crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Batman - Legendy Temného rytíře: Jed
CRWECON 2024

Aktuality

Útok titánů: Bez slitování 1

obrázek k novince Útok titánů: Bez slitování 1 Útok titánů už velkolepě skončil čtyřiatřicátým dílem. Ale tak silný fenomén nemůže prostě jen tak odejít. Teď se právě do toho světa vracíme, v dvoudílném příběhu, se kterým se dostáváme před události hlavní série. K jedné z ikonických postav celé série... když ještě nebyla ikonickou postavou.

V podsvětí královského sídelního města byla spatřena tlupa zlodějů ovládající zařízení pro prostorový manévr! A zdá se, že jejich náčelník se svými schopnostmi vyrovná vojákům z oddílů Průzkumníků…

Jmenuje se Levi a s velitelem Průzkumníků Erwinem uzavře jistou dohodu.
Jak se z chuligána z podsvětí stal „nejsilnější voják lidstva“? To se dočtete v kontroverzním příběhu inspirovaném slavnou mangou!

Listovací ukázku si můžete přečíst TADY!



připojená galerie

6.5.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Mládí na hřišti 3: Skóruj

obrázek k novince Mládí na hřišti 3: Skóruj Soutěž se blíží a Hina se ocitá pod tlakem okolí, Taiki jí však pomůže zahnat úzkost. Zároveň se přibližuje prefekturní kolo badmintonu, ve kterém hodlá Taiki zúročit plody tvrdého tréninku ve čtyřhře proti soupeřům ze střední školy Sadžikawa. Mládí se dává do pohybu a nezapomenutelné léto je za dveřmi.

Pokud toužíte po listovací ukázce, tak jí najdete TADY!



připojená galerie

3.5.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Bleach 38: Fear For Fight

obrázek k novince Bleach 38: Fear For Fight Barraganovi bojovníci se snaží zničit čtyři magické sloupy a vrátit skutečnou Karakuru do lidského světa. Jumičika, Kira, Ikkaku a Hisagi dělají, co mohou, aby jim v tom zabránili, avšak jejich soupeři jsou silnější, než se na první pohled zdálo...

A obvyklá listovací ukázka je TADY!



připojená galerie

3.5.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Hellblazer: Syn člověka (2. vydání)

obrázek k novince Hellblazer: Syn člověka (2. vydání) Smrt neoblafneš... ale když ti někdo přiloží bouchačku k hlavě, budeš se o to fakt hodně snažit. Což zjistil John Constantine ve chvíli, kdy potkal Harryho Coopera. Král londýnského podsvětí chtěl oživit mrtvého syna a teď – o šestnáct let a jeden antiexorcismus později – ovoce tehdejšího Constantinova zoufalého činu konečně dozrálo, puklo a zalilo Londýn shnilou šťávou. A Constantine, o něco starší a o nic moudřejší, se konečně musí postavit tváří v tvář noční můře, kterou vyvolal.

V komiksu HELLBLAZER: SYN ČLOVĚKA se slavný scenárista Preachera, Hitmana a Punishera Garth Ennis opět spojil se svým kreslířským parťákem z minisérie Pride & Joy Johnem Higginsem a vytvořili spolu příběh o minulosti, která se vrací jako bumerang, o minulosti, která vám udělá z mozku led, z kůže struhadlo a z duše černou díru.

Pekelnou otázku najdete TADY!



připojená galerie

2.5.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 1

SPECIÁLNÍ BALÍČEK: SPY X FAMILY 1-5

obrázek k novince SPECIÁLNÍ BALÍČEK: SPY X FAMILY 1-5 Dobrodružství netradiční rodinky začíná! Buďte u toho!
Špion mnoha tváří Soumrak patří mezi špičku ve svém oboru. Za svou kariéru zažil mnoho nebezpečných misí, nyní před ním však stojí ta nejzákeřnější ze všech – musí se oženit a pořídit si dítě, aby zachránil svět!



2.5.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Žoldnéř 11: Útěk

obrázek k novince Žoldnéř 11: Útěk Nový samostatný příběh z parádně malované řady!

V klášteře v Kráteru bijí na poplach. Lama, moudrý muž, na němž je řád závislý, pomalu umírá, a pokud se tak stane, všechno se zhroutí. Ky však ví, že na Geosu může najít lék, který Lamovi zachrání život. I přes starcův počáteční odpor se mladé ženě a Žoldnéřovi nakonec podaří odcestovat na planetu-dvojče a dát se do pátrání po nezbytném léku. Čeká je napínavé dobrodružství, při kterém se budou potýkat s mytologickými bytostmi, příšerami, létajícími stroji a upadající podmořskou kulturou. Čas se však neúprosně krátí a dvojice bude muset napnout všechny své síly, aby se z planety dostala živá. „Útěk“ je prvním dílem této série, který je již kompletně namalovaný pomocí počítače.

Ukázku najdete TADY!



připojená galerie

30.4.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

CRWECON 2024!

obrázek k novince CRWECON 2024! Už se to blíží! 8. 6. 2024 se bude v opět v pražském klubu Cross konat další ročník komiksového CRWECONU! Bude to zase akcemi nadupaná událost! Oficiální program začíná v 10.00 a jedeme, v několika sálech, až do páté. Budou tu komiksové novinky, burzy, dražby, autogramiády, soutěže, cosplay, stolní hry, prodejní stánky… a samozřejmě, spoustu přednášek. Jen tak namátkou, na co se můžete těšit!

Na ohlašování novinek z nakladatelství CREW na druhou polovinu roku!
Na živé natáčení podcastu Rudá žeň na téma Ed Brubaker a další komiksoví autoři kriminálek!
Na mlékaře Dana, Earla… prostě fenomén jménem Red Meat, který přijde představit František Fuka!
Na přednášky o Franciscu Ibáñezovi, Kazue Koikem, Skottie Youngovi a spoustě dalších věcí!
Na nový systém kreslířských panelů!
Na dražbu originálů za skvělé ceny!
A především, na komiksové fanoušky, kreslíře a vydavatele, příjemné prostředí a skvělé zážitky!

Dorazte v sobotu 8.6. do klubu Cross, který se nachází jen pár metrů od zastávky Holešovická, Plynární 1096, Praha 7!

A stále je to snad jediná akce, na kterou je vstup zdarma!

Těšíme se na vás!

29.4.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Naruto 64: Desetiocasý

obrázek k novince Naruto 64: Desetiocasý Jsou vážně tituly, ke kterým už ani není třeba nic psát. Dokonce už ani to, že se vážně už blížíme do finále. To už jsme taky párkrát provařili. Prostě, je tu nový Naruto, naše nejdelší a stále velmi úspěšná manga série!

Kakaši je otřesen zjištěním, že se pod maskou zákeřného nepřítele ukrývá jeho bývalý parťák Obito. Narutova slova ho však vracejí nohama na zem a Kakaši se tak znovu zapojuje do boje. Ale bude to stačit, když Desetiocasý konečně procitá?

Pokud byst chtěli vidět ukázku, tak ji najdete TADY!



připojená galerie

26.4.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 1

Smrt krále komiksu

obrázek k novince Smrt krále komiksu Bohužel, nedostáváme jen dobré zprávy. A jednu takovou opravdu špatnou jsme dostali právě teď. Zemřel Vladimír Veverka. Člověk, který stál nejen na počátku komiksového fandomu, ale i na počátku našeho nakladatelství. Nebudeme tvrdit, že bez něj by u nás neexistovaly komiksy, ale možná by neexistovaly v takové míře, nejspíš by všechno začalo mnohem později a na sto procent by neexistovala CREW. On byl tím, kdo z projektu, který měl být původně na úrovni samizdatu, udělal profesionální komiksový magazín. Kdo do toho vložil jak finance, tak své zkušenosti a kontakty. Ale přes to všechno si nepřivlastnil šéfovskou pozici, ale fungoval jako rovný člen týmu. Tím dal ohromný prostor skupině mladistvých nerdů, kteří přicházeli s občas dost šílenými nápady. Byl to nadšenec tělem i duší, byť nebyl z těch lidí, kteří by u jednoho projektu vydrželi příliš dlouho – takže u šestého dílu od CRWE odešel, aby pak, po nějaké době, ještě magazín na pár dílů převzal a uzavřel éru původní, časopisecké CRWE.

Vladimíra Veverku jste mohli potkat na CRWEconu 2022, když jsme oslavovali pětadvacáté výročí. Komiksový svět mu vděčí za mnoho. Na sochu na Václavském náměstí to není, na nějakou plaketu by to být mohlo. A rozhodně za naše obrovské poděkování.

Sbohem, Vláďo, a díky za všechny komiksy!

připojená galerie

26.4.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 1

Ach, vy dívky mládím zmítané 3

obrázek k novince Ach, vy dívky mládím zmítané 3 Všechny krásné pocity nevyhnutelně vedou k „eseiksu“?!

Izumi se Kazuse přiznal, že by ho to s ní nenapadlo dělat „ani ve snu“. Tu jeho prohlášení natolik šokuje, že začne dumat nad tím, co vlastně spojuje sex a lásku. Pak se jí ale naskytne pohled na Izumiho, jak stojí hned vedle Niiny, která na sex přivedla řeč jako první...

Třetí díl příběhu o dospívání ve všech možných podobách.

Ukázku najdete TADY!



připojená galerie

25.4.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2654 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek





Vydali jsme

[Moje hvězda] 1

Pavlovský [18:05:31 20.5.2024]
Fry: Četla to redakce i korektorka, ale tady opravdu došlo k chybě. Až se bude dělat dotisk, bude se to opravovat... a na požádání pak vyměníme. Omlouváme se.


Fry [18:05:59 20.5.2024]
Skvělá manga, ale bohužel jsem při čtení narazil na hromadu chyb. Na straně 90 druhá bublina (Až vysosteš, z tebe bude budeš herečka.), na straně 166 vpravo dole (Napadlo mě to, když se o něm jednou děti jednou bavily.),....


Fry [18:05:51 20.5.2024]
Skvělá manga, ale bohužel jsem při čtení narazil na hromadu chyb. Na straně 90 druhá bublina (Až vysosteš, z tebe bude budeš herečka.), na straně 166 vpravo dole (Napadlo mě to, když se o něm jednou děti jednou bavily.),....


Auditorium

Fort [07:05:29 20.5.2024]
Peter: Co vím, tak byli problémy s překladem. Anička potřebovala nastudovat Japonskou historii, aby mohl být překlad dokončen. Až se tak stane půjde kniha do prodeje.


Peter [21:05:15 19.5.2024]
Ako je na tom sogunov popravci? Bude predsa ešte teraz? V katalógu je ale na webe stále chyba


Yami21 [19:05:42 19.5.2024]
Veľká vďaka za pridanie mangy "Cizinec na pláži", urobili ste mi tým veľkú radosť, úprimne som prestala dúfať, že vyskúšate nejaké BL-ko


ňouma [15:05:13 17.5.2024]
Alfi: Já myslel že to chce dělat zadarmo. Pro zábavu. Pro hodně lidí by to asi bylo splnění snu že by mohli takle vypomáhat.


Alfi [07:05:18 17.5.2024]
Praca: vykriky typu “nic nevim, nevim co bych mohl dělat, čtu komiksy a plaťte mi za to” sú nie moc efektívne. Nemyslím, že “komiksový skaut” je platená práca, ale ak vážne chceš prácu v obore tak pošli svoje konkrétne v....


Aktuality

Rozhodněte o nové CREW Manga sérii pro rok 2025!

Pangea [18:05:12 13.5.2024]
Rozhodně bych chtěl vidět mangy jako Hunter x hunter nebo Vagabond .


Fort [18:05:20 13.5.2024]
Doufám, že dáte ve středu vědět, kterých 6 mang získalo nejvíce hlasů.


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.




KP [16:05:18 19.5.2024]
Sháním staré komiksy DYLAN DOG v italštině, němčině, případně srbské a chorvatské. Nabídky na WhatsApp 607481300 a ruvnou s fotkami obálek a hřbetu (titul a číslo dilu). Vážně nemám zájem o české, koupil si je před 20 lety. Teoreticky chybí mi asi tři čísla v polštině. Pokud někdo něco má, ozvěte se.


zila [11:05:36 19.5.2024]
Prodam

En
-Batman omnibus by Snyder vol.1+2
-Batman: The Rise and Fall of the Batmen Omnibus
-Flash omnibus by Brian Buccellato
-Harley Quinn omnibus by Amanda Conner vol.1+2
-Aquaman omnibus by Geoff Johns
-Injustice omnibus vol.1+2
-Animal man omnibus by Lemire
-Swamp thing omnibus by Snyder
-Deathstroke omnibus by Priest
-Batman and Robin omnibus by Tomasi
-Superman omnibus by Tomasi
-Y: The Last Man omnibus
-Wonder Woman by Azzarello
-Predator omnibus (marvel)
-Justice League omnibus 1+2 (new 52)
-Green Lantern omnibus by Johns 1-3
-Blackest Night omnibus
-Supersons omnibus
-Batgirl ominus by Simone
-Doom Patrol omnibus (bronze age)
-Absolute Batman: The killing joke
-Absolute Flashpoint
-Absolute Arkham Asylum
-Absolute Batman: Hush
-Absolute Superman For Tomorrow
-Absolute Batman: Black Mirror
-Absolute Authority 1+2
-Absolute Dark Knight
-Absolute Infinite Crises
-Mister Miracle deluxe
-Decorum deluxe
-Something is killing the children deluxe
-Saga deluxe 1-3
-Lazarus deluxe 1-3

Cz
-Modra crew Slaine: kralovna carodejek, Crew 12 Hitman (1999)
-superman posledni syn (hc), superman zeme jedna (hc), superman cena zitrka (hc), superman tajnosti a lzi (hc)
-spiderman hrichy minulosti
-crew2 1-52
-dckk 1-100
-black label (cca 10)


Osobne Praha nebo zasilkovna/balikovna


andik007 [08:05:28 18.5.2024]
Ahoj,
v pripade zajmu, predani Pardubice, Hradec a okoli, ted budu nejakou dobu Melnik
Nebo zasilkovna po platbe predem.

145 UKK 99: X-Men: Soumrak mutantů
200 World of WarCraft 1: Walter Simonson
490 Srdce Impéria aneb Odkaz Luthera Arkwrighta
145 Nejmocnější hrdinové Marvelu č. 2 - Spider-man
250 Sin City 2, - Ženská, pro kterou bych vraždil - město hříchu.
250 Sin City 1, - Drsný sbohem - město hříchu.
250 Sin City 6, - Chlast, děvky a bouchačky - město hříchů.
400 Red Meat 2.
350 Plášť - edice deluxe: Joe Hill
120 PAC & PUSSY Albrecht Smuten
150 Mýty 1. - Legendy v exilu
120 Kůstek 1. - Útěk z Kůstkova
120 Kůstek Velké kraví dostihy
1900 Zamek a klic komplet nebo 550/ks
290 Hitman VIII. - Zavíračka
145 DC KK 3: Green Lantern - Tajemství původu
145 Dvanáctý Doctor Who - Terorformace
145 UKK 112: Captain America a Falcon: Utajená říše
180 Calvin a Hobbes
145 DC komiksový komplet 4. - Batman a syn
145 DC komiksový komplet 1. - Batman - Ticho Kniha první
145 Avengers Na věky věků 2
145 AVENGERS Nejmocnější hrdinové Marvelu




Batman: V žáru smrti (Metro)
Přiznání (Iron Comics)
[Moje hvězda] 1 (Asian Style)



Crwecon 2023
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž