crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Cyberpunk 2077: Výpadek
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

Ohlašování duben až červen 2023 – 7

obrázek k novince Ohlašování duben až červen 2023 – 7 A už je tu finále a poslední tituly! (Pokud jsme tedy na něco nezapomněli.) Na závěr jsme si schovali několik vážně velkých pecek!

KAŽDÝ JEDEN DEN
Fábio Moon, Gabriel Bá
Seznamte se s Brásem de Olivou Domingosem. Tento zázračný syn světoznámého brazilského spisovatele tráví dny sepisováním nekrologů jiných lidí a po nocích sní, že se sám stane slavným autorem – že zaznamená příběhy jiných lidí až do konce, i když ten jeho sotva začal. Jenže až ten život začne, všimne si toho vůbec? Stane se to ve věku 21 let, kdy potká dívku svých snů? Nebo v jedenácti, kdy poprvé nějakou dívku políbí? Nebo mnohem později, když se mu narodí první syn? Nebo o něco dříve, kdy najde jako spisovatel svůj hlas?
Bratři Fábio Moon a Gabriel Bá, držitelé Eisnerovy ceny, vyprávějí magický, záhadný a dojemný příběh samotného života. Je to podmanivě lyrická výprava, která prostřednictvím okamžiků ticha klade ty největší otázky.
Vyjde: květen

METABARON 2 (Mistrovská díla evropského komiksu)
Alejandro Jodorowsky, Jerry Frissen, Valentin Sécher, Pete Woods
Metabaron vstupuje do paralelního vesmíru, aby našel epyfit, který mu má pomoci zachránit jeho vlastní svět. Jenže na planetě Algoma je epyfit chráněný povědomou kastou ženských válečnic, které si říkají Metastrážkyně, a rozhodně mu nehodlají pomáhat. Všechno se ještě víc zkomplikuje, když se metabaron do jedné z nich zamiluje, a když dorazí armáda z druhého vesmíru. To je ale jen polovina z úžasně vykreslené knihy, která přináší to nejmonumentálnější vesmírné dobrodružství, jaké je v naší realitě k mání!
Dokončení příběhu s největším vesmírným bojovníkem!
Vyjde: červen

DIABLO – LEGENDY O BARBAROVI: BUL-KATHOS
John Arcudi, Geraldo Borges
Dávno předtím, než se Bul Kathos stál známým vůdcem barbarů, měl na povel jen své dvě děti, Naarah a Hirama. Naarah kráčela ve stopách svého otce a stala se velkou bojovnicí. Hiram ale nechtěl jít cestou svého klanu. Na dlouhá léta zmizel, až se nakonec vrátil s novým životním cílem… a s plánem, jak s pomocí svého otce získat nadlidskou moc.
Vyjde: červen

WIKA
Thomas Day, Olivier Ledroit
Olivier Ledroit přichází s novou překrásně malovanou fantasy sérií – tentokrát v duchu barokního steampunku! Wika je poslední přeživší z královského vílího rodu, jediná, která unikla vyvraždění své rodiny. Neustále má v patách zabijáky, ale to jí nebrání pátrat po tajemství své rodiny, nabírat nové schopnosti a nacházet nové spojence a milence. V novém velkém přírůstku do naší evropské řady najdete temný fantasy příběh plný víl, trpaslíků, elfů a goblinů – v úžasné kresbě a velkém formátu!
Vyjde: červen

připojená galerie

11.4.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 5

Ohlašování duben až červen 2023 – 6

obrázek k novince Ohlašování duben až červen 2023 – 6 ZÁZRAK A PRUŽINA
Petr Macek, Petr Kopl

Už se blíží Comic Con, kde se bude tahle knížka slavnostně představovat, oslavovat a křtít, takže je na čase ji ohlásit i tady. S oběma Petry, Mackem i Koplem, už CREW spolupracovala na Pérákovi, takže bylo na čase přejít i k sérii, která to všechno začala – zvláště, pokud je restartovaná.

Nová startovní čára pro Zázraka, prvního českého superhrdinu (samozřejmě hned po Pérákovi)! Magickými schopnostmi nadaný student David Daneš a jeho mentor, nesmrtelný magistr Kelly, musejí po událostech završených v sérii Dechberoucí Zázrak znovu dát dohromady tým, který se bude schopen postavit další obrovské hrozbě. V ulicích Prahy se totiž ztrácejí malé děti, a stopy vedou k obávanému obchodníkovi s lidskými orgány, řidiči mysteriózní černé sanitky. Avšak ze stínů hýbe dějem jiná krvelačná postava dějin.
Jo, a hlavně – pozor na draky.

Nový příběh můžete znát už z ABC, ale pro knižní vydání byl ještě trochu vypulírovaný a ozdobený efektními celostránkami (což si přece jen v časopise, který to vydává po pár stránkách na pokračování, dovolit nemůžete).

Pokud budete příští týden (14-16.4.) na Comic Conu, tak se stavte v neděli ve dvanáct na křest!

připojená galerie

6.4.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Jujutsu Kaisen - Prokleté války 6: Černý záblesk

obrázek k novince Jujutsu Kaisen - Prokleté války 6: Černý záblesk Kjótský tým se rozhodl využít zmatku sesterského klání a usiluje Itadorimu o život. Všechno se však ještě více zkomplikuje, když do areálu školy vpadne skupina kleteb a proklínačů v čele s Mahitem.
Cestu mezi studenty a učiteli přehrazuje opona a Inumaki s Fušigurem musí čelit mocné hrozbě v podobě prokletého ducha zvláštní třídy, Hanamiho. Dokáží z tohoto střetu vyváznout živí?

Listovací ukázku najdete TADY!připojená galerie

6.4.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Garfied 59: Garfield chodí spát se slepicem

obrázek k novince Garfied 59: Garfield chodí spát se slepicem Vážně, co můžeme ještě, po všech těch letech, napsat nového a originálního? Tak jen dáváme na vědomí, že je tu už skoro šedesátý Garfield (pokud počítáme nulté číslo, tak už šedesátý!), plný skvělých (a teď už i barevných) stripů. Fanoušci vědí, co mají breitling replica čekat - další porci pravé kočičí poťouchlé zábavy. A ti, co nevědí... tak, na ukázky z vnitřku se můžete podívat TADY!připojená galerie

5.4.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Doctor Strange - Nejvyšší čaroděj 3: Herold

obrázek k novince Doctor Strange - Nejvyšší čaroděj 3: Herold DOCTOR STRANGE JAKO... GALACTUSŮV HEROLD?!

KDYŽ SE OBJEVÍ MIMOZEMSKÝ ČARODĚJ A POŽADUJE, ABY MU STEPHEN STRANGE POMOHL zachránit jeho planetu před Galactusem, skončí to vyhoštěním Požírače světů do nejtemnějších koutů magických sfér! Nyní se musí vyčerpaný Strange pustit do záchranné mise, jaká nemá v historii vesmíru obdoby! Jak se na Galactusovi podepíše konzumace planet odlišné reality? Narušení kosmické rovnováhy způsobí destabilizaci dimenzí a milý doktor se náhle musí postarat, aby záchvat intergalaktických trávicích obtíží nezničil veškeré bytí! Požírač světů má před sebou čerstvou mimodimenzionální hostinu a rolex replica v zádech nesvatou alianci... Galactus tak nikdy nebyl děsivější!

A ukázku najdete TADY!připojená galerie

4.4.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování duben až červen 2023 – 5

obrázek k novince Ohlašování duben až červen 2023 – 5 Je tu pět nových a hodně zajímavých manga titulů. A v podstatě pro každého něco. Romantika, horor, příběhy o dospívání a akční komedie!

BOHOVÉ LŽOU
Kaori Ozaki
Nacuru Nanao je ve škole nový – a všechny holky ho ignorují. Jednoho dne však poodhalí tajemství, které skrývá jeho spolužačka Rio Suzumura. Večerní déšť, letní slavnosti a bílá kočka Tófu…
Je léto před nástupem do šesté třídy. Tajné dobrodružství těch dvou začíná.
Emocionální manga, která patří do kategorie „slice of life“, která se soustředí na v podstatě obyčejný život a věci, které se mohou stát skoro každému… zvláště, pokud žije v Japonsku. A celý příběh je uzavřený v jedné knize!
Vyjde: duben

V HORÁCH ŠÍLENSTVÍ 1
Gó Tanabe
25. ledna 1931: expediční tým dorazí do tábořiště v Antarktidě… kde najde tamní posádku mužů a tažných psů mrtvou. Těla jsou rozházena všude kolem, některá jsou zohavena, jiná podivným a chladnokrevným způsobem rozčtvrcena. Několik lidí je nezvěstných. Ještě děsivější pohled se však naskýtá na hvězdicovitou hromadu sněhu poblíž. Pod jejími pěti cípy se totiž nachází hrob – a to, co v něm leží, není člověk!
Román V horách šílenství je cestou do nitra Lovecraftova mýtu – do hlubokých jeskyní a ještě hlubších propastí času na nehostinném kontinentu, kde je uchována tajná historie naší planety. Od svého prvního vydání v dnes již kultovním časopise pulpové éry Astounding Stories ovlivnil tento příběh rozvoj hororu i science fiction po celém světě. Japonský scenárista a kreslíř Gó Tanabe jej věrně a s velkou úctou k předloze adaptoval do podoby mangy, jejíž první polovinu najdete v této knize!
Vyjde: květen

LÁSKA VE STŘIHU COSPLAYE 1,2
Šinʼiči Fukuda
Wakana Godžó je samotářský středoškolák s jasným životním cílem: stát se mistrem ve výrobě tradičních panenek Hina. Lidé jako Marin Kitagawa, třídní krasavice obklopená kruhem kamarádek, jsou pro Wakanu jako bytosti z jiného světa. Díky náhodnému setkání se však jejich světy nečekaně protnou. Jejich nový vzrušující život ve světě cosplaye začíná!
Vyjde: duben, červen

SAKAMOTO DAYS 1
Júto Suzuki
Taro Sakamoto býval obávaným i obdivovaným zabijákem. Jednoho dne se však zamiloval! Odešel do důchodu, oženil se, stal se otcem a pak… přibral! Obtloustlý chlapík, který vede lokální obchůdek, je ve skutečnosti bývalý legendární zabiják! Dokáže ochránit svou rodinu před nebezpečím? Připravte se na nový druh akční komediální série!
Vyjde: květen

JEDNOU ROZKVETU I JÁ 1
Nio Nakatani
Jú Koito se pomalu smiřuje s tím, že nikdy nepochopí, co je to láska. Všechno se ale změní, když se jí vyzná spolužačka ze studentské rady Tóko Nanami. Ta se těší obdivu celé školy a Jú, která hlubších citů není schopná, jí proto naprosto učaruje. Dívky se společně vydávají nejen na cestu za láskou, ale především za poznáním sebe sama.
Osmidílnou sérii vydáváme spolu s Animefestem!
Vyjde: květen

připojená galerie

4.4.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 3

Ohlašování duben až červen 2023 – 4

obrázek k novince Ohlašování duben až červen 2023 – 4 A teď tady máme komiksy (nejen) pro mladší čtenáře. Začneme těmi, co rozhodně potěší i ty odrostlejší:

LUCKY LUKE: DALTONOVI VE VÁNICI
Daltonovi jsou opět na útěku. A tentokrát to vzali opravdu důkladně. Utekli až do Kanady, do země dobrého vychování a kanadské jízdní policie. V patám je jim Lucky Luke a Tratabum, nejpitomější pes na světě. Dokážou si poradit se čtveřicí podlých zločinců, kteří se neštítí ani toho dát si pseudonymy?
Vyjde: duben

GARFIELD 59: GARFIELD CHODÍ SPÁT SE SLEPICEMI
Co k tomu ještě vůbec psát? Prostě další humorem nadupaná várka stripů s hláskujícím kocourem v hlavní roli!
Vyjde: duben

SIMPSONOVI: MONUMENTÁLNÍ KOMIKSOVÝ NÁVAL
Začneme drobnou aférou profesora Frinka, přidáme trochu Milhousova fantazírování, vypravíme se do raných let pana Burnse, maličký Homer zjistí, že přání mají vždycky nějaký háček, Ralf Wiggum se stane životním vzorem… a to pořád není zdaleka všechno!
Vyjde: květen

STRÁŽCI GALAXIE: NEJHLEDANĚJŠÍ V GALAXII
Galaxie je plná nebezpečí a mezi námi a naprostou zkázou všeho stojí jenom Strážci galaxie. Buďme rádi, že je tahle tlupa na naší straně! Přečtěte si příběhy z jejich dobrodružných životů, ve kterých se budou muset vypořádat s řadou záludných nepřátel – ale také se naučit spolu vycházet a fungovat jako tým.
Vyjde: květen

No a samozřejmě, každý měsíc je možné se těšit na nový sešit Simpsonových a SpongeBoba!

připojená galerie

3.4.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování duben až červen 2023 – 3

obrázek k novince Ohlašování duben až červen 2023 – 3 A tady máme další pokračovačky úspěšných řad... a pár ukázkových obrázků jako ochutnávku!

MODRÁ CREW – ELRIK 3-4
Elrik opustil ostrov Melniboné, město Imrryr, palác, trůn i svou lásku – a bloudí po Mladých královstvích, kde mu říkají Bílý vlk. Bude dál hříčkou osudu, bohů a svého černého meče hltajícího duše? Druhá polovina oslnivé adaptace klasických temných fantasy románů legendárního autora Michaela Moorcocka!
Vyjde: květen

PARCHANTI Z JIHU 4: ZKOUŠKA ODVAHY
Trenér Boss drží okres Craw pod krkem z jediného důvodu: hodně vyhrává ve fotbale. Takže pokud chce unikat svým nepřátelům i po nejtrapnější a nejhorší porážce kariéry, musí být ještě míň trenér a ještě víc zločinec. A těch nepřátel je čím dál víc...
Vyjde: duben

USAGI YOJIMBO: KŘIŽOVATKY
Králičí ronin Miyamoto Usagi a jeho nový společník Yukichi vyrážejí společně na cesty a pevně doufají, že všechny trable už mají za sebou. Osud jim však klade do cesty stále nové a nové překážky!
Vyjde: duben

ŽOLDNÉŘ 9: ZTRACENÍ PŘEDKOVÉ
Nan-taj a Žoldnéř se pustí do vyčerpávajícího pátrání po původu mladé bojovnice. Přitom odhalí existenci potomků bájného města Atlantidy, kteří cosplay anime costumes přišli na Zemi z planety Geos, aby ji kolonizovali, a kteří tu vytvořili vyspělou kulturu, jež zůstala po tisíciletí izolovaná od všech ostatních.
Vyjde: květen

A tady máme pár Legend. Jak z Marvelu, tak z DC! Plus něco navíc!

LEGENDY MARVEL: TAJNÁ INVAZE
Brian Michael Bendis, Leinil Francis Yu
Mimozemská civilizace Skrullů, kteří dokážou měnit svoji podobu, tajně infiltrovala veškeré superhrdinské týmy světa s jediným cílem – planetární invazi. Pozemští hrdinové se musejí sjednotit, aby odrazili útok… ale jak to vůbec můžou dokázat, když ani netuší, jestli mezi jejich kolegy není skrytý nepřítel? Jakýkoliv hrdina může patřit k mimozemským útočníkům, a tak se každý musí sám sebe ptát: Komu je možné věřit?
Vyjde: květen

LEGENDY DC: FLASHPOINT
Geoff Johns, Andy Kubert
Barry Allen je hrdina. Jako Flash, nejrychlejší muž na Zemi, ochraňuje nevinné a bojuje se zlem. Tento svět však nezná. V tomto světě Aquaman a Wonder Woman zatáhli miliony lidí do války, Batman má na rukou krev stejně jako jeho nepřátelé, a o Supermanovi tady v životě neslyšeli. Barry musí přesvědčit podivné, nebezpečné hrdiny této reality, aby mu pomohli v jeho záměrech, a vše uvést do původního stavu. Ale ať selže, nebo se mu to podaří, svět už nikdy nebude stejný.
Vyjde: červen

FLASH: NEJRYCHLEJŠÍ MUŽ SVĚTA
Kenny Porter, Ricardo López, Ortiz Juan Ferreyra, Jason Howard
Staňte se svědky začátků Barryho Allena coby Flashe v tomto oficiálním komiksu k filmu! Barry se po trýznivém dobrodružství s Ligou spravedlnosti odhodlá stát skutečně kvalifikovaným a inspirativním hrdinou. Jelikož se v Central City objevují nové hrozby, Flash požádá Batmana, aby mu poradil, jak kontrolovat své schopnosti. To se však Barrymu nedaří ani pod vedením tak zkušeného mentora, jako je Temný rytíř. Podaří se šarlatovému tempaři získat kontrolu nad zdrojem rychlosti a zanechat hrozivé padouchy v prachu za sebou, nebo bude nucen zpomalit až k úplnému zastavení?
Vyjde: květen

KONEC LIDCTVA
Tom Taylor, Trevor Hairsine, Stefano Gaudiano
Šest set milionů lidí. Tolik se jich stalo obětí záhadného viru, který se rozšířil na naší planetě. Šest set milionů nakažených. Šest set milionů proměněných v nemyslící vrahy. Mezi Zemí a naprostým vyhubením lidstva už stojí pouze Superman, Batman, Wonder Woman a ostatní členové Ligy spravedlnosti… Ale jak dlouho vydrží? Nic z toho, čemu dosud museli čelit, je nemohlo připravit na masakr takových rozměrů. A zatímco jsou hrdinové i zločinci, bohové i monstra vyhlazováni, jedna otázka zůstává: Co se stane s nejmocnějšími hrdiny světa, pokud svět skončí? Tom Taylor spolu s kreslíři Trevorem Hairsinem a Stefanem Gaudianem rozpoutali Konec liDCtva – zcela novou vizi nejtemnější hodiny ve vesmíru DC. Ale dávejte si pozor: hrůza je nakažlivá.
Vyjde: duben

připojená galerie

2.4.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Akira 5

obrázek k novince Akira 5 Předposlední díl legendární sci-fi manga série!

Tecuova reakce na laserový paprsek ze satelitu SOL je dramatická. Pohled na zničující laser, který jej prve připravil o ruku, v něm vyvolá traumatickou reakci, která vybudí jeho psychické síly na maximum. Nyní dokáže koncentrovat sílu světla a přivolat tak zpět budovy zničené během výbuchu. Zároveň zažije trans, v němž si připomene bolestné události z dětství, které až dosud potlačoval. Poté se plně odevzdá Akirovi, jelikož si je nyní vědom jeho ohromného ničivého potenciálu.

Spolu s budovou se opětovně zhmotní i Kaneda a shledává se s Kei. Společně se svým bývalým nepřítelem Jokerem se rozhodnou Tecua zastavit.
Píše se rok 2020 a atmosféra v Neo-Tokiu houstne – plukovník, Mijako, Kaneda i americká vojska se chystají utkat s Akirou a Tecuem.

Pomocí psychických sil můžete shlédnout listovací ukázku TADY!připojená galerie

31.3.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

NOVÝ SPECIÁLNÍ BALÍČEK: JASON AARON!

obrázek k novince NOVÝ SPECIÁLNÍ BALÍČEK: JASON AARON! Na náš e-shop právě přistál nový speciální balíček! První díly sérií hosta Comic-Conu Prague Jasona Aarona! Hostem letošního Comic-Conu Prague je i jeden z nejplodnějších komiksových scenáristů současnosti, Američan Jason Aaron. Nejvíce sérií píše pro MARVEL (Avengers, Thor, Doctor Strange), ale oceňované jsou i jeho dramatické série Skalpy či Parchanti z Jihu. Připravili jsme pro vás ochutnávkový balíček Jasonovy tvorby s 40% slevou, ať si máte na Comic-Conu Prague co nechat podepsat.

Balíček obsahuje:
Parchanti z Jihu 1: Takový to byl muž
Skalpy 1: Země indiánů
Thor 1: Bůh hromu znovuzrozený
Doctor Strange 1: Cesta podivných31.3.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2630 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Auditorium

TonyT [16:04:24 21.4.2024]
Zdravím, otázka nevím jestli se už řešila, kolikátého bude Crwecon ? Cross club to v programu ještě nemá.


ČeskýDeadpool [07:04:50 21.4.2024]
Mam otázky jak skončí Naruto budete pak dělat Boruta?Jak skončí Venom a Avengers budou i další nové série?


Kubas [11:04:22 15.4.2024]
Pavlovský: tak to je skvělá zpráva, ne že by byl současný knižní překlad špatný, ale byl jsem zkrátka taky zvyklý na ten původní :) a vida, měl jsem za to, že naopak v těch třech vydaných sešitech nebylo vše, co jsem zna....


Pavlovský [08:04:50 15.4.2024]
Kubas: Půjde o původní překlad, byť samozřejmě upravovaný a víc vychytávaný. Plus, na netu rozhodně nevyšlo všechno.


Kubas [10:04:17 12.4.2024]
zdravím, můžu dotaz k tomu Redmeatu? píšete, že bude v "novém" překladu od Františka Fuky - nepůjde tedy o ten původní Fukův překlad na webu? nebo ano a je tím myšleno "nový" jakože jiný než ten od to....


Aktuality

Chystá se - Joker: Svět

ČeskýDeadpool [18:04:59 15.4.2024]
SomeOne:pak jsem si toho všiml


ňouma [16:03:08 30.3.2024]
Fort: Když sou Oskaři tak by se spíš chytil film co je pro diváky co na Oskary kašlou. Nejlepší něco pro děti. Pro R film je to blbý. Hlavně pro R film co je herečka v hlavní roli zrovna nominovaná na Oskara, takže její ....


Fort [16:03:27 30.3.2024]
ňouma: Takže v týdnu kdy jsou Oskaři, by neměl mít premiéru žádný film?


Máme nový katalog!

Pavlovský [20:04:58 9.4.2024]
Killing Joke: Zatím je to pořád plánované na květen.


KillingJoke [10:04:22 9.4.2024]
Moc se těším na Blacksada!!! Ale jen takový dotaz k Šógunovu popravčímu... V katalogu ho máte na květen, ale na FB ani v připravovaných o něm není ani zmínka a to už tam pár dní sázíte i komiksy na červen. Došlo ještě k ....


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
Lachvos [13:04:13 20.4.2024]
Ahoj,
prodávám comicsy v češtině, jednou čtené a v perfektním stavu.
Ve většině se jedná o pevné vazby, které už při vydání byli v distribuci pouze omezeně.
Některé kusy jsou nesehnatelné.

Americká liga spravedlnosti 1: Nejnebezpečnější hrdinové světa (pevná vazba)
Liga spravedlnosti: Válka velké trojky (pevná vazba)
Věčné zlo (pevná vazba)
Americká liga spravedlnosti 2: Následky zla (paperback)
Cena 2200 Kč

Daredevil: Muž beze strachu 1-4 (pevná vazba)
Cena 4200 Kč

Smax (pevná vazba)
Top 10, kniha první (pevná vazba)
Top 10, kniha druhá (pevná vazba)
Top 10: Devětačtyřicátníci (pevná vazba)
Cena 5000 Kč

Vážným zájemcům zašlu na požádání detailní fotky knih.
Poštovné platí kupující (Zásilkovna nebo Česká pošta od 79 Kč) nebo osobní předání v Moravské Třebové (okres Svitavsko).
Kontakt na email lachman33@seznam.cz


salomi [15:04:22 18.4.2024]
Jsme profesionální dodavatelé následujících produktu:

Per*vitin,
MD*MA,
Ko*k,
LS*D 300*µg,
Me*fedron,
E*fedrin,
Xa*nax,
Ad*derral,
Ri*talin 10mg,
Ex*tazi,
Ko*deine sy*rup 473ml,

CONTACT US:

Telegram: t.me/escoba_1

Whatsapp: +420 736 255 505

POZNÁMKA: Pouze vážní zájemci.
Kupující by meli být konkrétní svými požadavky a být
pripraveni pracovat podle našich podmínek.


salomi [15:04:09 18.4.2024]
Jsme profesionální dodavatelé následujících produktu:

Per*vitin,
MD*MA,
Ko*k,
LS*D 300*µg,
Me*fedron,
E*fedrin,
Xa*nax,
Ad*derral,
Ri*talin 10mg,
Ex*tazi,
Ko*deine sy*rup 473ml,

CONTACT US:

Telegram: t.me/escoba_1

Whatsapp: +420 736 255 505

POZNÁMKA: Pouze vážní zájemci.
Kupující by meli být konkrétní svými požadavky a být
pripraveni pracovat podle našich podmínek.
Batman 1: jejich temné plány 1 (Fantasy a Sci-fi svět)
Batman: V žáru smrti (All 4 Fun)
Lazarus 3: Konkláve (Iron Comics)Crwecon 2023
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž