crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Předprodej Preacher omnibus, svazek první
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

One Piece 1: Romance Dawn - Dobrodružství začíná

obrázek k novince One Piece 1: Romance Dawn - Dobrodružství začíná Nejslavnější manga série právě vyplouvá!

Právě u nás vyšel první svazek manga série, která vychází už od konce devadesátých let a po celou tu dobu se udržuje na vrcholu popularity. One Piece je dokonce zapsána v Guinnessově knize rekordů coby nejprodávanější manga od jednoho jediného autora (ke konci roku 2023 se jí prodalo přes 523 milionů!), inspirovala seriály, filmy, hry i obrazy. Není divu, příběh Luffyho a jeho posádky je oslavou dobrodružství, přátelství a nekonečného hledání svých snů. Je to nejen zábava, ale i inspirace pro lidí všech věkových kategorií.

Dobrodružný příběh stvořil Eiičiró Oda, který se inspiroval pirátskými příběhy, jen je pojednal hodně japonsky. Vzal čtenáře do období honby za One Piecem – Velkým pokladem, který po sobě zanechal legendární Gold Roger a za nímž se na moře pod pirátskou vlajkou vydalo nespočet mužů a žen prahnoucích po slávě. Ti všichni učarovali chlapci Luffymu, který následuje jejich příkladu a hodlá se stát králem pirátů.
Jen si nejdřív musí sehnat loď.
A posádku.

Samozřejmě, vydávání takového rozmáchlého díla není jen tak. Jedna z věcí je tempo – One Piece by mělo vycházet rychlostí šest knih ročně čili v podstatě ob měsíc. První rok ještě rychleji, protože na letošek, přestože první díl vyšel až v květnu, je těch dílů připravených pět. Vedle toho CREW připravzhe ještě jednu věc – elegantní knižní boxy, do kterých se vejde vždy jeden zásadní dějový oblouk. Už se na nich pracuje a budou se dát prodávat jak s díly, tak samostatně… a hlavně díky nim bude sbírka One Piece vypadat v knihovně ještě lépe!

Tak se připravte vyplout na oceán dobrodružství – nadešel zlatý věk pirátů!

Na listovací ukázku se můžete nalodit TADY!připojená galerie

28.5.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Modrá CREW 34: Zabiják 3

obrázek k novince Modrá CREW 34: Zabiják 3 Finále příběhu od tvůrce, který navštívil i letošní Svět knihy... a ano, vyprávěl i o spolupráci s Davidem Fincherem na filmové adaptaci. Ale i když jste neměli šanci být na akci, tenhle komiks si stejně užijete!

Když se potřebujete schovat, žádná džungle ani poušť neposlouží tak dobře jako velkoměsto. A tak se Zabiják vrací do Paříže, aby si lízal rány a mohl přemýšlet, co dál. Ale ne moc dlouho, události totiž nabírají spád. Zabiják je připraven na všechno – a nikdy není tak nebezpečný, jako když je v úzkých. Hrát najisto, jako míval ve zvyku, a zároveň se pomstít, to prostě nejde najednou, takže se musí rozhodnout.

Vražednou ukázku najdete TADY!připojená galerie

27.5.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Právě vyšlo...

obrázek k novince Právě vyšlo... BERSERK 17
Velitelka Farnese má v úmyslu Gutse zlomit a přimět k pokání. Netuší však, jaká temnota jej obestírá, a jak moc nebezpečná je pro všechny kolem něj. A neví ani, že víra toho v takovém případě mnoho nezmůže...
Ukázka je TADY!

ATELIÉR ŠPIČATÝCH KLOBOUKŮ 11
Změnit nezměnitelné... Opravdu je něco takového možné?
Klobouky s Krempou pomalu odhalují své plány. Proč však touží po setkání s králem? Co se skrývá za milými slovy prince Eolea? A podaří se malým kouzelníkům zachránit Dagdu dřív, než je dostihne neochvějná ruka Magické dozorčí rady? Světla Stříbrného večera pomalu pohasínají a nad světem kouzelníků se začíná rozprostírat temnota.
Ukázku si vyhrábněte TADY!

POKÉMON 15 (GOLD A SILVER / RUBY A SAPPHIRE)
Přichází chvíle zúčtování! Nositelé Pokédexů se vydávají do časové průrvy, kde se stávají svědky událostí z Pryceovy minulosti. Kdo v nastalém víru útoků a emocí ukořistí vítězství? A jak se situace vyvine, když do hry vstoupí mytický Pokémon Celebi?
Zatímco se však příběh v oblasti Johto chýlí ke konci, v oblasti Hoenn pomalinku vystrkuje růžky zbrusu nové dobrodružství...
Ukázku si můžete vyvolat TADY!připojená galerie

24.5.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Solo Leveling 1

obrázek k novince Solo Leveling 1 Právě k nám přichází fenomén webtoonů!

Webtoony jsou čím dál populárnější komiksové odvětví, které zabodovalo poprvé na internetu, ze kterého ty nejúspěšnější série rychle přešly i do knižní podoby. Webtoony zaujaly dynamickou kresbou, rychlým tempem vyprávění, tvůrčí volností, možností reagovat na aktuální témata a fenomény… a i novými pohledy na komiksovou tvorbu. A samozřejmě, i barevností – na rozdíl od mangy vychází webtoony v barvě. Tenhle jihokorejský fenomén se v posledních letech neskutečně rozjel a některé z řad – jako je třeba Solo Leveling – se zařadily mezi vůbec ty největší hity z asijské produkce.

Jeho téma? Dá se to zařadit do velmi populárního fenoménu Litrpg, čili příběhů zasazených do světa vycházejícího z počítačových her. Hlavní hrdina je naprostý otusider na minimální úrovni, který se v jeskyních snaží spíš jen přežívat – dokud nezíská velmi speciální schopnost. Ale… proč jí dostal? Proč právě on? Co za to bude muset zaplatit? A jaké tajemství skrývá srdce labyrintu… pokud se tam tedy vůbec dokáže přes všechna monstra dostat?

Solo Leveling je obří celosvětový hit… a to je ještě hodně mírně řečeno. Tato řada, která vyšla ve čtrnácti knihách, se stala nejprodávanějším korejským komiksem v historii (a to nikoliv jen v Jižní Koreji, byla přeložena do mnoha desítek jazyků), a měla takový úspěch, že vznikly nejenom romány a mobilní hry, ale i anime seriál… a to překvapivě v Japonsku!

Listovací ukázku najdete TADY!připojená galerie

23.5.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování titulů na srpen 2024 - I/II

obrázek k novince Ohlašování titulů na srpen 2024 - I/II A je tu další ohlašovačka! Chyběla vám? Budeme hlásit to, co vyjde v měsíci srpnu. Jelikož se nám to do jednoho dílu všechno nevejde, tak to se připravte hned na několik pokračování!

PARCELA 13
Na srpen chystáme něco pro milovníky hororu. Děsivou jízdu od Steva Nilese (30 dní dlouhá noc), kreslenou skvělým Glennem Fabrym (Nikdykde, Batman/Soudce Dredd, obálky k Preacherovi, Thor: Vikingové).
Když roku 1670 zabil Robert Wyatt svou rodinu a pak i sám sebe, a těla všech byla pohřbena do neposvěcené země, měli lidé pocit, že je po všem. Jenže některé věci přežívají, i když jsou mrtvé. Hlavně, když jsou mrtvé. Na místě, kde byla rodina pohřbena, se vystavěl rodinný domek, do kterého se právě nastěhoval manželský pár se třemi dětmi. A horor může začít.

OPOVRŽENÍHODNÝ DEADPOOL 1: DEADPOOL VRAŽDÍ CABLEA
Zapomeňte na všemi oblíbeného – Deadpool je opovrženíhodný! Slyšeli jste správně. Už nebude hrdinou – Wade Wilson se vrátí k tomu, co mu jde nejlépe: k zabíjení lidí. A jak lépe ukázat, že to se zlem myslí vážně, než oddělat svého starého kámoše?
Přidejte se k Wadu Wilsonovi na jeho cestě zpět k Temné straně!
Blíží se nová, třídilná série, kterou se uzavírá jedna velká éra v historii Deadpoola!

BATMAN: KULT (Legendy DC)
Nové vydání slavného a klasického příběhu, v kresbě legendárního malíře Bernie Wrightsona! Hororové ikony, slavné díky ilustracím Frankensteina či Cyklus vlkodlaka. A je to příběh, který srazí Batmana na úplné dno!
Diakon Blackfire, charismatický šaman s kořeny starými jako samo Gotham City, shromáždil městské bezdomovce do armády, kterou zdánlivě využívá k boji proti zločinu. Blackfire má však skryté úmysly! A Batman bude jednou z jeho obětí… a možná i členem Blackfirovy armády.

LAZARUS 4: JED
Svět je ve válce a rodina Carlyleová se snaží ubránit. Malcolm Carlyle je na prahu smrti a sourozenci bojují o udržení moci. Ale zrada číhá všude…

BATMAN: LEGENDY TEMNÉHO RYTÍŘE 2: TVÁŘE A DALŠÍ PŘÍBĚHY
Druhá sebraná kniha batmanovských klasik! Najdete tu jako noirový souboj s Two-Facem, akční jízdu ze smrtící džungle… a ujetý příběh o střetnutí feťáka s prťavým Batmanem.

LOBO: MOBYDYK A DALŠÍ PŘÍBĚHY
Další nové epizody s Velkým šéfem! Tentokrát se vydá na velrybářskou výpravu… ve vesmíru! A vedle toho vyrazí mezi Přátele a do Buenos Aires! Bude to masakr!

WORLD OF WARCRAFT: SBÍRKA KOMIKSŮ
Sborník příběhů ze světa Warcraftu od dohromady jedenáct komiksů z období Warlords of Draenor, Legion anebo Battle for Azeroth. V této sbírce najdete díla Alexe Horleye, Nesskaina a dalších umělců!

A samozřejmě, názvy se můžou (a asi i budou) měnit... a obálky nejsou ani trochu hotové.

připojená galerie

22.5.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Batman - Legendy Temného rytíře: Jed

obrázek k novince Batman - Legendy Temného rytíře: Jed Nejslavnější batmanovské příběhy od nejslavnějších tvůrců – to jsou Legendy temného rytíře! A tady je první kniha z nich... a vážně začínáme velkou peckou.

Batman je, přes všechna svá udělátka a výcvik, pořád jenom obyčejný člověk. Zatím mu to vždycky stačilo… až dosud. Teď jeho síly nestačily na to, aby zachránil malou holčičku před utopením. Tohle už se nesmí opakovat, a tak do hry nastupuje super steroid jménem Jed, který má Batmanovi propůjčit nadlidskou sílu.

Jenže za všechno se platí. A tahle cena bude vážně obrovská. Jed je opravdu legendární komiks, který nejen sráží Batmana na kolena, ale také se zde poprvé objevuje droga, která později stála za zrozením jednoho z největších Batmanových protivníků - Banea!

Přichází příběh, který změnil celou komiksovou historii... a vy do něj můžete nahlédnout TADY!připojená galerie

22.5.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 6

Žebříček za duben 2024

obrázek k novince Žebříček za duben 2024 Ahoj, tady máme nový žebříček nejprodávanějších titulů! Protože žebříčky jsou zdravé!

1) Garfield 62: Garfield dostává do tlamy
2) Cyberpunk 2077: Výpadek
3) Nesnáším Pohádkov 5: Gerdino inferno
4) Psychoverzum
5) Afterpunk
6) Batman: V žáru smrti
7) Komiks pro Ukrajinu
8) Harleen (Black Label) (OMEZENÝ NÁKLAD)
9) Modrá CREW 33: Zabiják 2
10) Lucky Luke: Karavana

Jak vidíte, na špici se vyšplhal Garfield, což je při jeho váze vážně obdivuhodné. Velmi dobře nastartovalo Nesnáším Pohádkov, a suprově malovaný Batman: V žáru smrti, ale to se dalo čekat. Stále se drží v první desítce český Afterpunk a i Komiks pro Ukrajinu – díky všem, co si tenhle komiks koupili!
A pozor, pokud máte zájem o Harleen, tak už je pryč skoro polovina celého nákladu, takže doporučujeme neváhat… no a stejně tak neváhejte, pokud si budete chtít nechat na Světě knihy nechat podepsat od Matze Zabijáka a pořiďte si Modrou CREW!

Na scénu přichází manga a s ní spousta starých známých… ale jo, i pár zbrusu nových!

1) [Moje hvězda] 1
2) Zabiják démonů 16: Nesmrtelnost
3) Spy x Family 11
4) Blue Lock 1
5) Kaidžú č. 8, díl 1
6) Pokoj v barvách štěstí 8
7) Chainsaw Man 7: Ve snu
8) Přiznání
9) Sbohem, Eri
10) Ach, vy dívky mládím zmítané 3

[Moje hvězda] nastartovala fakt hodně slušně a pořád se skvěle drží i Blue Lock. Koneckonců, za chvíli začne Mistrovství Evropy, takže kdo by nechtěl číst fotbalový thriller? Zpátky do žebříčku se vyšplhal první díl série Kaidžú č. 8… což bychom řekli, že bude hodně způsobené povedeným anime seriálem!

A máme tu i dvě sólovky. Jak horolezecký thriller Přiznání, tak spíš psychologické drama Sbohem, Eri!

připojená galerie

22.5.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 1

Simpsonovi: Našlápnutý komiksový kotel

obrázek k novince Simpsonovi: Našlápnutý komiksový kotel Bart si založí svůj vlastní humoristický časopis a než se naděje, chce se na jeho byznysu přiživit springfieldský komik Šáša Krusty. Poté si milovníci donutů Homer Simpson a šerif Clancy Wiggum vymění svoje famózně flákačské fleky. A když už je řeč o výměnách, Bart nastoupí do nesprávného letadla a spletou si ho s hochem ze Springshiru… Britem Simpsonem. K tomu přihoďte únos ufony, kosmický výlet do alternativní reality, válku konkurenčních knajp, strašidelnou superhrdinskou story a záchrannou misi pod jadernou elektrárnou, a získáte ten dosud nejnašlapanější komiksový kotel. A navíc si můžete splnit svůj sen o soukromém domácím kině díky papírovému modelu legendárního springfieldského kinosálu Azték.

Zažlutit své ruce ukázkou můžete TADY!připojená galerie

22.5.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Prodejci na CRWECONu (ne všichni)

obrázek k novince Prodejci na CRWECONu (ne všichni) Jasně, opět tu bude prodej komiksů a mang, včetně novinek z nakladatelství CREW. Jako obvykle je minimální sleva 20 %, pak to stoupá na 25 % (nad pět tisíc) a 30 % (nad deset). Tahle sleva by měla být na většinu titulů.

Pak zase bude prodej obrazových alb, amerických komiksů a obrazů... jednáme i o prodeji deskovek a na akci dorazí i Animerch, největší československý e-shop s anime a manga tématikou. Spousta figurek, nekonečný výběr placek. A také nová kolekce triček a mikin! Na to všechno a mnoho dalšího se můžete těšit na stánku Animerche!

https://www.animerch.cz/
www.arkham.cz
www.krakatit.cz

18.5.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Tokyo Revengers 9

obrázek k novince Tokyo Revengers 9 Velká bitva mezi T. M. a Valhallou končí vítězstvím T. M.
Takemiči se vrácí do současnosti a zjišťuje, že se stal jedním z nejvyšších velitelů T. M.!

Ocitá se na schůzi velitelů, kde se však roztahují bývalí členové gangu Black Dragon... a najednou se objeví Kisaki?! Naoto navíc odhaluje šokující skutečnost!!!
Je tu další díl akční série, ve které se cestuje časem a bojuje se s gangy!

Ukázku (samozřejmě listovací) najdete TADY!připojená galerie

16.5.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2682 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Auditorium

Pavlovský [14:06:05 13.6.2024]
x_ander: To bychom rádi... ale právě, je jen jedna kniha. Možná k ní něco přihodit? Zamyslíme se.


Pavlovský [14:06:04 13.6.2024]
Izap: Bohužel ano. V druhém vydání to už bude upravené.


Vašek Šťasta [09:06:56 13.6.2024]
Zdravím, vim, že už jsem se ptal, ale Válečníkovým úsvitem započatá série se Slainem pokračující Time Killer, The King (s Talbotem a Fabrym), souborným Rohatým bohem, souborným Zabijákem démonů a Lord of Misrule, na kter....


x_ander [21:06:27 12.6.2024]
Jen po čase opět dotaz na redakci, nějaký plán v nějaké podobě dotáhnout Druunu? :-) Vím, že o tom v minukosti byla řeč a poslední album těžko vydat samotné, ale když má zjevně úspěch megavydání Preachera, tak nějakou sb....


lzap [18:06:30 11.6.2024]
Dočetl jsem Oshi No Ko, vypadla nám tam tři písmenka v závěru knihy. Asi to už víte, ale přes to raději píšu, protože dotisk je víceméně jasná záležitost jak tak koukám na žebříček prodeje, navíc je to první díl... :-)


Vydali jsme

Batman 2: Jejich temné plány, díl druhý

Pavlovský [08:06:43 13.6.2024]
Mike731: Bohužel, máte pravdu. Tohle uniklo. Není to chyba, která by knihu vyloženě ničila, ale vážně zamrzí. Omlouváme se.


mike731 [13:06:08 12.6.2024]
https://imgbox.com/x6cZ59uF Je to pár stránek před koncem hlavního příběhu. A zajímavé také je, že oproti první části jsou obálky jednotlivých čísel opačně (liché x sudé stránky) - alespoň u mojí kopie.


Pavlovský [08:06:48 12.6.2024]
mike731: Mluvíte o druhém díle? Dělá se to podle amerického knižnho vydání... ale já tam nevidím ani žádnou dvoustranu, která by se mohla vytisknout blbě, nic, kde by na sebe obrázek navazoval na druhé straně. Která strá....


Aktuality

Red Meat

Pavlovský [09:06:22 11.6.2024]
GordonCole: Zatím ne.


GordonCole [08:06:38 11.6.2024]
Takže už se nic dalšího nechystá?


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
jan b. [22:06:48 17.6.2024]
Prodám

vše skvělý stav, jednou čtené nebo nečtené

Podivuhodná dobrodružství Rafana Mendonçy a poslíčka s pizzou (Comics Centrum 2022) 400,-
Lovec čarodějnic #01 (Comics Centrum 2018) 200,-
Esmera (Argo 2018) 150,-
Poslední detektiv: Vykoupení (Mighty Boys 2023) 200,-
Zvrácená (Crew 2021) 200,-
Pan Neporazitelný #01 (Crew 2021) 125,-
Dívka ze země Venku #01 až #06 (Dobrovský 2022) 90,- / díl

osobní předání Plzeň nebo zásilkovna


KJ [16:06:25 17.6.2024]
Prodám,
Omnibus Captain America 3 - Smrt 1. vydání
Komiks jako nový
Osobní předání možné v Praze


KJ [16:06:22 17.6.2024]
Prodám,
Hellboy - Ďáblova Nevěsta - 1. vydání 2016
Hellboy - Sémě Zkázy - 3. vydání 2016
Hellboy - Spoutaná Rakev - 2. vydání 2016
Hellboy - Paskřivec - 1. vydání 2015
Hellboy v Mexiku - 1.vydání 2020
Hellboy - Půlnoční Cirkus - 1. vydání 2019
Hellboy - Vstříct mrtvým vodám - 1. vydání 2021
Hellboy - Kosti Obrů - Nová zabalená
V případě zájmu pište na mail.
Osobní předání možné v Praze.
[Moje hvězda] 1 (terrathereader)
One Piece 1: Romance Dawn - Dobrodružství začíná (blondiebooktalk)
One Piece 1: Romance Dawn - Dobrodružství začíná (blondiebooktalk)Crwecon 2024
Crwecon 2023
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž