Craw se připravuju na ten největší zápas sezóny. Na ten nejdůležitější, nejkrvavější, nejbrutálnější zápas. Každý ve městě si na něj vsadil… a sázky jsou zatraceně vysoké. Ve třetím díle slavné série Jasona Aarona z amerického jihu najdete šest drsných příběhů, šest temných osudů a šest velkých parchantů.
Vychází: říjen

SWEET TOOTH – MLSOUN 3
Gus začíná zjišťovat že svoboda je mnohem nebezpečnější a vražednější než otroctví. Zvláště když se snažíte vypátrat příčinu zničení světa. A jde vám po krku psychopat jménem Abott obklopený lidskými zvířaty. A když za pravdou musíte putovat až na zamrzlé pláně severní Aljašky. Přichází čas na finální souboj, ve kterém půjde o všechno. Osud zbytku lidstva i hybridů je v sázce.
Vychází: listopad

MÝTY 20: KAMELOT
Růženka přebírá roli Paladina Naděje, aby po tragickém konci minulého dílu pozdvihla Mýty ze dna deprese. Nová temná doba volá po novém Kulatém stolu, s novými, moderními rytíři, kteří vyrází na posvátnou misi - znovu sjednotit rozbité kousky Mýtova.
Vychází: snad do konce roku

TEMNÁ VĚŽ – PISTOLNÍK 6: POSLEDNÍ VÝSTŘEL
Sbírka příběhů ze světa Temné věže! Sheemie má sice mizivý intelekt, ale schopnosti, díky kterým může zničit samotné základy Temné věže. Proto se taky stane cílem nelidských strážců a starých bohů. Roland navštíví prokleté tábořiště a uvízne v minulosti, v boji proti nadpřirozeným útočníkům.
Vychází: září

ŽOLDNÉŘ 8: ROK 1000 – KONEC SVĚTA
V křesťanské tradici existovala domněnka, že konec světa nastane roku 1000 n. l. Toto datum se nyní blíží a mniši z Kráteru vědí, že nejde o žádnou povídačku. Konec světa nastane a zdá se, že jej nelze odvrátit. Žoldnéř se nechtěně a na vlastní kůži přesvědčí o tom, co způsobí tuto živelnou pohromu, když se vydá na kdysi velmi vyspělý svět podobný Zemi, který je nyní nehostinný a takřka neobydlený. Avšak na planetě je ještě někdo jiný, zvláštní bytosti, které dříve vládly Zemi, dokud z ní nezmizely. Nové Žoldnéřovo dobrodružství čtenáře zavede již plně do světa sci-fi.
Vychází: září

A teď tu máme Marvel!

AVENGERS 8: PŘICHÁZÍ PHOENIX!
Planety ničící vesmírná bytost známá jako Phoenix se vrátila… a Avengers jsou vtaženi do nelítostného a brutálního boje o tuhle nesmírnou moc. Kdo se nakonec stane jejím avatarem, komu se jí povede pokořit… a koho zničí? A jaký je původ téhle destruktivní síly?
Vychází: listopad

DR. STRANGE – NEJVYŠŠÍ ČARODĚJ 2: PLACENÍ DLUHŮ
Doctor Strange se vrací na Zemi, aby se tady setkal… s Doctorem Strangem? Ano, Doctor Strange byl vždycky svým největším protivníkem, ovšem netušil, že to osud vezme až takhle doslova. A jakoby tohle nestačilo, jeho svatyni začal ohrožovat nebezpečný protivník z minulosti, který dokáže kontrolovat veškerou magii!
Vychází: září

DEADPOOL, MILÁČEK PUBLIKA 5: PACIENT: NULA
Deadpoolův největší protivník je zpátky… a v té nejděsivější možné podobě. Náš hrdina stojí před skutečně příšerným soupeřem - před svým bývalým vnitřním hlasem. Ještě šílenějším, než je sám Wade Wilson. Co všechno je Deadpool ochotný udělat, aby zachránil své přátele? A má vůbec ještě nějaké?
Vychází: srpen

SPIDER-MAN/DEADPOOL 9
Spider-Man a Deadpool se loučí s velký třeskem! Je na nich, aby zachránili svět... bohužel se na něm zrovna vůbec nenachází. Jsou uvězněni uvnitř Negativní zóny. A co hůř, proti ním stojí všemocný protivník, který dokáže opravit Deadpoolem rozbitou čtvrtou stěnu! Jestli ztratí Deadpool schopnost vidět čtenáře a mluvit s nimi, co z něj zbude?
Vychází: listopad

MARVEL X FORTNITE 2-5
Do světa veleúspěšné počítačové hry vyrážejí v pětidílné sérii nejpopulárnější hrdinové: Spider-Man, Wolverine, Iron Man a Shuri z Black Panthera.
Vychází: červen, srpen, září

IMMORTAL HULK 2: ZELENÉ DVEŘE
Bruce Banner je naživu - a celý svět o tom ví a jde po něm. Vláda, tým Alpha Flight a dokonce i Avegners! A to je ten Bannerův nejmenší problém. Něco ho nakazilo. Něco, co má s lidstvem děsivé plány. A jediný, kdo o téhle nákaze ví… je Hulk! A co skrývají tajemné a smrtelně nebezpečné Zelené dveře?!
Vychází: září

IRON MAN 2020: ROBOREVOLUCE
Je tu nový Iron Man. Iron Man 2020. Arno Stark. Jediný člověk, který může zachránit lidstvo před vzpourou robotů. Dobře, možná tím, že zabije všechno živé i robotické, ale to se také počítá. Jediná otázka zní - kam zmizel Tony Stark? Přichází velkolepé finále skvělé série!
Vychází: srpen

1602 (LEGENDY MARVEL)
Co kdyby marvelovský vesmír nevznikl v minulém století, ale už v roce 1602? Legendární scenárista se pustil do historického eposu z dob konce vlády královny Alžběty, v němž se vyskytují podivně známí hrdinové a lotři, včetně Nicka Furyho, Spider-Mana či X-Menů.
Vychází: červenec

ZÁZRAKY (LEGENDY MARVEL)
Není lehké být obyčejným člověkem ve městě, kde po ulicích chodí hořící lidé, samozvaní ochránci pořádku v barevných kostýmech lezou po zdech a stříbřití vetřelci z jiných planet přinášejí globální zkázu. Ale pokud jste fotograf, můžete takhle zachytit zrodu vesmíru Marvelu a veškeré jeho proměny, velká války i tragédie! Legendární komiks zachycující dějiny Marvelu, v podání Alexe Rosse - včetně u nás nikdy nevydaného epilogu!
Vychází: říjen

AMAZING SPIDER-MAN 3: ŽIVOTNÍ ZÁSLUHY
Když se někdo rozhodne srovnat s J. Jonahem Jameson účty, ocitají se Spider-Man i Jameson v pořádném průšvihu. Kdo by ten „někdo“ mohl být (když nepočítáme všechny obyvatele New Yorku)? Do nebezpečí se navíc dostane i teta May! Jasně, nic nového pod sluncem… ale když se do hry vloží Taskmaster a Black Ant, může se stát vážně cokoliv!
Vychází: říjen

SPIDER-MAN: PRAMEN MLÁDÍ (MARVEL ROMÁN)
V naději, že se mu podaří pořídit pár cenných fotek vlastního pavoučího alter-ega v akci, se Petr Parker vydává vstříc potížím – a ty se zhmotní v podobě záhadné mýtické kamenné desky, kterou chce jak Kingpin, tak mafie.
A jako kdyby nestačilo, že se octne v hledáčku nechvalně proslulých newyorských padouchů, Petr si rozhází i své kamarády – a policii! Úplně spokojená s ním není ani jeho přítelkyně Gwen Stacyová. Minulost se mu pak nepříjemně připomene o pár let později, když se údajně mrtvý vůdce mafie vrátí a stále neúnavně usiluje o zpropadenou desku. Když se pak ještě teta May octne na prahu smrti, Petr už propadá zoufalství, že ho navždy opustilo štěstí.
Vychází červenec

VENOM 3: VENOM ODPOUTANÝ
Příprava na budoucí velké události – tím, že vrátíme do Venomovy minulosti (ještě do Vietnamu) a ocitneme se ve chvíli, kdy se do děje vrací psychopatický, symbiontem vylepšený zabiják Carnage!
Vychází: listopad

Už tu byl Marvel, takže nesmíme zapomenout ani na DC!

BATMAN 11: PÁD A PADLÍ
Batman odhalil, kdo stojí za jeho současnými problémy: Bane. Ale Batmanovi nejvěrnější spojenci odmítají uvěřit tomu, že je Bane znovu ve hře. A protože nemá nikoho jiného, musí se Batman spojit s dalším Batmanem, odlišnou verzí Thomase Waynea z jiné reality. Ale jak daleko jsou jeden či druhý Batman ochotní zajít?
Vychází: srpen

BATMAN 12: BANEOVO MĚSTO 1.
První polovina velkého batmanovského finále! Baneovi lidé ovládli Gotham a drží ho v sevření železnou rukou. A Batman nikde. Místo něj je ve mestě nový, brutální mstitel - Thomas Wayne, Bruceho otec z alternativního vesmíru. Dává dohromadu gang nebezpečných padouchů, kteří odmítají Baneovu vládu. Ale je možné nahradit jedno zlo jiným?
Vychází: listopad

FLASH 11: NEJVĚTŠÍ PODFUK VŠECH DOB
Nikdo není takový podfukář jako James Jesse, originální Trickster. Původně byl členem Ranařů, kteří jej ovšem nerespektovali, přehlíželi a nakonec nahradili novým, líbivějším Tricksterem. Nic se ale nevyrovná originálu… a svým dalším podfukem hodlá Trickster navždy změnit Flashův svět!
Vychází: červenec

FLASH 12: SMRT A ZDROJ RYCHLOSTI
V příběhu ze začátků kariéry Barryho Allena se Flash potýká se svými novými schopnostmi. Stane se hrdinou, nebo jeho schopnosti rychle vyhoří? To ho přivede i do daleké budoucnosti, kde se setká se svou novou verzí, která mu ukáže jeho pravou cestu a připraví ho příchod gangu zvaný Ranaři.
Vychází: říjen

BATMAN: PROKLETÍ BÍLÉHO RYTÍŘE
Joker se vrací. A tentokrát nehodlá sekat dobrotu. Spojil se fanatickým Azarelem, aby odhalili tajemství Wayneovy minulosti… i kdyby mělo přitom celé město lehnout popelem. Batmanovi se hroutí svět a nestíhá řešit problémy, zvláště, když přichází noví, nebezpeční protivníci. Blíží se poslední souboj netopýrů!
Vychází: září

SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL: SEJMĚTE JOKERA
Joker musí zemřít. A kdo jiný by se měl tohohle úkolu ujmout, než Sebevražedný oddíl? Amanda Wallerová posílá své lidi do mise, která je opravdu sebevražedná. Joker je možná blázen, ale je to zatraceně inteligentní blázen. A nebude tak lehké ho zaskočit. Na komiksu se spojila dvě hvězdná jména: Brian Azzarello (Sto nábojů, Hellblazer) a Alex Maleev (Daredevil)
Vychází: listopad

NEJTEMNĚJŠÍ NOC
Zelený prsten moci zná každý. Ale poslední dobou se začínají objevovat i jiné barvy a jiné prsteny. Červený prsten hněvu, fialový prsten lásky… a teď přichází černý prsten. Černý prsten smrti. Z hrobů vstávají mrtví hrdinové a padouši a dávají dohromady armádu Black Lanternů!
Vychází: srpen

BATMAN: ARKHAM – POCHMURNÝ DŮM V POCHMURNÉM SVĚTĚ
Celé roky byli do klaustrofobických zdí Arkhamova blázince zavírání duševně i tělesně narušení Batmanovi protivníci. Ve vypolstrovaných celách i neosvětlených kobkách zuřili, plánovali, a snili o okamžiku, kdy se jim podaří dobýt a svrhnout svět rozumu.Ten okamžik přišel. Je prvního dubna a šílenci ovládli ústav. Pod Jokerovým vedením připravili smrtící hru pro člověka, který může za jejich uvěznění. Pro Batmana. V souboji se svými největšími protivníky musí Batman sestoupit až do samého srdce temnoty a postavit se svým největším obavám……nebo se stát další šílencem zavřeným v Arkhamu.
Vychází: říjen

SUPERMAN PRO VŠECHNA OBDOBÍ
Tvůrci komiksů jako Batman: Dlouhý Halloween či Batman: Temné vítězství přichází se svým nostalgicky emotivním pohledem na Supermanovy začátky. Mladý Clark Kent se právě chystá opustit své rodné maloměsto, aby se vydal do Metropolis, vstříc své hrdinské kariéře. Atmosférický příběh o dospívání, v sugestivní kresbě legendárního Tima Salea.
Vychází: listopad

Teď tady máme pár věcí, které znáte z televize a z herních konzolí! (A Garfielda.)

GARFIELD 57: PÁN Z EMENTÁLU, GARFIELD 58
Fanoušci oranžového kocoura budou mít v druhé polovině roku pořádnou nadílku! Vychází hned dvě knihy jeho příběhů, plné komediální kalorií! Pro milovníku humoru pravá garfieldovská hostina!
Vychází: červenec, říjen

KINGDOM COME - DELIVERANCE
Komiks zachycuje události vedoucí ke hře Kingdom Come: Deliverance! Od okamžiku, kdy byl král Václav IV zajat svý bratrem Zikmundem, je české království v rozkladu. V království řádí Zikmundova vojska, plná maďarských žoldáků, a masakrují všechny, co se jim snaží postavit.
Vychází: říjen

SIMPSONOVI (název se ještě řeší)
Zbrusu nová sbírka komiksových příhod slavné rodiny! 176 stran napěchovaných šílenými příběhy! Bart se postaví svému dvojníkovi, Homer dokáže, že jaderné elektrárny jsou opravdu nebezpečné, Vočko vymyslí pivní koblihu a Bartman bude čelit svému nejhoršímu protinvíkovi - Bartmanovi z budoucnosti! A navíc ještě vystřihovací model baru U Vočka!
Vchází: listopad

WORLD OF WARCRAFT: LEGENDY 2
Vydejte se na další etapu cesty, kterou započal první svazek Legend - v tomto druhém díle plném napínavých příběhů zasazených do Warcraft® univerza. Najdete tu pokračování příběhu nemrtvého taurena, dramatické střetnutí osiřelé lidské dívky vychovávané trpaslíky se svou sestrou, šamanku, která musí putovat s domýšlivým gnómským válečníkem i orka, který se musí vzepřít svému vlastnímu klanu!
Vychází: září

WORLD OF WARCRAFT: PRŮVODCE AZEROTHEM - KALIMDOR
Slavný lovec Rexxar a zástupce Hordy Zekhan se vydávají na cestu krásným a nebezpečným Kalimdorem, aby poznali jeho tajemství. A vy s nimi můžete poznat všechna slavná místa, pamětihodnosti, stavby i artefakty. Od zlatých plání Mulgoru, až po divočinu kráteru Un´Goro!
Vychází: říjen

WORLD OF WARCRAFT: NOVÉ CHUTĚ AZEROTHU – OFICIÁLNÍ KUCHAŘKA
Po úspěchu první kuchařky přichází další sada receptů, tentokrát sesbíraných kuchařem z Pandarie, který procestoval Azerot a dal dohromady ty nejlepší kuchařské recepty a techniky. A to jak z Pandarie, tak z Broken Isles či tajemných Shadowlands.
Vychází listopad

WORLD OF WARCRAFT: MÁG
Aodhan pochází z rodu těch největších Azerothských válečníků, ale on sám silou zrovna neoplývá. Chtěl by být mágem, jenže proti tomu stojí jeho otec. Aodhanovi tedy nezbývá než se mu vzepřít a utéct z domova. V cestě mu ovšem nestojí jen minulost jeho rodu - ale i obří modrý drak.
Vychází: prosinec

připojená galerie

22.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 6

Jujutsu Kaisen - Prokleté války 0: Oslnivá temnota

obrázek k novince Jujutsu Kaisen - Prokleté války 0: Oslnivá temnota Středoškolák Júta Okkocu byl odsouzen k popravě. Svůj osud však vítá, je totiž prokletý mocným zjevením zvaným Rika. Naštěstí mu na pomoc přichází Satoru Godžó, profesor ze Střední odborné školy zaklínačské, kde se studenti učí o kletbách a jejich vymýtání. Mohl by přestup na novou školu Okkocuův problém vyřešit?

Objevte příběh, ze kterého vzešla slavná manga série Prokleté války!

Prokletou ukázku najdete TADY!připojená galerie

22.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Žebříček za červen 2022

obrázek k novince Žebříček za červen 2022 Trochu opožděně jsme dali dohromady nový žebříček nejprodávanějších titulů! A nejprve to, co není manga!

1. Zaklínač: Nářek čarodějnice
2. Castaka / Metabaronovy zbraně (Mistrovská díla evropského komiksu) omega replica watches
3. Lucky Luke: Koleje v prérii
4. World of Warcraft: Šaman
5. 2000 CREW
6. Batman, který se směje
7. Venom 2: Propast
8. Perverzní páprda
9. Nikdykde
10. Netvora 5: Dítě války

Zaklínač nechce opustit první místo, to nás nepřekvapuje - stejně jako nástup nových Mistrovských děl. Castaka/Metabaronovy zbraně bodují. Dobře začal Lucky Luke, snad si zájem čtenářů udrží i dál! Pěkně se rozjely i naše dva nostalgické projekty - 2000 CREW, sbírka klasických příběhů z prvních čísel magazínu CREW, a samozřejmě Perverzní páprda, úchylný penzista, kterým jsme nastartovali naši kariéru... a možná jí tak i budeme končit. Do žebříčku se probojoval i peckoidní Batman, samostatný temný příběh se silným protivníkem... a velmi pěkně si stojí Venom! Na dotisk Nikdykde se dlouho čekalo, takže nepřekvapilo, že se ocitl v žebříčku a o novém příspěvku ze světa World of Warcraft ani nemusíme mluvit. No a žebříček uzavírá všemi cenami ověnčená Netvora!

A tady máme mangu!

1. Spy x Family 4
2. Naruto 1: Naruto Uzumaki (STARTOVACÍ SLEVA)
3. Tokyo Revengers 1
4. Jujutsu Kaisen - Prokleté války 2: Prokleté lůno
5. Zabiják démonů 7: Útok ve stísněném prostoru
6. Němý hlas 5
7. One-Punch Man 4: Obří meteorit
8. Berserk 9
9. Chci sníst tvoji slinivku
10. Ateliér špičatých klobouků 8

U Spy x Family jsme čekali, že to bude úspěšné, ale nečekali jsme, že to bude až tak dominovat žebříčkům. A návrat Naruta na totální špičku, kde se drží už několikátý měsíc, taky příjemně překvapil. Jinak už je to celkem klasika – Tokyo Revengers (ti se objevili až koncem měsíce čili byli v nevýhodě), Jujutsu Kaisen, Zabiják démonů, Němý hlas… prostě pecka za peckou!

připojená galerie

22.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Můj první komiks: DC Liga supermazlíčků: Velký zmaptlek

obrázek k novince Můj první komiks: DC Liga supermazlíčků: Velký zmaptlek K filmu, který se podle všeho povedl, přichází i samostatný příběh, který se dá brát i jako volné pokračování. Zvířecí mazlíčci už zvládli své superhrdinské role a teď je čas na jejich první velkou akci!

Když se v Metropolis objeví pan Mxyzptlk (kouzelný šotek z páté dimenze) a rozhodne se šířit zmatek a zkázu, Liga spravedlnosti se mu postaví na odpor – a upadne do jeho pasti! Naštěstí mají členové Ligy své supermazlíčky, kteří jim přispěchají na pomoc. Má to jenom jeden háček: budou kvůli tomu muset spojit síly se svým úhlavním nepřítelem...

Listovací ukázku můžete z klece vypustit TADY!připojená galerie

20.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Flash 11: Největší podfuk všech dob

obrázek k novince Flash 11: Největší podfuk všech dob Nikdo není takový podfukář jako James Jesse, originální Trickster. Původně byl členem Ranařů, kteří jej ovšem nerespektovali, přehlíželi a nakonec nahradili novým, líbivějším Tricksterem. Nic se ale nevyrovná originálu… a svým dalším podfukem hodlá Trickster navždy změnit Flashův svět!

Život Barryho Allena je po smrti přítele tempaře a rozpadu vztahu s Iris Westovou už tak naruby. Nyní se Barry navrací do Central City, kde se mu naskytne nevídaný pohled: všichni jsou šťastní. Znepokojivě, nepřirozeně šťastní. Flash se ale nemůže pozitivně naladit, když před ním leží záhada. A jako by toho nebylo dost, pohřešuje se Commander Cold, Flashův spojenec z budoucnosti. Vše nasvědčuje tomu, že se něco děje ve věznici Iron Heights, kde také Flash zahájí své vyšetřování. Víte však, co se říká: nejdůležitější součástí každého triku je odvedení pozornosti. A zatímco se Flash domnívá, že řeší jednu záhadu, Trickster mu hodlá provést svůj největší podfuk přímo pod nosem… a stát se tak legendou všech Ranařů!

Nemusíte nám věřit, ale listovací ukázka je TADY!připojená galerie

19.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Fortnite x Marvel: Nulová válka 2

obrázek k novince Fortnite x Marvel: Nulová válka 2 Do světa veleúspěšné počítačové hry vyrážejí v pětidílné sérii nejpopulárnější hrdinové: Spider-Man, Wolverine, Iron Man a Shuri z Black Panthera. Příběh začíná na tajemném ostrově, který je uzavřený v nekonečné válce. Tu může zastavit jen jediná věc – úlomek bodu nula, který uvízl v marvelovském univerzu. Oblíbení hrdinové ze hry Fortnite vyrážejí, aby se pokusili najít mocný předmět dřív, než dojde ke katastrofě… a narážejí na soupeře, ale i nečekané spojence.

Druhý díl z pětidílné série komiksové série! A opět s kódem, který vám přináší Iron Manův wrap - hoďte svého hrdinu a jeho výzbroj do barev Iron Mana!

Ukázku lze odstartovat TADY!připojená galerie

17.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování titulů na druhé pololetí 2022 - 1.

obrázek k novince Ohlašování titulů na druhé pololetí 2022 - 1. Začínáme mangou a jelikož máme zpoždění, vezmeme to pěkně hopem a skoro všechno dáme na jednu hromadu. Jen pár těch novějších věcí ohlásíme v příštím týdnu, takže pokud tu nenajdete svůj očekávaný titul, neplačte a nezoufejte! A bacha, obálky jsou ještě často v původní, zahraniční verzi.

Začneme AKIROU. Jsme optimisté a tak doufáme, že se nám povede stihnout do konce roku dva díly. Máme je schválené, takže je šance, že bychom to mohli zvládnout! V srpnu trojka, v listopadu čtyřka!
U ATELIÉRU ŠPIČATÝCH KLOBOUKŮ můžete čekat v říjnu devátý díl, tam už doháníme původní díly, takže to jde pomaleji.
BERSERK dorazí v srpnu desítka a v listopadu jedenáctka, tam vážně nemůžeme zpomalit, je to teď pořádné maso!
BLEACH vás v červenci oblaží číslem třicet jedna a říjnem třicet dva a ČARODĚJOVA NEVĚSTA, kterou už také dýcháme na záda, to dotáhne v září na šestnáctku!
Nebude se flákat ani řada FULLMETAL ALCHEMIST – v srpnu bude devatenáctka a v listopadu dvacítka!
GANTZ bude v září díl třicet tři a nazí lidé budou bojovat s obřími mimozemšťany! Bude to masakr, ostatně, jak už člověk od Gantze čeká.
JUJUTSU KAISEN přijde v červenci s nulovým speciálem, odehrávajícím se před událostmi série... ale kromě toho v září dorazí čtyřka a v prosinci pětka! Jedeme rychle!
A nefláká se ani MY HERO ACADEMIA, která si odškrtne díly čtrnáct (červenec), patnáct (září) a šestnáct (listopad). K tomu se navíc přidá i spin-off OBČANSKÁ HLÍDKA, která bude mít letos ještě druhý díl – v říjnu.
NARUTO taky šlape na plyn. Budou díly padesát šest (září) a padesát sedm (listopad)
NĚMÝ HLAS bude letos ukončený! Poslední dva díly, pátý a šestý, vyjdou v září a prosinci.
Ve stejných měsících, v září a prosinci, vyjde i pátý a šestý díl skvělé komediální superhrdinské jízdy ONE-PUNCH MAN.
Nezastavují se ani POKÉMONI. V srpnu bude devítka a v listopadu desítka.
SPY x FAMILY se stihlo dostat mezi komiksové hity, takže o dobrodružství atypické rodiny fakt nepřijdete. Bude pětka (v srpnu) a šestka (listopad).
Do finále se probil TOKIJSKÝ GHÚL: re – bude patnáctá kniha a v listopadu poslední, šestnáctá kniha.
Na další díly TOKYO REVENGERS, dvojku a trojku, se můžete těšit v srpnu a listopadu.
ÚTOK TITÁNŮ má taky už vysoká čísla a taky se blíží do cíle. Na jednatřicítku se připravte v září a prosinec je vyhrazený pro číslo třicet dva.
Osmý díl ZABIJÁK DÉMONŮ bude v srpnu a devátý v říjnu.
A na konec jsme si schovali sérii ZASLÍBENÁ ZEMĚ NEZEMĚ, kde v červenci vychází patnáctka a v říjnu šestnáctka!

A tady máme manga novinky. Většinu jsme ohlašovali na Komiksáři, najdete to třeba tady https://www.youtube.com/watch?v=wlnzjS6C5YQ, takže spíš jen shrneme, co bude a kdy se na to můžete těšit.

Chcete romantiku? Máte ji mít! Pravda, trochu zvláštní, dojde na sebevražedný pakt mezi týranou dívkou a jejím únoscem. Co když vás ale to, že se stanete obětí zločinu dostane z mnohem většího pekla? O tom vypráví POKOJ V BARVÁCH ŠTĚSTÍ!
Vychází: srpen, říjen

Reinkarnace je potvora. Zvláště, pokud se vám stane to, co popisuje manga jménem JAK JSEM SE REINKARNOVAL COBY SLIZ. Být slizem, tou nejnižší formou monstra ve fantasy říši, není žádná legrace. Naštěstí hrdina získá schopnosti, které mu dávají přece jen aspoň trochu šanci… Skvělá manga z žánru isekai vychází i u nás!
Vychází: červenec, září, prosinec

SHERLOCK se vrací! Po delší doby je tu dokončení příběhu Skandál v Belgravii, ve kterém se Sherlock s tváří Bededicta Cumberbatche střetne nejen s tajnými službami, ale i s Irene Adlerovou!
Vychází: srpen

A další velká manga pecka – CHAINSAW MAN. Hrdina ze dna společnosti slouží jako návnada pro lovce démonů. Jenže je zrazený, zabitý… a příběh by mohl skončit, kdyby se nad ním neslitoval jeho ochočený démon a nespojil se s ním. Teď se hrdina dokáže proměnit v démona motorových pil! Je to brutální, zábavné a pořádně akční!
Vychází: září, listopad

TOMIE – další legendární hororové dílo od Džundži Itóa! Série povídek se točí kolem dívky, která je ztělesněním femme fatale. Muži jsou jí posedlí, touží se jí zmocnit… a z neznámého důvodu zabít a rozsekat na kusy. Jenže tím to zdaleka nekončí…
Tomie vyjde komplet v jedné knize!
Vychází: srpen

Komiksem Zpráva pro Adolfa jsme představili Boha mangy, Osamu Tezuku. Ale Tezuka byl velmi plodný autor a za svůj (ne zase tak dlouhý) život, stvořil mnoho zásadních a zlomových děl. A mezi ně patří i BLACK JACK, příběhy geniálního znetvořeného chirurga bez licence, který (za obrovské peníze) provádí operace, na které by si nikdo jiný netroufl. Je to emoční jízda, na které je vidět, že Tezuka studoval na doktora.
Z této řady samostatných povídek je plánována jedna kniha. Dále se uvidí podle zájmu čtenářů.
Vychází: listopad

A nebudou chybět ani light novel! Přichází druhý díl řady SWORD ART ONLINE: AINCRAD 2! Přes deset tisíc hráčů se přihlásilo do hry Sword Art Online. Ani jeden se už neodhlásil. Všichni uvízli v nelítostném světě, ze kterého se dá odejít jen dvěma způsoby. Dohráním hry… nebo smrtí. A v tomto případě znamená smrt ve virtuální realitě smrt skutečnou!
Vychází: srpen

A tady je něco pro mladší čtenáře!

Samozřejmě, každý měsíc budou vycházet SIMPSONOVI a v prosince se můžete těšit na další speciál! Tentokrát superhrdinský!
Vychází: každý měsíc

A pozor, od září začínáme vydávat SPONGEBOBA! Pěkně od prvního čísla, každý měsíc jeden sešit, i s oblíbenou listárnou, kam budou moci mladší čtenáři posílat své obrázky a otázky!
Vychází: září, říjen, listopad, prosinec
Začínající čtenáři mohou očekávat další díl našeho magazínového občasníku, KOMIKSOVÉ ČTENÍ – tentokrát věnované Marvelu! Najdou tam jak Spider-Mana, tak zbrusu nový příběh s Avengers či Iron Manem!
Vychází: říjen

MIMONI 6: ŠÉFÍČEK
Další příběh s populárním žlutými mimoni… tedy Mimoni! Tentokrát se vrátíme do minulosti, do Gruova dětství, kdy poprvé zkoušel, jaké to je být padouchem. A samozřejmě, Mimoni mu museli stát po boku a pomáhat mu jak jen mohli. A vzhledem k tomu, že to jsou Mimoni, byla ta pomoc vážně k uválení.
Vychází: červenec

KŮSTEK 9: KORUNA Z ROHŮ
Zuří válka. Krysáci v obrovském počtu útočí na hradby města a obránci z posledních sil vzdorují. Bratranci Kůstkovi, Trnka a babča Ben se snaží ubránit území... jenže zároveň musí zabránit návratu Pána Kobylek, který je s každou minutou silnější. Šance je jediná. Trnka musí najít tajemnou a dávno ztracenou Korunu z rohů. Musí se vydat na dobrodružnou výpravu přímo na posvátné území draků a získat magický artefakt, který může všechny zachránit... nebo zničit.
Vychází: říjen

MINECRAFT KOMIKS: OTEVŘENÝ SVĚT – VZHŮRU DO NETHERU!
Prozkoumejte Overworld v novém příběhu ze světa úspěšné videohry! Sarah je ve světě Minecraftu nová, chybí ji veškeré znalosti, a tak hledá zkušeného hráče, který by ji pomohl. A potká Hectora. Hector není moc zvyklý hrát s nikým jiným, jenže nadšení a energie, které ze Sarah prýští, ho pomalu začíná nahlodávat. Postupně se z nich stávají parťáci, a co je ještě důležitější – přátelé!
Vychází: listopad

CHIBI USAGI: ÚTOK BREBEREK ČIPEREK
Usagi Yojimbo je jedna z nejpopulárnějších komiksových postav i u nás. A teď přichází jeho roztomilá "chibi" verze, která spolehlivě přiláká ke čtení Usagiho (a komiksům vůbec) i mladší čtenáře. Když Usagi, Tomoe a Gen zachrání při rybolovu hliněného panáčka, dozví se od něj o nebezpečí ze strany Krále salamandrů. Musí vyrazit zachránit celou vesnici... A jako bonus najdete v knize i setkání Chibi Usagiho s původním Usagim!
Vychází: září

LIGA SUPERMAZLÍČKŮ
Hrdinové animovaného filmu se stali parťáky slavných superhrdinů… ovšem tím jejich problémy zdaleka nekončí! Zlo nikdy nespí, maximálně si tak dá odpoledního šlofíka, takže se zvířecí hrdinové musejí spojit a porazit nikoho menšího, než je šílený a všemocný Mxyzptlk!
Vychází: červenec

MORČATA V AKCI
Morčata Druk a Šasí utekla ze zverimexu! Komu se s nimi podařilo proklouznout do městské divočiny? Jak se dvojici na svobodě vedlo, s kým se uprchlíci seznámili a kde se nakonec zabydleli? V obrázkovém příběhu se vše dočtete, a ještě se dozvíte, jak se ve městě mění počasí, proč by lidé neměli splachovat jídlo do záchodu nebo kdo jsou superhrdinové. Komiksová vyprávění koneckonců morčata i jejich kamarády baví, a tak jsme jejich příhody zachytili právě v komiksech.
Vychází: září

BART SIMPSON: HOMERŮV SYN
Je děsný, drzý, ďábelský (téměř démonický), drsňácký, dutohlavý, umí dupat, na všechno dlabe a tak dále… ale hlavně došlo na další díl jeho dobrodružství! Bart se v nové Velké knize pokusí uchránit Springfield před zločinem, rozjede svůj vlastní pořad v rádiu, vyrazí nakupovat ke Krustymu… a začne bojovat proti posedlosti čtením!
Vychází: srpen

připojená galerie

15.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 1

Zaslíbená Země Nezemě 15

obrázek k novince Zaslíbená Země Nezemě 15 Norman se chystá k radikálnímu kroku, jehož cílem je, vyhubit všechny démony, ale Emma by navzdory prožitému utrpení raději volila mírumilovnější cestu k vítězství.
Neshoda mezi oběma přáteli vede k zásadnímu zvratu, který natrvalo ovlivní životy zbylých dětí z Grace Fieldu... rolex gmt-master ii replica


Příběh se pomalu řítí do svého finále, ale stále ještě máte čas naskočit a dohnat!

Démonickou ukázku lze najít TADY!připojená galerie

14.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Spider-Man: Pramen mládí (Marvel román)

obrázek k novince Spider-Man: Pramen mládí (Marvel román) Máme pro vás pravé superhrdinské čtení na dovolenou! Ano, čtete správně, tohle není komiks, tohle je další marvelovský román! I když vlastně to tak trochu komiks je - příběh se inspiroval jedním klasickým komiksovým příběh, ještě od Stana Leeho... jen ho přenesl do moderní doby a rozšířil o navazující události.

ZHOUPNĚTE SE DO SPIDER-MANOVY MINULOSTI

V naději, že se mu podaří pořídit pár cenných fotek vlastního pavoučího alter-ega v akci, se Petr Parker vydává vstříc potížím – a ty se zhmotní v podobě záhadné mýtické kamenné desky, kterou chce jak Kingpin, tak mafie. A jako kdyby nestačilo, že se octne v hledáčku nechvalně proslulých newyorských padouchů, Petr si rozhází i své kamarády – a policii! Úplně spokojená s ním není ani jeho přítelkyně Gwen Stacyová.

Minulost se mu pak nepříjemně připomene o pár let později, když se údajně mrtvý vůdce mafie vrátí a stále neúnavně usiluje o zpropadenou desku. Když se pak ještě teta May octne na prahu smrti, Petr už propadá zoufalství, že ho navždy opustilo štěstí.

ROMÁN NA MOTIVY KLASICKÉHO SEŠITU STONE TABLET SAGA! ROZŠÍŘENÝ PŘÍBĚH ZASAZENÝ DO DNEŠNÍ DOBY.

Twhip! Ukázka je TADY!připojená galerie

12.7.2022 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2630 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Auditorium

ČeskýDeadpool [07:04:50 21.4.2024]
Mam otázky jak skončí Naruto budete pak dělat Boruta?Jak skončí Venom a Avengers budou i další nové série?


Kubas [11:04:22 15.4.2024]
Pavlovský: tak to je skvělá zpráva, ne že by byl současný knižní překlad špatný, ale byl jsem zkrátka taky zvyklý na ten původní :) a vida, měl jsem za to, že naopak v těch třech vydaných sešitech nebylo vše, co jsem zna....


Pavlovský [08:04:50 15.4.2024]
Kubas: Půjde o původní překlad, byť samozřejmě upravovaný a víc vychytávaný. Plus, na netu rozhodně nevyšlo všechno.


Kubas [10:04:17 12.4.2024]
zdravím, můžu dotaz k tomu Redmeatu? píšete, že bude v "novém" překladu od Františka Fuky - nepůjde tedy o ten původní Fukův překlad na webu? nebo ano a je tím myšleno "nový" jakože jiný než ten od to....


Pavlovský [14:04:14 9.4.2024]
Hansi: Přesně tak, o ta souborná vydání nebyl zase takový zájem.


Aktuality

Chystá se - Joker: Svět

ČeskýDeadpool [18:04:59 15.4.2024]
SomeOne:pak jsem si toho všiml


ňouma [16:03:08 30.3.2024]
Fort: Když sou Oskaři tak by se spíš chytil film co je pro diváky co na Oskary kašlou. Nejlepší něco pro děti. Pro R film je to blbý. Hlavně pro R film co je herečka v hlavní roli zrovna nominovaná na Oskara, takže její ....


Fort [16:03:27 30.3.2024]
ňouma: Takže v týdnu kdy jsou Oskaři, by neměl mít premiéru žádný film?


Máme nový katalog!

Pavlovský [20:04:58 9.4.2024]
Killing Joke: Zatím je to pořád plánované na květen.


KillingJoke [10:04:22 9.4.2024]
Moc se těším na Blacksada!!! Ale jen takový dotaz k Šógunovu popravčímu... V katalogu ho máte na květen, ale na FB ani v připravovaných o něm není ani zmínka a to už tam pár dní sázíte i komiksy na červen. Došlo ještě k ....


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
Lachvos [13:04:13 20.4.2024]
Ahoj,
prodávám comicsy v češtině, jednou čtené a v perfektním stavu.
Ve většině se jedná o pevné vazby, které už při vydání byli v distribuci pouze omezeně.
Některé kusy jsou nesehnatelné.

Americká liga spravedlnosti 1: Nejnebezpečnější hrdinové světa (pevná vazba)
Liga spravedlnosti: Válka velké trojky (pevná vazba)
Věčné zlo (pevná vazba)
Americká liga spravedlnosti 2: Následky zla (paperback)
Cena 2200 Kč

Daredevil: Muž beze strachu 1-4 (pevná vazba)
Cena 4200 Kč

Smax (pevná vazba)
Top 10, kniha první (pevná vazba)
Top 10, kniha druhá (pevná vazba)
Top 10: Devětačtyřicátníci (pevná vazba)
Cena 5000 Kč

Vážným zájemcům zašlu na požádání detailní fotky knih.
Poštovné platí kupující (Zásilkovna nebo Česká pošta od 79 Kč) nebo osobní předání v Moravské Třebové (okres Svitavsko).
Kontakt na email lachman33@seznam.cz


salomi [15:04:22 18.4.2024]
Jsme profesionální dodavatelé následujících produktu:

Per*vitin,
MD*MA,
Ko*k,
LS*D 300*µg,
Me*fedron,
E*fedrin,
Xa*nax,
Ad*derral,
Ri*talin 10mg,
Ex*tazi,
Ko*deine sy*rup 473ml,

CONTACT US:

Telegram: t.me/escoba_1

Whatsapp: +420 736 255 505

POZNÁMKA: Pouze vážní zájemci.
Kupující by meli být konkrétní svými požadavky a být
pripraveni pracovat podle našich podmínek.


salomi [15:04:09 18.4.2024]
Jsme profesionální dodavatelé následujících produktu:

Per*vitin,
MD*MA,
Ko*k,
LS*D 300*µg,
Me*fedron,
E*fedrin,
Xa*nax,
Ad*derral,
Ri*talin 10mg,
Ex*tazi,
Ko*deine sy*rup 473ml,

CONTACT US:

Telegram: t.me/escoba_1

Whatsapp: +420 736 255 505

POZNÁMKA: Pouze vážní zájemci.
Kupující by meli být konkrétní svými požadavky a být
pripraveni pracovat podle našich podmínek.
Batman 1: jejich temné plány 1 (Fantasy a Sci-fi svět)
Batman: V žáru smrti (All 4 Fun)
Lazarus 3: Konkláve (Iron Comics)Crwecon 2023
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž