Novinky

A ještě Crwecon...

Crew se rozprodává na charitu

A ještě jedna věc na Crwecon! Vzhledem k tomu, že jak Petr Kopl, tak Marco Turini dají do dražby a do prodeje kresby, ze kterých výtěžek půjde na oběti povodní, tak jsme si řekli, že nezůstaneme pozadu. A jelikož neumíme kreslit (rozhodně ne tak dobře, aby nám za to někdo platil), tak jsem zahrábli v archívu a našli tam pár originálních filmů (litografií)ze kterých se tehdy tiskli Crwe! Máme:
- obálku CREW č. 3
- obálku CREW č. 7
- stránku se článkem Bodycount z CREW č. 1
- stránku komiksu Burton & Cyb z CREW c. 1

Stránky vám klidně podepíšeme. Startovní cena je 100 korun.. uvidíme, jestli se na něco vyšplhá.

Doprava na Crwecon!

Aneb co dělat, když i v sobotu ráno nepojede na Nádraží Holešovice metro.

Tak se zdá, že se do soboty zastávka metra Nádraží Holešovice přece jen nezprovozní, protože při stavbě evidentně nikdo nepočítal s tím, že by mohlo pršet. Čili pro návštěvníky doporučujeme použít tramvaje číslo 14 nebo 24, které jedou třeba přes Náměstí republiky a Masarykovo nádraží (což je ideální pro ty mimopražské návštěvníky), Karlovo náměstí či Václavák. Máte na výběr.
Tak jezdí náhradní doprava – autobus XC: Kobylisy – Jankovcova (Nádraží Holešovice) – Argentinská – Vltavská – Florenc – Hlavní nádraží – Muzeum.
Jak u tramvají, tak u autobusu můžete vystoupit jak na zastávce Jankovcova, tak Nádraží Holešovice. Cross je mezi nimi. (Kdybyste hledali bližší informace o dopravě, tak na stránce www.dpp.cz)
Čili doprava je, Cross funguje a snad to nebude velká komplikace. Abychom parafrázovali sérii Agent JFK – Svůj con si musíte zasloužit.
Těšíme se na vás!

obrázek

Plakáty a alba

Royo i Victoria Frances na vaší stěně.

Bohužel poláci s komiksy tentokrát nedorazí, takže je zastoupí firma Makros s plakáty a obrazovými alby. Ale taky bude z čeho vybírat. Hlavně pro milovníky sexy válečnic a upírek.

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Speciální akce na Crweconu!

Obrázky na charitu!

Na akci bude k prodeji následující čtyři obrázky Marca Turiniho cca po patnácti kopiích. Nebude jich moc, budou se prodávat s podpisem autora za 85 korun... a výtěžek z prodeje půjde na pomoc obětem povodní!

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Lucie Lomová do dražby

Další originály do dražby

AV s matkou - přípravný obrázek pro Divochy - 650,- Kč
Pomlázka - obrázek pro Velikonoční kalendář České televize, 2013 - 1500,-Kč
Kominík - obrázek pro Velikonoční kalendář České televize, 2013, 1500 -Kč
Čerwuiš bruslící - 2012, 2 000,-Kč
Anča a Pepík na vlnách - obrázek k Noci s Andersenem 2013, použitý na pohlednicích - 3500,-Kč

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Další obrázky do dražby

Tentokrát od Pavla Štechmilera

Jedná se o tuš na kartonu, 7 formát A3,jeden menší, nestandardní.Jsou to většinou originály k obálkám magazínu IKARIE, plus dvě ilustrace. Úvodní cena je 350 korun.

obrázek

Potvrzené tituly

Komiksová nadílka

Tak už je téměř jisté, co se stihne a co se poprvé objeví na crweconu - a tady k tomu máte obrázky!

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Další kus do dražby

Tisk od Saudka

Nabídli nám originální tisk od Káji Saudka z roku 1974. Jedná se o neořezanou PFku, která podle dostupných informací byla vytisknuta ve zmíněném roce v nákladu cca 200 kusů. Vyvolávací cena je 1700,-. To je všechno, co o tom víme, za správnost údajů neručíme, takže je to na vás.

obrázek

Slevy na Crweconu!

Nové komiksy za nižší ceny!

Po dohodě Crwe s knihkupectvím Seqoy budou na Crweconu na komiksové tituly ještě výhodnější slevy:

10 % základní - 15 % při nákupu nad 1000 Kč - 20 % při nákupu nad 2000 Kč - 25 % při nákupu nad 3000 Kč - 30 % při nákupu nad 6000 Kč

A prodejci ještě doporučují:

Nespoléhejte se na to, že vše se nám podaří správně odhadnout a přivézt v dostatečném množství tak, aby na Vás zbylo, a objednejte si vyšlé tituly předem s poznámkou "převezmu na Crweconu". Zajistíte si tak nejenže dostanete všechno, po čem Vaše srdce touží, ale i že se nebudete muset s taškou (balíkem) banánovkou komiksů tahat celý den po conu; prostě a jednoduše si zboží vyzvednete odpoledne, do 17.00.

Tohle se týká spíš starších titulů, novinek bude dost a budeme připraveni rychle doplnit... a objednat si je můžete jak přes obchod Crwe, tak Seqoye.

(Plus tu samozřejmě budou i ještě levnější tituly v akci a komiksy k nákupu zadarmo - ale na to už jsou návštěvníci zvyklí.)

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Strip na Crwecon

Brok versus komiksáři

Petr Kopl nám poslal jeden tématicky laděný komiksový strip. Měl by být i na Crweconu, takže pokud budete chtít Broka (nebo něco jiného) podepsat, budete mít šanci.

obrázek

Grus do dražby!

Dražební seznam už je kompletní!

Tak se nám to uzavřelo a máme poslední chybějící velké jméno z těch, které s námi obvykle spolupracují. Jiří Grus poslal opět několik obrázků, u kterých bude startovní cena 1000 korun. Budete mít šanci pořídit si jak pěkné ilustrace z příšerného filmu Saxana a Lexikon kouzel, tak ještě posledních pár kreseb z Nitra, Volemana a další obrazy!

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Přírůstky do dražby

Karel Jerie a jeho galerie!

Do dražby na Crweconu se přidal i Karel Jerie s parádní sadou obrázků! Vyvolávací cena je cca od 800 do 2000 korun.

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Batman v dražbě

Kresby ze série Legends of Dark Knight!

Pokud budete chtít mít doma kresby z batmanovské řady, máte šanci. Od Marca Turiniho budou k mání hned tři obrázky. Jejich vyvolávací cena bude ale trochu dražší, kolem 4000 korun.

obrázek
obrázek
obrázek

E.V.A.

Komiks Marco Turiniho bude mít českou premiéru na Crweconu!

Na Crwecon dorazí i italský malíř Marco Turini (žijící v Čechách), který pracuje pro Top Cow, DC a další nakladatelství. Do burzy přijdou jeho obrazy... a do prodeje jeho nový komiks. Tady je o něm krátký text:

V důsledku klimatických změn lidé kolem roku 3000 žijí pod povrchem Země. Ocitáme se v páté vrstvě, nejvzdálenější od povrchu Země, která je velmi blízká zemskému jádru. Lidé, kteří zde žijí, musí v důsledku požárů zaviněných blízkostí zemského jádra nahrazovat spálené části těla umělými náhražkami.
Proč je zakázáno přecházet mezí vrstvami? Jak vypadá slunce? Co je na povrchu Země? To jsou otázky, na které hledá odpověď dívka E.V.A. z páté vrstvy.
V knize nechybí humor (narcistický cyborg-kostlivec, který je závislý na sexu přes internet), ani se nevyhýbá narážkám na společenské problémy - např. na vzhled, který je důležitější než to, co se pod ním skrývá (překrásná starostka a nevzhledné monstrum Nachzehrer) či na zneužívání medií k šíření falešných zpráv nebo na "novodobé otroctví" - nutnost sloužit režimu, abychom vůbec mohli žít.
Dokáže se E.V.A. dostat na povrch Země? Nebo je to všechno ještě mnohem složitější?
Kresba je lahůdkou pro příznivce science fiction díky detailní kresbě futuristických přístrojů, oblečení, zbraní, dopravních prostředků a měst, zkrátka kompletní budoucí civilizace.

Knížka je celobarevná, má cca 90 stran a bude stát zhruba 200 korun. Na Crweconu bude první várka, do distribuce půjde až v listopadu 2013.

obrázek
obrázek
obrázek

Porce figurek na Crwecon

Comics Point na Crweconu!

Tenhle rok vystřídá Sběratelský ráj na akci Comics Point, který tam přitáhne část své masivní nabídky triček, figurek a jiných efektních záležitost. Bude to samozřejmě s výhodnou slevou... a navíc budou obchody Comics Pointu otevřené večer, takže pokud budete chtít, můžete je po akci navštívit!

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Obrázky do dražby

První obrázky do dražby na Crweconu... od Skama!

Od tvůrce známého jako Skam budou k dispozici hned tři náčrtky se startovní cenou 300 korun.

obrázek
obrázek
obrázek