crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Batman: V žáru smrti
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 21: Důvod, proč nepřestal bojovat

obrázek k novince My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 21: Důvod, proč nepřestal bojovat Uff. Někdy jsou ty názvy opravdu pořádná porce písmenek. Ono by možná stačilo psát jen MHA a všichni by věděli, o čem je řeč. Ale proč by si naše prsty trochu nezamakaly.

Rozhodně je to zajímavý a zásadní díl. Po lehkém odpočinku dochází na následky střídání na postu superhrdiny číslo jedna, kdy všemi oblíbený All Might odstoupil a jeho roli přebral Endeavor, který na tom s oblibou není zrovna valně. Ani jeho vlastní syn ho moc nemusí.

Text praví:

Po delším období relativního klidu se opět vynořili Nómu a pustoší celé město. Na odpor se jim postaví Endeavor, novopečený superhrdina č. 1 a otec Todorokiho, který si o něj dělá starost. Prokáže Endeavor, že si zaslouží svůj titul a důvěru obyčejných lidí?

Superlistovací ukázka je TADY!připojená galerie

17.11.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Tokyo Revengers 7

obrázek k novince Tokyo Revengers 7 Souboj, který všechno rozhodne je tady! Naplní se budoucí vize, nebo dojde k nějakému zvratu? Takemiči je v pressu a sám nevím, jak se se vším vypořádat!

Je tady „Krvavý Halloween“, bitva mezi T. M. a Valhallou! Bitva se zničehonic mění v souboj mezi veliteli. Mikey vs. Kazutora! Draken vs. Hanma! „Mikey Kazutoru zabije.“ Šokující skutečnost, kterou odhalila budoucnost! Dokáže Takemiči i tentokrát změnit minulost?

Listovací ukázku najdete (i bez zachraňování životů)16.11.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Sakamoto Days 3

obrázek k novince Sakamoto Days 3 Člověk už by si myslel, že tenhle týden nemůže být lepší, a hele - je tu třetí díl série Sakamato Days. Příběh nejlepšího zabijáka světa, který slíbil manželce, že už nikdy nikoho nezabije... a to i když mu osud a jakuza stále hází klacky pod nohy. A to i když vyrazí jen ta za zábavou.

Pan Sakamoto a Šin se účastní výročního turnaje v paintballu, jelikož mají zálusk na první cenu v podobě milionu jenů. Do jejich týmu se však dostane i poněkud tupohlavý sniper Heisuke, který má v plánu Sakamota zastřelit a shrábnout odměnu vypsanou na jeho hlavu. A jako by toho nebylo málo, o slovo se hlásí i zlé síly z laboratoře, kde Šin strávil dětství...

Ukázku si můžete vystřílet TADY!připojená galerie

15.11.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Můj první komiks: Spider-Man: Zvěřinec v akci

obrázek k novince Můj první komiks: Spider-Man: Zvěřinec v akci Komiks, který můžeme doporučit nejen začínajícím komiksovým čtenářům, ale i těm zkušeným, protože je to vážně prča. Zvláště pokud máte rádi Spider-Mana.

Když se tým Avengers vydává utkat se s nebezpečím, které ohrožuje New York, Spider-Man dostane ten nejdůležitější úkol: postarat se jim o jejich mazlíčky! Jasně, Spider-Man by se radši řezal s padouchy, ale s velkou mocí přichází i velká odpovědnost za všechno zvířectvo ochlupené, okřídlené i šupinaté!

Ano, Spidey bude mít na krku známé i neznámé mazlíčky slavných hrdinů, počínaje zlatou rybičkou Iron Mana (která se samozřejmě jmenuje Jarvis) až po morče Nicka Furyho. A jaké zvíře má HulK?

Ukázku z tohohle hravého a potrhlého příběhu najdete TADY!připojená galerie

14.11.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Simpsonovi: Kardinální komiksový kravál

obrázek k novince Simpsonovi: Kardinální komiksový kravál Na naplnění komiksového úletu hromadou legrace je zapotřebí celé město! Nejdřív se Bart a Líza utkají o titul Sádelníčka roku! Potom se Homer a jeho kumpáni z putyky pustí do boje se zdivočelými zvířaty coby členové springfieldské Medvědí hlídky. Pan Burns uprostřed vlny horka zrekvíruje springfieldskou veřejnou pláž, Ralf zůstane sám doma, Duffman projeví svou skutečnou sílu na opačné straně vesmíru, Milhouse se vydá na nesplnitelnou misi, Cletus ve vidlákově zastoupí hlas zákona a McBain se postaví svému úhlavnímu nepříteli MENDOZOVI !!! A jako kdyby to nestačilo, můžete si ještě navíc vlastnoručně postavit vlastní pobočku řetězce Krusty Burger!

Žlutá ukázka je TADY!připojená galerie

12.11.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Kaidžú č. 8, díl 2

obrázek k novince Kaidžú č. 8, díl 2 Druhý díl skvělé nové série plné obřích monster a lidí, co s nimi bojují. Hlavní hrdina bohužel patří tak trochu do obou táborů. Sice se mu podařilo dostat se mezi kandidáty na lovce monster, ale sám se občas mění v obří nestvůru. Což mu sice přidává na síle, ale může se rychle stát, že se stane pro své kolegy dalším terčem.

Druhé kolo přijímacích zkoušek do japonských sil obrany je u konce a Hibino s Ičikawou jej přestáli bez vyloučení. Dlouho si však neodpočinou – na scéně se totiž zjevuje záhadná humanoidní nestvůra a oživuje své padlé druhy. Kikoru se ocitá pod útokem a situace působí zoufale. Podaří se Kafkovi ochránit Kikoru pomocí své doposud skrývané schopnosti? A co vlastně zamýšlí ona tajemná nestvůra?

Obří listovací ukázku můžete najít TADY!připojená galerie

10.11.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Mládí na hřišti 1

obrázek k novince Mládí na hřišti 1 Přichází zbrusu nové série, ve které se spojuje sport a romantika!

Taiki Inomata je v klukovském badmintonovém týmu. Není v tom zase tak dobrý, ani zapálený a vlastně to, co ho nejvíc zajímá, je jeho spolužačka Činacu Kano, která každé ráno na tom samém hřišti trénuje basketball. Taiki má city velmi bezpečně uschované ve svém hrudníku, dokud nedojde k jednomu zásadním zvratu. Když Činacuini rodiče odjedu mimo Japonsko, přestěhuje se dívka přímo k němu domů. A je velmi těžké skrývat své emoce, když máte předmět své lásky přímo na dosah a všude, kam se jen podíváte.

Aby si Taiki zasloužil dívčinu lásku, aby se jí dokázal přiblížit, rozhodne se k radikálnímu kroku. Vyrovnat se jí. Zlepšit se v badmintonu a dostat se, stejně jako ona, na národní mistrovství. Protože, co vás líp sblíží s dívkou než společné zájmy?

Ale má vůbec šanci? Podmínky jsou nelítostné a z celého Japonska může uspět jen pár nejlepších!

Komiks nesoucí japonský název Ao no Hako vyšel kupříkladu v Americe pod doslovným názvem Blue Box, a pod tím je i u nás mezi fanoušky známý. A to i přes svou nepřesnost. První slovo ao sice znamená „modrý“, ale v přeneseném významu i mladý a nezkušený (obdoba slova „zelenáč“). Hako může přeneseně znamenat i budovu či místnost, která je věnována nějaké činností (používá se třeba pro školu, klubovnu, zkušebnu či tělocvičnu). Takže, po dlouhých poradách, zvítězil podle nás o dost výstižnější překlad Mládí na hřišti.

První díl téhle sportovně romantické mangy o tom, že láska a přátelství je, podobně jako badminton a basketball, týmový sport, vychází už teď v listopadu… a dále obvyklým tempem čtyři knihy ročně, tudíž brzy doženeme japonské vydavatele.

Příběh lásky dvou mladých lidí, kteří jsou si blízko a přitom až příliš vzdálení, právě začíná!

Začátek si můžete přečíst TADY!připojená galerie

9.11.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Jednou rozkvetu i já 3

obrázek k novince Jednou rozkvetu i já 3 Už je tu třetí kniha z romantické série, jenž u nás vychází ve spolupráci s ANIMEFESTEM! Vztah dvou dívek ještě ani pořádně nezačal, a už se začíná pořádně komplikovat.

Zatímco si k sobě Tóko a Jú postupně nachází cestu, v Sajačině srdci klíčí semínko žárlivosti. Jú se ovšem přestává pídit po lásce, protože přesně tak si to Tóko přála...

„Nejsem schopná se zamilovat. Nikdy jsem nikoho nemilovala a ani milovat nebudu.“

Ukázku si najdete TADY!připojená galerie

8.11.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Avengers 10: Lovci mrtvých

obrázek k novince Avengers 10: Lovci mrtvých Hon na mrtvé začíná!

Hluboko v temném srdci mnohovesmíru stojí zářivá strážná věž. Z ní se kybernetičtí vojáci známí jako Deathlokové vydávají řešit smrtící hrozby nespočtu světů. Nyní zamířili na Zemi, aby předali Avengerům děsivé poselství: Black Skull, Ghost Goblin, mladý Thanos, Nejvyšší Doom a další mnohovesmírní Pánové zla přicházejí. Asgard i Hora Avengers jsou pod útokem, a proto se do boje musí zapojit další mocní spojenci. Přivítejte Podmořšťana Namora a Jane Fosterovou alias Valkýru! A… Starbrand? Není ještě moc malá na to, aby se stala Avengerkou? Mezitím – co plánuje Nighthawk a nově zformovaná Hadí společnost? Dokážou se dvě verze Jane Fosterové – Valkýra a Mocná Thor – spojit, aby zachránily svou duši? A jako bonus: odhalení Thorova tajemného původu!

Obsahuje sešity Avengers (2018) č. 51–56, Free Comic Book Day 2021: Avengers/Hulk 1 (příběh o Avengers) a Avengers 1 000 000 let př. n. l. autorů Jasona Aarona, Juana Frigeriho, Javiera Garróna, Ibana Coella, Keva Walkera, Davida Curiela, Briana Rebera a Deana Whitea.

Listovací ukázku najdete TADY!připojená galerie

7.11.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Garfield 61: Garfield si zavaří

obrázek k novince Garfield 61: Garfield si zavaří Tenhle týden je toho opravdu hodně - máme celých sedm novinek! To nám vychází na každý den jedna kniha... a znamená to, že musíme začít už v pondělí, není čas na nějaký odpočinek.

Zase je pravda, že ke Garfieldovi toho už tak moc psát nemusíme, toho znají i fanatičtí milovníci psů... a dokonce i ti, kteří jsou alergičtí na kočičí srst. Jediná alergická reakce, kterou může tenhle kocour vyvolat, jsou chronické výbuchy smíchu.

Ostatně to, že není třeba nic dodávat, potvrzuje i skutečnost, že jediný text, který na obálce najdete, zní:

Šéfkuchař Garfield zase jednou ukuchtil velkou porci lumpáren a výživné zábavy!

Jo, jak uznáte, není toho zrovna moc.
Ale úplně to stačí.
A pokud ne - TADY! máte ještě k tomu listovací ukázku:připojená galerie

6.11.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2630 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Auditorium

TonyT [16:04:24 21.4.2024]
Zdravím, otázka nevím jestli se už řešila, kolikátého bude Crwecon ? Cross club to v programu ještě nemá.


ČeskýDeadpool [07:04:50 21.4.2024]
Mam otázky jak skončí Naruto budete pak dělat Boruta?Jak skončí Venom a Avengers budou i další nové série?


Kubas [11:04:22 15.4.2024]
Pavlovský: tak to je skvělá zpráva, ne že by byl současný knižní překlad špatný, ale byl jsem zkrátka taky zvyklý na ten původní :) a vida, měl jsem za to, že naopak v těch třech vydaných sešitech nebylo vše, co jsem zna....


Pavlovský [08:04:50 15.4.2024]
Kubas: Půjde o původní překlad, byť samozřejmě upravovaný a víc vychytávaný. Plus, na netu rozhodně nevyšlo všechno.


Kubas [10:04:17 12.4.2024]
zdravím, můžu dotaz k tomu Redmeatu? píšete, že bude v "novém" překladu od Františka Fuky - nepůjde tedy o ten původní Fukův překlad na webu? nebo ano a je tím myšleno "nový" jakože jiný než ten od to....


Aktuality

Chystá se - Joker: Svět

ČeskýDeadpool [18:04:59 15.4.2024]
SomeOne:pak jsem si toho všiml


ňouma [16:03:08 30.3.2024]
Fort: Když sou Oskaři tak by se spíš chytil film co je pro diváky co na Oskary kašlou. Nejlepší něco pro děti. Pro R film je to blbý. Hlavně pro R film co je herečka v hlavní roli zrovna nominovaná na Oskara, takže její ....


Fort [16:03:27 30.3.2024]
ňouma: Takže v týdnu kdy jsou Oskaři, by neměl mít premiéru žádný film?


Máme nový katalog!

Pavlovský [20:04:58 9.4.2024]
Killing Joke: Zatím je to pořád plánované na květen.


KillingJoke [10:04:22 9.4.2024]
Moc se těším na Blacksada!!! Ale jen takový dotaz k Šógunovu popravčímu... V katalogu ho máte na květen, ale na FB ani v připravovaných o něm není ani zmínka a to už tam pár dní sázíte i komiksy na červen. Došlo ještě k ....


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
Lachvos [13:04:13 20.4.2024]
Ahoj,
prodávám comicsy v češtině, jednou čtené a v perfektním stavu.
Ve většině se jedná o pevné vazby, které už při vydání byli v distribuci pouze omezeně.
Některé kusy jsou nesehnatelné.

Americká liga spravedlnosti 1: Nejnebezpečnější hrdinové světa (pevná vazba)
Liga spravedlnosti: Válka velké trojky (pevná vazba)
Věčné zlo (pevná vazba)
Americká liga spravedlnosti 2: Následky zla (paperback)
Cena 2200 Kč

Daredevil: Muž beze strachu 1-4 (pevná vazba)
Cena 4200 Kč

Smax (pevná vazba)
Top 10, kniha první (pevná vazba)
Top 10, kniha druhá (pevná vazba)
Top 10: Devětačtyřicátníci (pevná vazba)
Cena 5000 Kč

Vážným zájemcům zašlu na požádání detailní fotky knih.
Poštovné platí kupující (Zásilkovna nebo Česká pošta od 79 Kč) nebo osobní předání v Moravské Třebové (okres Svitavsko).
Kontakt na email lachman33@seznam.cz


salomi [15:04:22 18.4.2024]
Jsme profesionální dodavatelé následujících produktu:

Per*vitin,
MD*MA,
Ko*k,
LS*D 300*µg,
Me*fedron,
E*fedrin,
Xa*nax,
Ad*derral,
Ri*talin 10mg,
Ex*tazi,
Ko*deine sy*rup 473ml,

CONTACT US:

Telegram: t.me/escoba_1

Whatsapp: +420 736 255 505

POZNÁMKA: Pouze vážní zájemci.
Kupující by meli být konkrétní svými požadavky a být
pripraveni pracovat podle našich podmínek.


salomi [15:04:09 18.4.2024]
Jsme profesionální dodavatelé následujících produktu:

Per*vitin,
MD*MA,
Ko*k,
LS*D 300*µg,
Me*fedron,
E*fedrin,
Xa*nax,
Ad*derral,
Ri*talin 10mg,
Ex*tazi,
Ko*deine sy*rup 473ml,

CONTACT US:

Telegram: t.me/escoba_1

Whatsapp: +420 736 255 505

POZNÁMKA: Pouze vážní zájemci.
Kupující by meli být konkrétní svými požadavky a být
pripraveni pracovat podle našich podmínek.
Batman 1: jejich temné plány 1 (Fantasy a Sci-fi svět)
Batman: V žáru smrti (All 4 Fun)
Lazarus 3: Konkláve (Iron Comics)Crwecon 2023
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž