crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Takopího prvotní hřích 2
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

Aktivity Nakladatelství CREW na Comic-Con Prague 2020

obrázek k novince  Aktivity Nakladatelství CREW na Comic-Con Prague 2020 Už v pátek 7. 2. startuje první ročník akce Comic-Con Prague. A my u toho samozřejmě nebudeme chybět! Pro tuto akci jsme připravili dvě exkluzivní novinky – Batman: Zatracení a Birds of Prey: Kdo je Oracle s alternativní obálkou, která bude v prodeji pouze na stánku Nakladatelství CREW během trvání akce Comic-Con Prague. Bude se dát opravdu koupit pouze tam a nikde jinde - aby měli návštěvníci Comic-Conu něco speciálního!

Samozřejmá je i naše účast na komiksovém programu.
➡️V sobotu 8. 2. od 13:00 proběhne talk show s Brianem Azzarellem a v rámci panelu dojde i ke křtu komiksu Batman: Zatracení. Během Comic-Con Prague bude také vyhrazen čas a prostor pro autogramiádu tohoto titulu. O podrobnostech budeme informovat v nadcházejících dnech.
➡️V sobotu od 15:00 se pak na návštěvníky těšíme i na panelu Marvel, DC, manga a další CREW komiksy. Petr Litoš a Jirka Pavlovský se budou na akci vyskytovat i nějak průběžně a budou k dispozici, pokud se budete chtít na něco zeptat, nebo si jen tak promluvit o komiksech. S pořadateli zatím jednám o nějaké možnosti prostoru pro menší neformální setkání s komiksovými návštěvníky.
➡️V neděli 9. 2. autoři povypráví, jak vznikaly variantní obálky pro Znovuzrození hrdinů DC v panelu Superhrdinové z DC od CZ/SK malířů, který začne ve 14:00.
➡️Stánek Nakladatelství CREW bude v prostorách Comic-Con Prague po celou dobu jeho trvání. Pro zákazníky chystáme zajímavé slevy, ale i POZOR! - I dárek v podobě plakátu s grafikou z komiksu Batman: Zatracení.
replica borse
louis vuitton replica borse
hermes borse imitazioni perfette
replicas bolsos
replicas bolsos hermes
replicas bolsos prada
Těšíme se na každého hosta!

připojená galerie

30.1.2020 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 5

Birds of Prey 1: Kdo je Oracle?

obrázek k novince Birds of Prey 1: Kdo je Oracle? Někdo chce hacknout Gotham!
Pro Barbaru Gordonovou není tajemství ničím cizím. Je dcerou hlavouna gothamské policie, Jima Gordona...a také pouliční samozvanou strážkyní pořádku známou jako Batgirl. Až doteď však nikdo nevěděl, že jistou dobu působila jako Oracle, nejmocnější hackerka planety.

Jméno Oracle začal používat někdo nový a Batgirl se honí po celém Gothamu za přeludy. Po boku jí stojí dvě srovnatelně nebezpečné samozvané strážkyně – Dinah Lanceová, rocková hvězda a hrdinka známá jako Black Canary, a Helena Bertinelliová, smrtící špionka přezdívaná Huntress.

Dokáže tato nesourodá trojice včas odhalit tajemství nového Oraclea a porazit zloduchy? Nebo Birds of Prey někdo přistřihne křídla, než se jim vůbec podaří vzletět?

Zjistěte to v knize Birds of Pray: Kdo je Oracle?, kterou začíná zcela nová éra nejlepšího superhrdinského týmu Gothamu od autorek Julie a Shawny Bensonových (TV seriál The 100) a výtvarníků Claire Roeové (VERTIGO QUARTERLY SFX) a Roge Antonia (NIGHTWING). Obsahuje sešity č. 1–6 a BATGIRL A BIRDS OF PREY: ZNOVUZROZENÍ č. 1.

A POZOR! Na Comic Conu bude v prodeji vydání se speciální limitovanou obálkou, udělanou pouze a extra na tuto akci! best replica watchespřipojená galerie

29.1.2020 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 6

Útok titánů 22

obrázek k novince Útok titánů 22 Přichází konec jedné éry... a začátek nového dobrodružství!

Tři tajuplné knihy, které po sobě Erenův otec zanechal, zodpovědí všechny hádanky ohledně titánů, jež si Průzkumníci za uplynulé měsíce kladli. Jenže jak s nově nabytými vědomostmi naložit? Nebylo by nakonec lepší ponechat lidstvo v milosrdné nevědomosti? Tuhle novou hádanku už musí naši hrdinové rozlousknout sami...připojená galerie

28.1.2020 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ediční plán 2020: Červen

obrázek k novince Ediční plán 2020: Červen A máme tu poslední měsíc, kterým uzavíráme první pololetí! A je to měsíc opravdu hodně namakaný měsíc! Není divu, 6. 6. by měl být Crwecon a na něj si obvykle pár pecek připravujeme!
Jinak, pokud budete chtít mít všechny novinky pěkně na papíře, tak na Comic Conu bude poprvé k dostání katalog! (Kromě spousty dalších věcí, které ještě budeme ohlašovat.)
A tady jsou ty poslední novinky...

MILÁ LIGO SPRAVEDLNOSTI
Dělá Superman vůbec chyby? Smrdí Aquaman rybinou? Jak se připravit na školu podle Batmana? V téhle legrační a napínavé knize určené mladším čtenářům se dozvíte odpovědi na všechny tyhle otázky a ještě mnohem víc! Sled epizod, ve kterých superhrdinové odpovídají dětem na jejich dotazy, se postupně skládá do většího příběhu – to vše v hravé kresbě Gustava Duarta.

KRÁSNÁ TEMNOTA
Krásná temnota je děsivě krásný a krásně děsivý příběh o roztomilých bytostech, kteří žijí v lese, pohromadě ve svém domečku. Jenom je ten domeček tělo mrtvé holčičky. A pomalu se jim začíná roztékat a bytůstky najednou musí čelit světu tam venku.
Cenami zasypaný komiks je oslňující a znepokojivá nepohádka o tom, že zlo může mít i tu nejnepatrnější a nejroztomilejší podobu. Sladké tvářičky malých bytůstek, které obývají les, jsou jen maskami, za kterými se skrývá malichernost, sobectví, závist a neschopnost zajímat se o druhé.

ATELIÉR ČARODĚJNICKÝCH KLOBOUKŮ 1
Nová manga!
Koko se od malička toužila stát čarodějkou, jenže k tomu jsou nutné schopnosti. Takže Koko nezbývá než snít a vést poklidný život po matčině boku. Všechno se změní, když do vesnice přijede čaroděj a dívka ho vidí při provádění magického rituálu. Snaží se ho napodobit, jenže netuší, jaké následky může mít neodborně provedené kouzlo.
Nádherně kreslený a atmosférický příběh, který nadchne jak příznivce mangy, tak fanoušky Harryho Pottera a vůbec ctitele fantasy!

METABARON
Návrat k jednomu z nejikoničtějších komiksových hrdinů! Noví tvůrci a nové osudy galaktického superbojovníka, stvořeného Jodorowskym a Moebiem v Incalu!
V chaosu vzniklém po porážce Techno-techno říše se zrodil nový režim, který se snaží ovládnout nejvzácnější pohonnou hmotu galaxie, epiphyt. Jediný, kdo jim stojí v cestě je metabaron… a tak je proti němu vyslán nezastavitelný a krutý Wilhelm-100, techno-admirál.
Bude to nelítostný souboj – vyvedený v nádherné malbě Valentina Séchera a Niko Henrichona!
Celá osmidílná vyjde ve dvou svazcích edice Mistrovská díla evropského komiksu!

TOKIJSKÝ GHÚL: PRÁZDNOTA
Další příspěvek do našich Light novel! Japonského fenoménu, který častokrát nabízí další pohled na úspěšný manga příběh, dokreslení světa či dobrodružství postav, kterým se manga nemohla tak plně věnovat. A na po Zápisníku smrti se vrací Tokijský ghúl!
Co tedy bylo s Kanekim, když opustil svou čtvrť? Co se přihodilo mezi osmým a devátým dílem mangy? To se dozvíte právě tady!

OBČANSKÁ VÁLKA
V červnu vyjde titul, o který si lidé hodně psali... hlavně poté, co jsme vydali Starýho dobrýho Logana a 1602.
Následkem tragické nehody způsobené nezkušeným týmem rádoby hrdinů se zvažuje zavedení zákona o registraci superhrdinů. Někteří hrdinové nařízení vítají, jiní ho považují za odpornost. Společenství superlidí najednou stojí proti sobě. Svět Marvelu se navždy změní.

NETVORA 4: VYVOLENÁ
Nejnovější kniha ze série, ve které se steampunk míchá s magií a monstry. Série, která je držitelem ceny Hugo a British Fantasy a která každý rok sbírá další komiksové ceny!
Maika a Corvin se probojovávají podivným a smrtícím světem při hledání Kippy, která čelí svým vlastním děsivým monstrům. A když se Maika potkává tváří tvář s cizincem z její dávné minulosti, začínají vyplavávat na povrch děsivé skutečnosti. Uprostřed nich se pak skrývá tajemné spiknutí, které ohrožuje celý známý svět.

AMERIČTÍ BOHOVÉ - OKAMŽIK BOUŘE
Finále války nových a starých bohů! Poslední díl komiksové adaptace slavné knihy Neila Gaimana!
Noví a staří bohové se dohodli, že se setkají v srdci Ameriky, aby si předali tělo vůdce starých bohů. Všechno směřuje k neodvratné a ničivé válce! Jaká je vůbec role hlavního hrdiny? Je odsouzený jen k roli oběti, nebo má šanci změnit svůj osud… a možná s ním i celý svět?

SOUDCE DREDD 4
Po Žoldnéři další "retro" titul. Čtvrtá kniha z naší oblíbené řady Soudce Dredd! Fanatický polda se vrací, aby nastolil pořádek. A bude s tím mít plný obušek práce. Z hrobu se vrací jeho úhlavní nepřítel Soudce Smrt, pro kterého je zločinem sám život, občané začínají válčit mezi sebou ve Válce bloků… a především dochází k události, která nadobro změní Dreddův vesmír, k Apokalyptické válce!

ŽOLDNÉŘ - OBĚŤ
Další příběh z nádherně malované evropské série!
Žoldnéř má další zakázku. Zase musí někomu zachránit život. Což by nebylo nic neobvyklého, jenže žoldnéř svého zaměstnavatele zná už z minula. Do hry tentokrát vstupují i emoce... a jak známo, když do hry vstupují emoce, tak se komplikují i ty nejjednodušší úkoly.
A tohle rozhodně není jednoduchý úkol.

MINECRAFT 3 - CHODÍ WITHER OKOLO
Zase něco pro mladší čtenáře... a především fanoušky hry Minecraft. Je to titul, který ještě nevyšel ani v zahraničí, takže tenhle komiksový příběh ze světa Minecraftu bude vážně žhavá novinka!
Cahira a Orion jsou dvojčata a také lovci příšer, učedníci Senana Důkladného. Po drsné bitvě s očarovaným witherem je jejich mentor sežrán a dvojčata zůstanou sama. Lovci se vydají za posláním přivést svého učitele zpět a cestou naleznou nečekaného spojence.
Vstupte do Overworldu v první části velkolepého třídílného dobrodružství!

SILVER SURFER - PODOBENSTVÍ
Tak z tohohle máme fakt radost. Jeden z nejslavnějších komiksů z dílny Marvelu vychází u Crwe! Komiksu, na kterém se sešly hned dvě ikony: Stan Lee, tvůrce v podstatě celého marvelovského vesmíru, a legendární francouzský výtvarník Moebius (Incal, Hermetická garáž). Tahle vážně atypická dvojice vytvořila slavný příběh, který teď, k třicátému výročí, vychází v luxusním, zvětšeném a bonusy doplněném vydání!
Na Zemi dopadne kosmická loď a v ní se skrývá bůh. Chce od lidí jen jedno. Aby ho uctívali. Jediný, kdo se proti němu zvládne postavit, je Silver Surfer, který v bohu poznává svého bývalého pána - Galactuse!
Komiks je doplněný o Moebiovy obrazy marvelovských hrdinů, náčrtky a texty o vzniku tohoto zásadního díla.

TAJNÝ KOMIKS
Na červen chystáme ještě jeden, zatím neohlášený titul, spíše pro mladší čtenáře. Ale zatím ještě nemáme všechno v ruce, takže si musíte ještě chvilku počkat!

připojená galerie

26.1.2020 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 50

Gantz 25

obrázek k novince Gantz 25 Vychází další díl akční série pod značkou CREW MANGA!

Největší souboj v dějinách komiksu Gantz pokračuje! A pro naše hrdiny se to nevyvíjí zrovna dobře. Upřímně řečeno, naši hrdinové jsou už téměř všichni mrtví, nebo umírají. Avšak nedá se nic dělat, je nutné vyrazit do poslední zteče…připojená galerie

22.1.2020 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 3

obrázek k novince My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 3 A je tady už třetí kniha z naší nejnovější manga série. Rozhodně si na nezájem nemůžeme stěžovat, Hrdinská akademie si už stihla najít spousty fanoušků... a doufáme, že jim třetí díl udělá radost. Taky se to začíná pořádně rozjíždět.

Na scéně se objevuje Liga padouchů, jejímž cílem je... zabít Allmighta?! A Deku... teda pardon, Izuku... má vážné potíže! Tohle není ani čas ani místo pro slabochy!připojená galerie

21.1.2020 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 1

Ediční plán 2020: Květen

obrázek k novince Ediční plán 2020: Květen A máme tu květen! Alespoň, co se chystaných komiksů týče… A i když si samozřejmě hodně novinek chystáme na červen, kdy se 6. 6. bude konat Crwecon, tak i v květnu se máte na co těšit. Především bude startovat temná fantasy Berserk, chystáme dětský komiks Timo, ve stylu animovaných filmů jako je Brendan a tajemství Kellsu a Píseň moře, dlouho očekávané nové vydání Lobo se (z)vrací… a samozřejmě, spoustu pokračování úspěšných rozjetých řad. (Jen pro pořádek, nepíšeme do měsíců častěji vydávané komiksy, jejichž vydání na první polovinu roku jsme už ohlašovali třeba v únoru či březnu.)

FLASH 6 - CHLADNÝ DEN V PEKLE
Další Flash, nejpopulárnější hrdina ze série Znovuzrození!
Když je jeden z Flashových protivníků zabit ve vězení Iron Heights, pustí se Barry Allen do vyšetřování případu a snaží se nemyslet na své osobní problémy. Ale stopy ho vedou k mnohem větší a nebezpečnější konspiraci. Flash brzy odhalí smrtící tajemství Iron Heights…

KRÁLOVSKÁ KREV 2: POMSTA A VYKOUPENÍ
Finální kniha temného, násilného a nádherně kresleného vyprávění legendárního Alejandra Jodorowského. Je to mytický příběh zrady, války, zakázané lásky, svržených vládců a milostných hrůz, kterému dává Dongzi Liu svou nádhernou kresbou syrově reálnou podobu.
Osud se pomalu začíná naplňovat a hrdinu začínají dohánět jeho hříchy. Zvítězí nakonec prokletí, nebo je ještě šance na spásu?

WONDER WOMAN: VÁLKONOŠKA
Další z řady Young Adult komiksů! Po Meře a Catwomen nastoupí Wonder Woman!
Stane se jednou z největších hrdinek světa: Wonder Woman. Ale teď je to jen Diana, princezna Amazonek. A její boj teprve začíná. Podle bestselleru Leigh Bardugové vznikla komiksová adaptace prvního dobrodružství slavné hrdinky. Příběhu odehrávajícího se na skrytých pobřežích Themysciry, kde právě ztroskotala dívka s děsivým tajemstvím.

AVENGERS 3 - VÁLKA UPÍRŮ
Transylvánie je v plamenech! Mezi upíry vypukla občanská válka a Avengers vyráží po stopě Draculy. Jen neví, jestli bude Pán prokletých jejich spojencem, nebo protivníkem. A do toho ještě tajemství úplně první Iron Fist, plány ruských superhrdinů a pekelný hrdina na straně padouchů!
Už potřetí se vrací tým složený z Thora, Iron Mana, Black Panthera, Ghost Ridera, She-Hulk, Captaina Ameriky a Captain Marvel!

LOBO SE (Z)VRACÍ!
Na tohle se čekalo dlouho - na nové vydání dlouho vyprodaného Loba... a to přímo jednoho z nejlepších Lobů, co kdy existovali, v kresbě našeho oblíbeného zuřivce Simona Bisleyho!
Lobo je mrtvý! Všemi milovaný lovec lidí a masakrátor konečně zaklepal kanadama a odebral se do věčných lovišť. Přesně řečeno do Nebe, kde ho čeká hraní na harfu a všeobjímající láska. Prostě humus. Je jasné, že tohle si Lobo nemůže nechat líbit. Co na tom, že všichni už jsou mrtví a tudíž nemůžou zemřít - on s vykopnutou páteří nemá věčný život tu pravou šťávu.

SHERLOCK: SKANDÁL V BELGRAVII
Návrat populárních hrdinů! Po klání s Moriartym přichází nová ikonická postava – Irene Adlerová! Sherlock Holmes a John Watson jsou pověřeni královskou rodinou, aby se postarali o velmi delikátní záležitost. Rychle zjistí, že to nebude tak lehké. Zdá se, že velký detektiv narazil na sobě hodného soupeře… nebo spíš soupeřku!

GARFIELD 54: POZOR! NADROZMĚRNÝ NÁKLAD
Samozřejmě, ani v první polovině roku 2020 se neobejdeme bez Garfielda, nejpopulárnějšího, nesobečtějšího a nejlegračnějšího kocoura světa! Takže schovejte svého psa do sejfu, je tu už padesátý čtvrtý Garfield!

SPIDER-MAN/DEADPOOL 5 - ZÁVODY VE ZBROJENÍ
Dva nejpopulárnější marvelovští hláškaři v jednom týmu! Přátelský pavouk ze sousedství a užvaněný žoldák se spojili a stali se z nich kámoši jak hrom (ať si o tom Spider-Man myslí, co chce). A spolu čelí hrozbám, katastrofám, potomkům a především jeden druhému!
Arcadeho se v minulé knize nepodařilo zastavit. Místo aby mírumilovně bručel ve vězení, je na svobodě, s plnou peněženkou a otvírá další vražedné atrakce. No a Spider-Man je opět jeho hlavním hostem. Podaří se ho Deadpoolovi zachránit? A chce ho vůbec zachránit, když mu teď jde Spidey po krku?

TIMO
Komiks určený nejen mladším čtenářům. Dobrodružný příběh Timo nás hodně zaujal nejen fantaskním příběhem, ale i kresbou, která nám evokovalo stylově animované filmy jako Brendan a tajemství Kellsu či Píseň moře.
Je to nádherně malovaný dětský fantasy příběh, který otvírá brány fantasii. Velká cesta! Tajemné obludy! Magičtí přátelé! Fantastické bytosti! Obrovské tajemství! Ještě větší dobrodružství! A všechno to začalo jednou obyčejnou cestou do lesa!
A i když má příběh v originále dva díly, u nás vyjde komplet v jedné knize.

BERSERK
Po temné fantasy Kentaro Miury volali naši čtenáři už nějakou dobu a teď ji dostanou. Crew jim naservíruje osudový, krvavý příběh s prvky romantiky a velkou porcí akce! Dospělou fantasy, která si získala davy fanoušků, televizní seriál, celovečerní filmy i počítačové hry!
Hrdinou je Guts, Černý šermíř, obávaný bojovník, o kterém se raději nemluví nahlas. Má obrovský meč, kovovou ruku, stovky jizev z bojů a mučení, pouze jedno oko, a znamení, které k němu přitahuje síly zla. Ale ne vždycky byl takový. Příběh se postupně vrací zpátky do dob, kdy je Guts ještě mladý a poznává Griffitha, charismatického velitele oddílu Jestřábů. Muže, který mu změní život.

DC SUPERHDINKY: LETNÍ OLYMP
I superhrdinky musely někdy chodit do školy a řešit problémy s učením a kamarádkami. Dětské verze Wonder Woman, Harley Quinn, Batgirl a dalších hrdinek vám předvedou, že školní problémy vám dají zabrat, i když máte superschopnosti. Naštěstí, když máte dobré kamarádky, se vždycky nějaké řešení najde! A to i když se problémy týkají antických bohů a zmizelého neviditelného letadla!

připojená galerie

12.1.2020 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 14

Ediční plán 2020: Duben

obrázek k novince Ediční plán 2020: Duben Duben je měsíc spíše pokračovaček, novinky se schovávají víc na květen a červen. Ale i tak si myslím , že se tu dá dost najít. A my vám to teď tady prozradíme… až tedy na jednu věc, u které ještě čekáme na podepsání smlouvy a tudíž zatím s ohlašováním čekáme.
Takže, co tam máme a co jsme ještě neohlásili?

www.juicycoutureoutletonline.com

THANOS 3: THANOS VÍTĚZÍ
Je tady první dubnový titul - a co jiného to může být než Thanos? Štafetu po Lemirovovi převzal Donny Cates a přichází s novými postavami a s novým ohrožením!
Thanos je hrozba. Thanos je postrach. Thanos je nejpravděpodobnější příčina konce světa. Ale co se stane pak? Co se stane, když Thanos opravdu zvítězí? Vydejte se na konec času a buďte svědky šokujícího klání a zrodu nového úspěšného marvelovského superhrdiny!

WONDER WOMAN 6: DĚTI BOHŮ
Ikonická superhrdinka se v podání nového tvůrčího týmu vrací ke kořenům! Zrovna včas, v okamžiku kdy se do kin blíží druhý film! Do týmu tvůrců přichází scenáristický hitmaker James Robinson!
A s ním přichází jedna zásadní otázka. Kdo je bratr Wonder Woman? A kde se skrývá? Jedné noci zmizel z ostrova Themyscira a od té doby je tajemný Jason skrytý někde před zraky lidí i bohů. Ale teď se jeho osud zkřížil s osudem Wonder Woman… s nebezpečnými důsledky.

SIMPSONOVI - KOMIKSOVÝ CHAOS
Jo, další titul, se kterým se dalo celkem dobře počítat. Noví Simpsonovi. Ve Springfieldu vypukne peklo, když jeden obyčejný mobil vyvolá chaos kosmických rozměrů. A Bartovi se vymkne vtípek z ruky a skončí v sirotčinci, v rukách ďábelského pana Burnse, Homer se rozhodně pořídit tetování a Krusty je nucený pracovat v atomové elektrárně!
Další Simpsonovská jízda!

MEZI ŘÁDKY 10 - VÁLEČNÉ PŘÍBĚHY
Předposlední díl skvělé fantasy série o síle a nebezpečnosti příběhů!
Po apokalypse v minulé knize je Tom Taylor uvězněný na počátku všeho stvoření. Ztracený v nenapsaných scénách slavných příběhů se Taylor snaží probojovat zpátky do reality a na té cestě ho žádné kýmkoliv vymyšlené monstrum ani bůh nedokáže zastavit. Jenže i tak bude muset zaplatit mýtné…

THOR 2: VÁLKA ŘÍŠÍ SE BLÍŽÍ
Epické série nabírá na obrátkách! Mladý Thor si zvykl pobývat v našem světě a Odin se tomu chystá zamezit… za pomoci Lokiho. Vzápětí se přesouváme do současnosti, kde je Thor uvězněný děsivými válečníky Desáté říše! Pomalu se schyluje k největší marvelovské události – Válce říší!

KŮSTEK 5 - VLÁDCE VÝCHODNÍHO POMEZÍ
Všechno se komplikuje. Na krk Kůstkům se pověsí krysáčí mládě, do cesty se jim postaví obří šelma, prastaré chrámy, bitvy i samo snění – a vrací se i Králpes, vůdce krysáků. Schyluje se k velké válce… a k jednomu tajnému obřadu ve svitu měsíce. Zásadní tajemství budou odhalena – a někdo přitom může přijít o život.
Je tady už pátý díl oceňované a populární komiksové fantasy série pro všechny čtenářské generace!

GANTZ 26
Ano, i příští rok se vrací Gantz, který už se pomalu blíží svému finále a hlavnímu střetu s mimozemskou invazí! Čas do konce světa pomalu odtikává a tým, do kterého se vrátil i jeden jeho mrtvý člen, se bude muset vypravit až do Itálie, na svou finální misi!

MIMONI 5 a 6
Komiksová série složená z jednostránkových vypointovaných epizod, které jsou zcela beze slov, takže si komiks můžou užít i ti nejmenší čtenáři… ovšem díky skvělým fórům a lahůdkovému grafickému zpracování potěší i ty odrostlejší.
Příští rok by měly vyjít dvě knihy, ale to je asi tak všechno, co o nich víme.
Tím jsme se dostali na konec dubna. Ještě tam čekáme jeden komiks, ale ten je zatím tajný, takže si na odtajnění ještě budete muset chvíli počkat.
Vyjde: duben, červen

připojená galerie

2.1.2020 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 12

Ediční plán 2020: Březen

obrázek k novince Ediční plán 2020: Březen V březnu roku 2020 vyjde spousta novinek! A věříme, že váš potěší! Tak jdeme na ohlašování:

TONY STARK, IRON MAN 1 - SELF-MADE MAN
Postava, která spustila filmovou nadvládu Marvelu nad světem, přichází ve své vlastní komiksové sérii (český název se bude ještě upřesňovat). Tony Stark se vrací zpátky z náruče smrti s rozhodnutím se do toho pořádně obout - v sérii, kterou má na svědomí úspěšný Dan Slott (Amazing Spider-Man, She-Hulk) a která se zaměřuje nejen na Tonyho Starka, ale i na lidi (a roboty) kolem něj.

MŮJ PRVNÍ KOMIKS - MY LITTLE PONY
Poníci se přesouvají do řady MPK! Příběhy inspirované hitovým televizním seriálem, ve kterém vždy vítězí síla přátelství! S plachou Fluttershy se vydáme na školní sraz, Pinki Pie se pustí do pečení velmi důležitého dortu, Princezna Luna vyřeší zapeklitou detektivní záhadu a Twilight Sparkle se vypraví za řešením problému až do cizího mozku!

WOLVERINE - ZROZENÍ
V tom, co dělá, je nejlepší. Ale kým skutečně je a odkud pochází, to zůstávalo zahaleno tajemstvím. Až dosud. Staňte se svědky šokujícího příběhu mutanta, z něhož se stane Wolverine. Tajemství jeho neuvěřitelného zrození je konečně odhaleno.

ORANGE 1, 2
Každého v životě něco mrzí. Každý udělal v minulosti nějakou chybu. Ale šestnáctiletá Takamija Nahová má šanci projít životem s čistým štítem. Dostala totiž dopis od své budoucí, sedmadvacetileté já, který jí může pomoct žít život lépe. Jenže to má jeden háček. Do třídy přichází nový žák a v dopise jí přijde zpráva, že na něj má dávat pozor.
Má za úkol zachránit mu život.
Vyjde: březen, květen

CARAVAGGIO (Mistrovská díla evropského komiksu)
Michelangelo Merisi de Caravaggio. Jeden z nejslavnějších umělců historie. Citlivý i vzteklý, hedonista i dobrodruh, člověk, který se přes svůj krátký život zapsal do dějin umění, hlavně díky své práci se světlem a stínem. A teď se do jeho života pustil další italský mistr, Milo Manara, aby mu ve svém příběhu složil hold. Manara tady nejenže popisuje Caravaggiům život a vznik jeho děl, ale i svůj malířský styl upravuje tak, aby se to co nejvíce blížilo malířovým vizím. Vznikl tak komiks, který sám vstupuje do historie.

STRANGER THINGS - ŠESTKA
Televizní fenomén, který oslovil jak mladé diváky prostřednictvím napínavého příběhu a dětských hrdinů, tak pamětníky, kterým evokuje pohodovou atmosféru filmů osmdesátých let. A teď je tu už druhá komiksová kniha!
Nebylo jen číslo Jedenáct. V tajné vládní laboratoři bylo zavřeno víc dětí s nadpřirozenými talenty. Mezi nimi Francine, dívka se schopností odhadovat budoucnost, od dětství pro svůj dar zneužívaná. Nejprve svými rodiči, pak doktorem Brennerem. Francine začínají sužovat čím dál děsivější vize. Je jí jasné, že pokud má přežít, musí se pokusit o útěk…

I HATE FAIRYLAND – NENÁVIDÍ POHÁDKOV
Originální scenárista a kreslíř Skottie Young přichází se svou vlastní uzavřenou sérií! Představte si Alenku v říši divů či Čaroděje ze země Oz – kombinované s Lobem či Deadpoolem. Máte to? Tak v tom případě máte aspoň přibližnou představu o tom, co vás čeká. Seznamte se s Gertrudou. Čtyřicetiletou ženou uvězněnou v šestiletém těle. Měla to být jen krátká cesta do pohádkového světa, aby pomohla roztomilým bytostem. Jenže tu uvízla na třicet let, a už ji to vážně nebaví.
Naštěstí má s sebou obří sekeru.

STRÁŽCI GALAXIE - NOVÍ STRÁŽCI 2: HLEDANÍ
Peter Quill se vrací zpátky do týmu… ale bude tým dost velký pro dva Star Lordy? Asi bude muset, když je potřeba postavit se proti novým vládcům galaxie. Navíc se z Thinga stane vesmírný barbar a Venom s Grootem vyrazí do války proti Skrullům, zatímco Gamora s Draxem se vypraví bojovat do centra Badoonské říše! Bude to jízda!

USAGI YOJIMBO 33 - SKRYTÍ
Poslední Usagi... tedy aspoň poslední Usagi ještě černobílý, z nakladatelství Dark Horse!
Takže nezoufejte, je tu další dobrodružství králičího ronina! Epický příběh, ve kterém se Usagi spolu s inspektorem Ishidou pouští do pátrání po pachateli vražd a tajemné knize, která přináší nebezpečí, kdekoliv se objeví. K pátrání si ale budou muset přibrat na pomoc pár neobvyklých spojenců…

MÝTY 16: SUPERTÝM a MÝTY 17: KDO SEJE VÍTR
Pokud vše půjde dobře, měli bychom příští rok zvládnout hned tři díly Mýtů - čím bychom aspoň trochu srazili to zpoždění, co nám u téhle série vzniklo.
A fakt by to chtělo, teď to bude jedna zásadní událost za druhou!
Kolem hranic Azylu se plíží zlo! Pan Temný, krmící se strachem a poháněný temnotou, povstal a je ještě mocnější než kdy předtím! Mytické obrany brzy padnou, a pak přijde den zhouby!
Vyjde: březen a červen

BLEACH 22, 23
Takže jo, jak jsme slíbili - Bleach se vrací! V první polovině roku vyjdou hned dva díly a s nimi se rozjede nový velký příběh! (Pokud jste ještě nenaskočili, tak u prvních knih máme speciální startovní balíčky po dvou, za podstatně nižší cenu!)
Příběh se vrací zpátky na Zem, ale problémy rozhodně nekončí. Je tu nový spolužák s tajnými plány, noví protivníci... a i Ičigův vnitřní Hollow se proti němu začíná bouřit.
Bude to velká jízda!
Vyjde: březen a červen

DEATH NOTE - ZÁPISNÍK SMRTI: DALŠÍ ZÁPISKY (LIGHT NOVEL)
Je tedy fakt, že u série Death Note má termín "Light novel" trochu jiný význam... ale ne, s hrdinou Zápisníku smrti tady nepočítejte. Tohle je "Případ BB vraha z Los Angeles"!
V LA, ještě před událostmi komiksové série, řádí sériový vrah a místní police potřebuje okamžitou pomoc. Z nějakého důvodu po sobě zabiják zanechává tajemnou stopu, která vždy vede k další vraždě. Na scénu přichází „L“, geniální detektiv s podivnými zvyklostmi a ještě podivnějšími pátracími metodami. Začíná souboj mozků.

SUNSTONE 3
Poslední díl série! První dvě knihy obsahovaly vždycky dvě původní knihy, ale pátá knížka měl už sama o sobě přes 250 stran, takže zcela v pohodě si vystačí sama o sobě. Taky se toho v ní musí hodně vyřešit.
Prostě Stjepen Šejić přichází s finálem romantické série! A je celkem jedno, že v ní jde o dvě holky se zálibou ve svazování – láska zasáhne každého stejně.
Přišel čas zachránit všechno, co se dá. Jenže mazání špatných vzpomínek a napravování zraňujících chyb není nikdy jednoduché. Je to dřina a bolest… a někdy ani všechno tohle nestačí.
Ale bojovat se musí.

RICK A MORTY 4 a 5
Jo, Rick a Morty jedou. Nová sezóna v televizi je super a komiksová série si stojí tak dobře, že se na první polovinu roku chystají hned dva díly!
Máme tu epický příběh, ve kterém (kromě našeho oblíbeného zvráceného vědce Ricka Sancheze a jeho ubohého vnuka a obětního beránka Mortyho) najdete i meziplanetární drogový kartel a experty na balení mimozemšťanek. Jo, a taky mikroby posedlou planetu. A všemi opovrhovaný Jerry se rozhodne, že si podmaní celý mnohovesmír a nic mu v tom nemůže zabránit, a zjeví se i malý Rick!
Vyjde: březen, červen

ASTONISHING X-MEN 2: BOJ
Jeden z největších marvelovských úspěchů! Svůj největší tým předali scenáristovi a režisérovi Jossu Whedonovi (Buffy, přemožitelka upírů, Angel, Chata v horách, Avengers) a dali mu v podstatě volnou ruku. A on si vybral postavy a stvořil s nimi akční, zábavnou a emoční jízdu, ze které se dodnes vychází.
Když Xavierovou školou otřese tragická smrt, zjistí X-Meni, že se v jejich středu celé roky skrývá smrtící nepřítel a že zná všechna jejich tajemství! Aby ho zvládli, musí se znovu spojit. Což bohužel, po událostech minulého dílu, nebude zrovna jednoduché.

TEMNÁ VĚŽ - PISTOLNÍK 2: SESTŘIČKY Z ELURIE
Příští rok snad už konečně vyjde další díl komiksové Temné věže! Tady nás zpoždění opravdu mrzí, o sérii je zájem, ale už asi rok čekáme na komiksové podklady. Teď už to začíná vypadat nadějněji, takže snad už v březnu roku 2020 vyjde pokračování úspěšného komiksového přepisu románové série Stephena Kinga!
Na pokraji smrti po útoku pomalých mutantů se Roland Deschain ocitá v péči skupiny jeptišek, jejichž specializace rozhodně není uzdravování nemocných. Tyhle děsivé mrtvolné bytosti plánují jeho smrt… a Pistolník nemá dost síly, aby jim v tom dokázal zabránit.

KRÁLOVSKÁ HRA 3, 4
Z pěti knihy téhle hororové série vyjdou do poloviny příštího roku čtyři. A rozhodně se tempo nezpomalí, spíš naopak. Mrtví budou přibývat. Jaké budou příští úkoly? Podaří se odhalit smrtícího Krále? Je skutečně mezi žáky? Kolik ze třídy nakonec přežije?
To už se brzy dozvíte!
Vyjde: březen, červen

MAGIC THE GATHERING: CHANDRA
Je tu titul pro všechny příznivce hry Magic: The Gathering (a nejen ty)! A ano, taky jsme mezi ně patřili, než jsme přestali stíhat. I když sběratelská karetní hra Magic odstartovala už v roce 1993, dodnes neztratila nic ze své popularity. Navíc se jí postupně podařilo vybudovat fascinující svět plný podivných bytostí a mocných hrdinů. A do toho světa se nyní dá vstoupit i pomocí komiksu, který zachycuje dobrodružství pyromantky a sférochodkyně Chandry Nalaar!
Při hledání dobrodružství je Chandra odhodlaná pomáhat ostatním, ale není to vždycky zase tak snadné. Teď se objevuje hrozba, která vyplývá z jejích minulých selhání… a s ní přicházejí démoni z minulosti.
Komiks vychází z nové série Guild of Ravnica!

HARLEEN
Další velké překvápko na příští rok! Romantický příběh lásky dvou lidí... jen jeden z těch lidí je vražedný psychopat a ten druhý jeho psychiatrička. První setkání Jokera s Harley převyprávěl po svém Stjepan Šejić, který má s romancemi své zkušenosti (jen si přečtěte lesbický sado-maso milostný příběh Sunstone). Navíc umí skvěle kreslit a perfektně zvládá jak emoce jednotlivých postav, tak atmosférické scény. Šejić přichází s odvážným novým pohledem na populární psychopatku a rozvíjí bizarní romantický příběh, který začíná strachem a končí posedlostí.

VE SVITU MĚSÍCE - PŘÍBĚH CATWOMAN
A už jsme v březnu - což bude dost silný měsíc, s velkou porcí novinek, kde si myslíme, že si něco najde každý! Ta první novinka je z ranku young adult.
Od oceňované a i u nás známé autorky knih pro mládež Lauren Myracleové přichází pohled na dospívání Catwoman. Mladá Selina sice nesnáší násilí, ale pokud chce přežít na ulicích, daleko od svého krutého otčíma, musí se naučit bojovat. A kdo ví, možná se ji povede i najít lásku. Zvláště, když na školu s ní chodí bohatý Bruce Wayne.

Snad jsem na nic nezapomněl… ale jsme teprve v březnu! Ještě nás čeká jednatřicet ohlášení, z čeho bude osm novinek!

připojená galerie

22.12.2019 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 85

Berserk bude!

obrázek k novince Berserk bude! No tak jo! Dali jsme manga fanouškům úkol, že pokud chtějí vydání Berserkra, musí do konce roku sehnat 3333 like na stránku CREW MANGA. A ještě nejsou ani Vánoce a je to tam! Takže nám lidé dokázali, že tuhle drsnou temnou fantasy fakt chtějí - tudíž jsme si našli místo ještě místo v narvaném edičáku a první díl ságy vyjde v květnu! Ve větším formátu, ve velikosti Ghost in the Shell či Sherlocka!
Po temné fantasy Kentaro Miury volali naši čtenáři už nějakou dobu a teď ji dostanou. Crew jim naservíruje osudový, krvavý příběh s prvky romantiky a velkou porcí akce! Dospělou fantasy, která si získala davy fanoušků, televizní seriál, celovečerní filmy i počítačové hry!
Hrdinou je Guts, Černý šermíř, obávaný bojovník, o kterém se raději nemluví nahlas. Má obrovský meč, kovovou ruku, stovky jizev z bojů a mučení, pouze jedno oko, a znamení, které k němu přitahuje síly zla. Ale ne vždycky byl takový. Příběh se postupně vrací zpátky do dob, kdy je Guts ještě mladý a poznává Griffitha, charismatického velitele oddílu Jestřábů. Muže, který mu změní život.

připojená galerie

18.12.2019 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 24

celkem v této sekci vloženo 2706 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Vydali jsme

Pokoj v barvách štěstí 9

Dejv [16:07:24 25.7.2024]
Opravdu moc bych si přál, aby to do konce roku vyšlo celé už, tento díl byl sice o něco nabitější než všechny předchozí, ale už jsem tento chutný obídek spapal a už mi kručí v břiše zase, takže se těším!


Aktuality

Žebříček za červen 2024

Dinik [19:07:25 23.7.2024]
Pavlovský: Super! Díky.


Pavlovský [17:07:44 23.7.2024]
Dinik: Mělo by to tak být.


Pavlovský [17:07:19 23.7.2024]
GordonCole: Uvidíme, ale další RM nevyšel tuším ani v zahraničí.


Dinik [11:07:34 23.7.2024]
Pavlovský: Jak to tedy bude s prodejem limitované dvojky Preachera? Budeme my, co jsme u CRWE koupili jedničku, mít nějakou možnost zajistit si i dvojku a trojku? Díky.


GordonCole [18:07:25 21.7.2024]
Tak třeba bude časem Red meat 2


Auditorium

Deadko [09:07:24 22.7.2024]


Pavlovský [09:07:31 22.7.2024]
Deadko: Ne, tohle neplánujeme. A zdá se, že máš nekonečný seznam titulů, tak to do budoucna ber, že když nic neodpovím, tak to neplánujeme.


Pavlovský [08:07:58 22.7.2024]
Honza4: Ano, je to jedna z věcí, o kterých se uvažuje.


Deadko [19:07:49 21.7.2024]
Přemýšleli jste na komiks DAREDEVIL & ELEKTRA od CHIP ZDARSKY?


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
Ducatirr11 [17:07:28 24.7.2024]
!!! KOUPÍM !!!

- "Kurva velký Sin City" - ideálně "ZABALENOU VE FÓLII" , stav pouze 100% - pokud je rozbalená , tak musí být bez jakéhokoliv poškození - naražení, škrábnutí atd. , nabídněte , děkuji


Ducatirr11 [17:07:13 24.7.2024]
!!! KOUPÍM !!!

- "Kurva velký Sin City" - ideálně "ZABALENOU VE FÓLII" , stav pouze 100% - pokud je rozbalená , tak musí být bez jakéhokoliv poškození - naražení, škrábnutí atd. , nabídněte , děkuji


panvojtek [19:07:49 22.7.2024]
Čau,
aukce 50 nových nerozbalených komiksů od 1 Kč na Aukru pod nickem panvojtek.

Sorry, že to tady tak spamuju, ale ta zpráva se pořád ořezává a nejde smazat…
Batman 2: Jejich temné plány, díl druhý (Děti noci)
Solo Leveling 1 (klarinkniznisvet)
[Moje hvězda] 1 (terrathereader)Crwecon 2024
Crwecon 2023
Crwecon 2022
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž