crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Preacher/Kazatel omnibus, svazek první (základní verze)
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

Garfied 59: Garfield chodí spát se slepicem

obrázek k novince Garfied 59: Garfield chodí spát se slepicem Vážně, co můžeme ještě, po všech těch letech, napsat nového a originálního? Tak jen dáváme na vědomí, že je tu už skoro šedesátý Garfield (pokud počítáme nulté číslo, tak už šedesátý!), plný skvělých (a teď už i barevných) stripů. Fanoušci vědí, co mají breitling replica čekat - další porci pravé kočičí poťouchlé zábavy. A ti, co nevědí... tak, na ukázky z vnitřku se můžete podívat TADY!připojená galerie

5.4.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Doctor Strange - Nejvyšší čaroděj 3: Herold

obrázek k novince Doctor Strange - Nejvyšší čaroděj 3: Herold DOCTOR STRANGE JAKO... GALACTUSŮV HEROLD?!

KDYŽ SE OBJEVÍ MIMOZEMSKÝ ČARODĚJ A POŽADUJE, ABY MU STEPHEN STRANGE POMOHL zachránit jeho planetu před Galactusem, skončí to vyhoštěním Požírače světů do nejtemnějších koutů magických sfér! Nyní se musí vyčerpaný Strange pustit do záchranné mise, jaká nemá v historii vesmíru obdoby! Jak se na Galactusovi podepíše konzumace planet odlišné reality? Narušení kosmické rovnováhy způsobí destabilizaci dimenzí a milý doktor se náhle musí postarat, aby záchvat intergalaktických trávicích obtíží nezničil veškeré bytí! Požírač světů má před sebou čerstvou mimodimenzionální hostinu a rolex replica v zádech nesvatou alianci... Galactus tak nikdy nebyl děsivější!

A ukázku najdete TADY!připojená galerie

4.4.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování duben až červen 2023 – 5

obrázek k novince Ohlašování duben až červen 2023 – 5 Je tu pět nových a hodně zajímavých manga titulů. A v podstatě pro každého něco. Romantika, horor, příběhy o dospívání a akční komedie!

BOHOVÉ LŽOU
Kaori Ozaki
Nacuru Nanao je ve škole nový – a všechny holky ho ignorují. Jednoho dne však poodhalí tajemství, které skrývá jeho spolužačka Rio Suzumura. Večerní déšť, letní slavnosti a bílá kočka Tófu…
Je léto před nástupem do šesté třídy. Tajné dobrodružství těch dvou začíná.
Emocionální manga, která patří do kategorie „slice of life“, která se soustředí na v podstatě obyčejný život a věci, které se mohou stát skoro každému… zvláště, pokud žije v Japonsku. A celý příběh je uzavřený v jedné knize!
Vyjde: duben

V HORÁCH ŠÍLENSTVÍ 1
Gó Tanabe
25. ledna 1931: expediční tým dorazí do tábořiště v Antarktidě… kde najde tamní posádku mužů a tažných psů mrtvou. Těla jsou rozházena všude kolem, některá jsou zohavena, jiná podivným a chladnokrevným způsobem rozčtvrcena. Několik lidí je nezvěstných. Ještě děsivější pohled se však naskýtá na hvězdicovitou hromadu sněhu poblíž. Pod jejími pěti cípy se totiž nachází hrob – a to, co v něm leží, není člověk!
Román V horách šílenství je cestou do nitra Lovecraftova mýtu – do hlubokých jeskyní a ještě hlubších propastí času na nehostinném kontinentu, kde je uchována tajná historie naší planety. Od svého prvního vydání v dnes již kultovním časopise pulpové éry Astounding Stories ovlivnil tento příběh rozvoj hororu i science fiction po celém světě. Japonský scenárista a kreslíř Gó Tanabe jej věrně a s velkou úctou k předloze adaptoval do podoby mangy, jejíž první polovinu najdete v této knize!
Vyjde: květen

LÁSKA VE STŘIHU COSPLAYE 1,2
Šinʼiči Fukuda
Wakana Godžó je samotářský středoškolák s jasným životním cílem: stát se mistrem ve výrobě tradičních panenek Hina. Lidé jako Marin Kitagawa, třídní krasavice obklopená kruhem kamarádek, jsou pro Wakanu jako bytosti z jiného světa. Díky náhodnému setkání se však jejich světy nečekaně protnou. Jejich nový vzrušující život ve světě cosplaye začíná!
Vyjde: duben, červen

SAKAMOTO DAYS 1
Júto Suzuki
Taro Sakamoto býval obávaným i obdivovaným zabijákem. Jednoho dne se však zamiloval! Odešel do důchodu, oženil se, stal se otcem a pak… přibral! Obtloustlý chlapík, který vede lokální obchůdek, je ve skutečnosti bývalý legendární zabiják! Dokáže ochránit svou rodinu před nebezpečím? Připravte se na nový druh akční komediální série!
Vyjde: květen

JEDNOU ROZKVETU I JÁ 1
Nio Nakatani
Jú Koito se pomalu smiřuje s tím, že nikdy nepochopí, co je to láska. Všechno se ale změní, když se jí vyzná spolužačka ze studentské rady Tóko Nanami. Ta se těší obdivu celé školy a Jú, která hlubších citů není schopná, jí proto naprosto učaruje. Dívky se společně vydávají nejen na cestu za láskou, ale především za poznáním sebe sama.
Osmidílnou sérii vydáváme spolu s Animefestem!
Vyjde: květen

připojená galerie

4.4.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 3

Ohlašování duben až červen 2023 – 4

obrázek k novince Ohlašování duben až červen 2023 – 4 A teď tady máme komiksy (nejen) pro mladší čtenáře. Začneme těmi, co rozhodně potěší i ty odrostlejší:

LUCKY LUKE: DALTONOVI VE VÁNICI
Daltonovi jsou opět na útěku. A tentokrát to vzali opravdu důkladně. Utekli až do Kanady, do země dobrého vychování a kanadské jízdní policie. V patám je jim Lucky Luke a Tratabum, nejpitomější pes na světě. Dokážou si poradit se čtveřicí podlých zločinců, kteří se neštítí ani toho dát si pseudonymy?
Vyjde: duben

GARFIELD 59: GARFIELD CHODÍ SPÁT SE SLEPICEMI
Co k tomu ještě vůbec psát? Prostě další humorem nadupaná várka stripů s hláskujícím kocourem v hlavní roli!
Vyjde: duben

SIMPSONOVI: MONUMENTÁLNÍ KOMIKSOVÝ NÁVAL
Začneme drobnou aférou profesora Frinka, přidáme trochu Milhousova fantazírování, vypravíme se do raných let pana Burnse, maličký Homer zjistí, že přání mají vždycky nějaký háček, Ralf Wiggum se stane životním vzorem… a to pořád není zdaleka všechno!
Vyjde: květen

STRÁŽCI GALAXIE: NEJHLEDANĚJŠÍ V GALAXII
Galaxie je plná nebezpečí a mezi námi a naprostou zkázou všeho stojí jenom Strážci galaxie. Buďme rádi, že je tahle tlupa na naší straně! Přečtěte si příběhy z jejich dobrodružných životů, ve kterých se budou muset vypořádat s řadou záludných nepřátel – ale také se naučit spolu vycházet a fungovat jako tým.
Vyjde: květen

No a samozřejmě, každý měsíc je možné se těšit na nový sešit Simpsonových a SpongeBoba!

připojená galerie

3.4.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování duben až červen 2023 – 3

obrázek k novince Ohlašování duben až červen 2023 – 3 A tady máme další pokračovačky úspěšných řad... a pár ukázkových obrázků jako ochutnávku!

MODRÁ CREW – ELRIK 3-4
Elrik opustil ostrov Melniboné, město Imrryr, palác, trůn i svou lásku – a bloudí po Mladých královstvích, kde mu říkají Bílý vlk. Bude dál hříčkou osudu, bohů a svého černého meče hltajícího duše? Druhá polovina oslnivé adaptace klasických temných fantasy románů legendárního autora Michaela Moorcocka!
Vyjde: květen

PARCHANTI Z JIHU 4: ZKOUŠKA ODVAHY
Trenér Boss drží okres Craw pod krkem z jediného důvodu: hodně vyhrává ve fotbale. Takže pokud chce unikat svým nepřátelům i po nejtrapnější a nejhorší porážce kariéry, musí být ještě míň trenér a ještě víc zločinec. A těch nepřátel je čím dál víc...
Vyjde: duben

USAGI YOJIMBO: KŘIŽOVATKY
Králičí ronin Miyamoto Usagi a jeho nový společník Yukichi vyrážejí společně na cesty a pevně doufají, že všechny trable už mají za sebou. Osud jim však klade do cesty stále nové a nové překážky!
Vyjde: duben

ŽOLDNÉŘ 9: ZTRACENÍ PŘEDKOVÉ
Nan-taj a Žoldnéř se pustí do vyčerpávajícího pátrání po původu mladé bojovnice. Přitom odhalí existenci potomků bájného města Atlantidy, kteří cosplay anime costumes přišli na Zemi z planety Geos, aby ji kolonizovali, a kteří tu vytvořili vyspělou kulturu, jež zůstala po tisíciletí izolovaná od všech ostatních.
Vyjde: květen

A tady máme pár Legend. Jak z Marvelu, tak z DC! Plus něco navíc!

LEGENDY MARVEL: TAJNÁ INVAZE
Brian Michael Bendis, Leinil Francis Yu
Mimozemská civilizace Skrullů, kteří dokážou měnit svoji podobu, tajně infiltrovala veškeré superhrdinské týmy světa s jediným cílem – planetární invazi. Pozemští hrdinové se musejí sjednotit, aby odrazili útok… ale jak to vůbec můžou dokázat, když ani netuší, jestli mezi jejich kolegy není skrytý nepřítel? Jakýkoliv hrdina může patřit k mimozemským útočníkům, a tak se každý musí sám sebe ptát: Komu je možné věřit?
Vyjde: květen

LEGENDY DC: FLASHPOINT
Geoff Johns, Andy Kubert
Barry Allen je hrdina. Jako Flash, nejrychlejší muž na Zemi, ochraňuje nevinné a bojuje se zlem. Tento svět však nezná. V tomto světě Aquaman a Wonder Woman zatáhli miliony lidí do války, Batman má na rukou krev stejně jako jeho nepřátelé, a o Supermanovi tady v životě neslyšeli. Barry musí přesvědčit podivné, nebezpečné hrdiny této reality, aby mu pomohli v jeho záměrech, a vše uvést do původního stavu. Ale ať selže, nebo se mu to podaří, svět už nikdy nebude stejný.
Vyjde: červen

FLASH: NEJRYCHLEJŠÍ MUŽ SVĚTA
Kenny Porter, Ricardo López, Ortiz Juan Ferreyra, Jason Howard
Staňte se svědky začátků Barryho Allena coby Flashe v tomto oficiálním komiksu k filmu! Barry se po trýznivém dobrodružství s Ligou spravedlnosti odhodlá stát skutečně kvalifikovaným a inspirativním hrdinou. Jelikož se v Central City objevují nové hrozby, Flash požádá Batmana, aby mu poradil, jak kontrolovat své schopnosti. To se však Barrymu nedaří ani pod vedením tak zkušeného mentora, jako je Temný rytíř. Podaří se šarlatovému tempaři získat kontrolu nad zdrojem rychlosti a zanechat hrozivé padouchy v prachu za sebou, nebo bude nucen zpomalit až k úplnému zastavení?
Vyjde: květen

KONEC LIDCTVA
Tom Taylor, Trevor Hairsine, Stefano Gaudiano
Šest set milionů lidí. Tolik se jich stalo obětí záhadného viru, který se rozšířil na naší planetě. Šest set milionů nakažených. Šest set milionů proměněných v nemyslící vrahy. Mezi Zemí a naprostým vyhubením lidstva už stojí pouze Superman, Batman, Wonder Woman a ostatní členové Ligy spravedlnosti… Ale jak dlouho vydrží? Nic z toho, čemu dosud museli čelit, je nemohlo připravit na masakr takových rozměrů. A zatímco jsou hrdinové i zločinci, bohové i monstra vyhlazováni, jedna otázka zůstává: Co se stane s nejmocnějšími hrdiny světa, pokud svět skončí? Tom Taylor spolu s kreslíři Trevorem Hairsinem a Stefanem Gaudianem rozpoutali Konec liDCtva – zcela novou vizi nejtemnější hodiny ve vesmíru DC. Ale dávejte si pozor: hrůza je nakažlivá.
Vyjde: duben

připojená galerie

2.4.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Akira 5

obrázek k novince Akira 5 Předposlední díl legendární sci-fi manga série!

Tecuova reakce na laserový paprsek ze satelitu SOL je dramatická. Pohled na zničující laser, který jej prve připravil o ruku, v něm vyvolá traumatickou reakci, která vybudí jeho psychické síly na maximum. Nyní dokáže koncentrovat sílu světla a přivolat tak zpět budovy zničené během výbuchu. Zároveň zažije trans, v němž si připomene bolestné události z dětství, které až dosud potlačoval. Poté se plně odevzdá Akirovi, jelikož si je nyní vědom jeho ohromného ničivého potenciálu.

Spolu s budovou se opětovně zhmotní i Kaneda a shledává se s Kei. Společně se svým bývalým nepřítelem Jokerem se rozhodnou Tecua zastavit.
Píše se rok 2020 a atmosféra v Neo-Tokiu houstne – plukovník, Mijako, Kaneda i americká vojska se chystají utkat s Akirou a Tecuem.

Pomocí psychických sil můžete shlédnout listovací ukázku TADY!připojená galerie

31.3.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

NOVÝ SPECIÁLNÍ BALÍČEK: JASON AARON!

obrázek k novince NOVÝ SPECIÁLNÍ BALÍČEK: JASON AARON! Na náš e-shop právě přistál nový speciální balíček! První díly sérií hosta Comic-Conu Prague Jasona Aarona! Hostem letošního Comic-Conu Prague je i jeden z nejplodnějších komiksových scenáristů současnosti, Američan Jason Aaron. Nejvíce sérií píše pro MARVEL (Avengers, Thor, Doctor Strange), ale oceňované jsou i jeho dramatické série Skalpy či Parchanti z Jihu. Připravili jsme pro vás ochutnávkový balíček Jasonovy tvorby s 40% slevou, ať si máte na Comic-Conu Prague co nechat podepsat.

Balíček obsahuje:
Parchanti z Jihu 1: Takový to byl muž
Skalpy 1: Země indiánů
Thor 1: Bůh hromu znovuzrozený
Doctor Strange 1: Cesta podivných31.3.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Modrá Crew 27: Elrik (1-2)

obrázek k novince Modrá Crew 27: Elrik (1-2) Parádní temná fantasy vychází - včetně předmluv samotného autora románového originálu Michaela Moorcocka a komiksového kinga Alana Moora!

Velkolepá komiksová adaptace slavného románu Michaela Moorcocka!

Elrik, vládce prastarého dračího ostrova Melniboné, je jednou z nejikoničtějších postav světové fantasy literatury. Albína Elrika už celé milénium při životě drží jen lektvary a magie, což jeho protivníci považují za slabinu a snaží se ho sesadit z Rubínového trůnu. Aby toho Elrik neměl málo, ještě se na něj chystá horda pirátů z Mladých království. To vše ve jménu Ariocha, nejmocnějšího pána Chaosu – a je zaděláno na pořádnou řežbu.

A jak je v kraji zvykem, i tenhle díl Modré Crwe obsahuje hned dva díly původní série!

Uctívat chaos čtením ukázky můžete TADY!připojená galerie

30.3.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování duben až červen 2023 – 2

obrázek k novince Ohlašování duben až červen 2023 – 2 SUPRO: HRDINOVÉ NA DLUH

Tohle je fakt v našem edičáku dost velký a zásadní počin. Je to po dlouhé době český projekt, za kterým stojíme téměř od samého začátku. Který nás oslovil natolik, že jsme porušili všechny své zásady ("přineste nám to hotové a my o tom popřemýšlíme"). Aby taky ne, když bylo od první vteřiny vidět, že autoři mají nejen talent, ale i jasnou a zajímavou vizi. A samozřejmě, také už něco za sebou. Za komiksem Supro stojí scenáristka a kreslířka Štěpánka Jislová (Bez vlasů, Hon na Macbetha, Češi 1938) a kreslíř Viktor Svoboda (Aargh 16, 17, Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružství). A fakt si myslíme, že tady se překonali, stvořili originální superhrdinský příběh, aniž by ztratili svůj osobitý styl a pohled na svět.

Co byste udělali pro to, abyste se stali superhrdiny? Ve světě Supro™ nemusíte za superschopnost zaplatit pádem do radioaktivního odpadu ani traumatickou ztrátou rodiny. Stačí… zaplatit. Nemáte na to? Asistenční program nabízí celou škálu výhodných půjček!

O superhrdinském životě sní i Ida, která už jednu šanci promarnila. Její přítelkyně Evelína mezitím sklízí slávu a úspěch. Jejich životy by snad ani nemohly být rozdílnější. Když se začnou kupit podivné náhody, které Idu málem stojí život, nechce se jí tomu věřit. Kdo by měl zájem na odstranění někoho tak ne-suprového, jako je ona?

Supro™: Hrdinové na dluh je příběh z ranku young adult, který spojuje společenskou kritiku s romantickým dramatem a napínavým thrillerem.

Vyjde: Květen - na Svět knihy!

připojená galerie

30.3.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Batman: Arkham - Pochmurný dům v pochmurném světě (Legendy DC)

obrázek k novince Batman: Arkham - Pochmurný dům v pochmurném světě (Legendy DC) Ikonické komiksové dílo přichází znovu, v Legendách DC!

V roce 1920, po smrti své narušené matky, začal geniální psycholog Amadeus Arkham přestavovat svůj rodný dům na nemocnici pro léčbu duševně nemocných. O více než půl století později je Arkhamův ústav místem plným bezútěšných chodeb a tísnivých stínů – temnou hádankou z kamene a dřeva, kterou je nejlepší nechat nerozluštěnou. V jeho klaustrofobních vypolstrovaných celách a neosvětlených sklepeních přebývají Batmanovi duševně narušení nepřátelé a sní o dni, kdy povstanou a svrhnou svět rozumu.
A ten den konečně nastal.

Je 1. dubna a blázni ovládli blázinec. Obyvatelé Arkhamu, v čele s Jokerem, předkládají strašlivé ultimátum muži, jenž je zodpovědný za jejich uvěznění. Batman musí sestoupit do srdce temnoty a čelit pravdě o své vlastní rozpolcené identitě – nebo se odsoudit ke sdílení osudu pacientů Arkhamova ústavu.

Legendární komiksový titul, který napsal Grant Morrison a nádherně ilustroval
Dave McKean, vychází v edici Legendy DC včetně bohatého bonusového materiálu.

Listovací ukázku jsme zavřeli TADY!připojená galerie

29.3.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2687 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Auditorium

Honza [22:06:27 24.6.2024]
Za Planetary se přimlouvám :) Ale fakt nejsem fanda způsobu vydávání limitovanějších věcí, který hodláte razit. Třeba ten Sandman s Talbotovou ilustrací je něco, co bych rád, ale je mi naprosto jasné, že mi to uteče jak....


Trip [21:06:05 24.6.2024]
Hlavne aby sa spravil omnibus PLANETARY, ale to nám samozrejme teraz nikto nepotvrdí, aj keď by to v pláne bolo :)


Lenny [18:06:52 24.6.2024]
Taky hlasuju hlavně za nové věci. Sandman si to zaslouží, ale pak šup na imageovky.


Gmork [13:06:21 24.6.2024]
ad omnibusy: Určitě by čeština slušela sériím Ex Machina a Promethea.


Peťa [09:06:48 24.6.2024]
Pavlovský: rád slyším že chcete dělat nové věci,už sem se trochu začínal bát že budete v omnibusech pomalu vydávat jen věci co už tu vyšly a mají jeden,dva vyprodané díly


Aktuality

PREACHER SE VRACÍ V PARÁDNÍM ZPRACOVÁNÍ!

Peter [13:06:39 22.6.2024]
Už to vidím, sedí to na absolute verzie, ktoré som nebral na ohľad, keďže sú kúsok väčšie ako omnibusy. Zaujímavý krok Nech sa darí omnibusom u nás!


Pavlovský [23:06:53 21.6.2024]
Peter: V Americe vyšlo víc verzí. Jedna dělená na dvě části, jedna na tři. My sáhli po té, co to dělí na tří. Jak z důvodu ceny, tak lepší čitelnosti


Peter [21:06:23 21.6.2024]
Preacher už budúci týždeň výjde, na ktorého sa teším ale mám dotaz jeden. Z akého dôvodu sa rozhodlo pre 3x 700 strankovy omnibus oproti 2x 1000 ako to vyšlo v amerike? Cenová dostupnost pre zákazníka, veľkosť samotne....


Vydali jsme

Batman 2: Jejich temné plány, díl druhý

Pavlovský [08:06:43 13.6.2024]
Mike731: Bohužel, máte pravdu. Tohle uniklo. Není to chyba, která by knihu vyloženě ničila, ale vážně zamrzí. Omlouváme se.


mike731 [13:06:08 12.6.2024]
https://imgbox.com/x6cZ59uF Je to pár stránek před koncem hlavního příběhu. A zajímavé také je, že oproti první části jsou obálky jednotlivých čísel opačně (liché x sudé stránky) - alespoň u mojí kopie.


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
Light [18:06:37 24.6.2024]
PRODÁM

- Preacher 1-10 (komplet série) – 3500,-
- Sandman 1-10 (komplet série, vše v barvě) – 3500,-
- Liga Výjimečných 1+2 – pouze dohromady za 2500,-
- Red Meat 1-3 – pouze dohromady za 1000,-
- Dobrodružství rychlé veverky 1-5 – pouze dohromady za 500,-

- Conan z Cimmerie, svazek 1 (varianta B)
- Conan z Cimmerie, svazek 2 (varianta A)
- Conan z Cimmerie, svazek 3 (varianta B)
- Conan z Cimmerie, svazek 4 (varianta B)
- Pouze dohromady za 1600,-

- Daredevil: Rok jedna – 450,-

- Lonesome 1 – Kazatelova stezka
- Lonesome 2 – Rufiáni
- Pouze dohromady za 200,-

- Gulliveriana, Zlatý osel (Manara) – 300,-
- Bitevní pole – 250,-
- Truchlivý amoret pražský – 200,-
- Ukrajinské a ruské sešity – 300,-
- Tajemství černé skály – 100,-
- Marcy a hádanka od Sfingy – 100,-
- Pozemšťan – 100,-

- Harley Quinn 1 – Šílená odměna – 100,-
- UKK Daredevil Zmrtvýchvstání – 200,-
- X-men První třída – Nejsvětlejší zítřek – 150,-
- Thor – Vikingové – 150,-
- Zabil jsem Adolfa Hitlera – 300,-
- Krysí královny 1 – Šmrncem a magií – 100,-
- My3 – 200,-
- Poslední detektiv – Vykoupení (sběratelská edice) – 350,-
- Otčina – 100,-
- Prázdnota 100,-
- Vykopávka – 150,-
- Slaďák – 100,-
- Stínka: Jaké to je být jiná? – 100,-
- Čaroděj Metloděj – 70,-
- Dnes dítě – 100,-
- Totální nasazení – 350,-
- Generace Nula – 250,-
- Zarov (menší škrábanec na zadní straně desek) – 150,-

- UKK
- Daredevil Zmrtvýchvstání – 200,-

+ zásilkovna. Platba předem na účet, osobně možno Praha Pankrác
helfer.jiri@gmail.com


Miroslav82 [20:06:33 23.6.2024]
Prodám
Joker Bronze Age Omnibus – 900,-
Nightwing Rebirth Deluxe Edition 1, zabaleno – 200,-
Batman Rebirth Deluxe Edition 1, zabaleno – 200,-
Dark Knight Returns The Golden Child Deluxe Edition, zabaleno – 150,-
Wonder Woman: Dead Earth, zabaleno – 220,-
Harley Quinn and the Birds of Prey: The Hunt for Harley, zabaleno – 250,-
Hellblazer Rise and Fall, zabaleno – 220,-
Joker/Harley: Criminal Sanity – 250,-


Lachvos [13:06:47 23.6.2024]
Lachvos13:23Prodám
Ahoj,
prodávám comicsy ve slevě 35%-60% v češtině, jednou čtené a v perfektním stavu - uloženy v knihovně mimo slunce a v nekuřáckém prostředí.
Ve většině se jedná o pevné vazby, které už při vydání byli v distribuci pouze omezeně.
Některé knihy už v knihkupectví neseženete.

Abe Sapien 1: Dýka z Lipu (pevná vazba)
Abe Sapien 2: S ďáblem nejsou žerty a další příběhy (pevná vazba)
Cena 500 Kč

Americká liga spravedlnosti 1: Nejnebezpečnější hrdinové světa (pevná vazba)
Americká liga spravedlnosti 2: Následky zla (paperback)
Cena 750 Kč

Batman / Želvy nindža (pevná vazba)
Batman / Želvy nindža II (pevná vazba)
Cena 750 Kč

Daredevil: Muž beze strachu 2-4 (pevná vazba)
Cena 1100 Kč

Doctor Strange: Zatracení (paperback)
Cena 150 Kč

Smax (pevná vazba)
Top 10, kniha první (pevná vazba)
Top 10, kniha druhá (pevná vazba)
Top 10: Devětačtyřicátníci (pevná vazba)
Cena 3200 Kč

Při objednávce nad 1200 Kč dostanete comics Fell 1:Kruté město zdarma.

Vážným zájemcům zašlu na požádání detailní fotky knih.
Poštovné platí kupující (Zásilkovna nebo Česká pošta od 79 Kč) nebo osobní předání v Moravské Třebové (okres Svitavsko).
Kontakt na email lachman33@seznam.cz
Solo Leveling 1 (klarinkniznisvet)
[Moje hvězda] 1 (terrathereader)
Solo Leveling 1 (volajmahope)Crwecon 2024
Crwecon 2023
Crwecon 2022
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž