crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 2022 z 2057    << < 1 2 2020 2021 2022 2023 2024 2025 2026 2057 > >>
image
Pravdoslav     19:02:19 16.2.2007

4 Delon 68: Je mi to líto, ale je to vše tvůj velký omyl. Nejspíš mě považuješ za někoho jiného. Nemám z čeho couvat a za pointou mého příběhu si stojím. Je pravda, že jsem použil výrazy jako třeba: "říkejme mu třeba Zbyněk Padrák". Je mi líto, že ses toho tak chytil a že jsem tě nejspíš i rozčílil, protože se nejspíš jmenuješ stejně, což nemohu podle tvé přezdívky Delon 68 poznat :-(

image
Delon 68     19:02:42 16.2.2007

4 Pravdoslav: Takže už přeci jen povolování ,uzdy, a ospravedlňování se zde přede všemi?:)
Ono to mohlo být naopak a tenkrát jsem to měl udělat hned a dát tě k soudu,ale bohužel jsem neměl důkazy na tebe!
Většinou co slíbím,tak i udělám a pokud se zde neomluvíš Z. Padráku, v pondělí to budu podávat...
Je smutný, že ti uvěřil i sám Pavlovský a hlavně, buď takový hrdina a už se podepiš svým jménem!!

image
Dark Scavenger     19:02:07 16.2.2007

Nic proti, já jsem pro každé osvěžení konverzace na zdejším auditku;-). Abyste ale nebyli při podávání případných žalob zklamaní, ušmudlat trestní oznámení z nezávazné konverzace na internetovém auditku a předvolat jako jednoho z obžalovaných prakticky anonymního internetového přispěvatele, to nevypadá moc reálně. I při mém elementárním právním povědomí to moc nevidím ani na vydařený občansko právní spor. A navíc, pokud by se prokázalo, že pan žalobce je zloděj (čemuž by nasvědčovalo jeho doplňování skutečností, které tu předtím nebyly řečeny), bylo by to kapku kontraproduktivní. Obzvláš?, kdyby hodnota zcizeného zboží přesáhla hodnotu 5000,- Kč. ;-)

image
Namrepus     19:02:45 16.2.2007

Delon 68 - Nevím nevím jestli je ten člověk hamižnej ale na mě působí sympaticky a seriozně.Ostatně hamižnej člověk by asi v této zami neinvestoval do comicsů a podnikal by třeba v něčem lukrativnějšim .Chodím tam docela často (dělám o ulici dál) a kdykoli tam s ním splknu tak tam má docela šrumec a každou chvíli debatní kroužek (o comicsech, filmech at d.) tudíž dojem že by měl čas na nějaké "hamižné chamtivosti" to na mě nedělá. Dobře se s ním kecá , akorát ho musím sprdnout , stačí aby přišlo 5,6 lidí a jsme tam jak sardinky HAMIŽNÁK JEDEN !!! ... to byl samozřejmě JOKE , ještě že má smysl pro humor.To s tím zažalováváním mě příjde trapný.

image
Pravdoslav     19:02:39 16.2.2007

Je pravda, že moje jméno možná není Pravdoslav, ale zní hezky, stejně jako pravé jméno Delon 68. Ve svém příběhu jsem jen poukázal na to, jak je smutné, že se mezi lidmi, které spojuje společný zájem a nadšení, objeví někdo, kdo jedná krajně nečestně a jak je fajn, že jsou na druhé straně lidé, kteří jsou pravým opakem a dávají svému zájmu vše. Nikdy bych si nedovolil na někoho ukázat prstem bez hmatatelného důkazu, takže - jen příběh, který nikdo nemusí vztahovat ke své osobě. Jakákoli žaloba v této věci je bezpředmětná, a? už by se vztahovala ke komukoli. Jak řekl Werich: "Já když mluvím, tak se poslouchám, abych neřekl něco, co bych nechtěl slyšet" :-)

image
Pravdoslav     18:02:56 16.2.2007

4 Delon 68:ale já uváděl jen příběh, nemohu za to, že se s ním někdo ztotožňuje. Přiznávám, že zní velmi uvěřitelně, ale proč se hned rozčilovat, když má člověk čisté svědomí :-) a být vztahovačný. Hypoteticky, kdyby to vše byla pravda, majitel toho krámku, by měl svázané ruce tím, že dotyčného nechytil za ruku.

image
Delon 68     18:02:14 16.2.2007

4 Pravdoslav: Nyní jsem zvědavý, jak pan Pravdoslav, což samozřejmě není jeho pravá totožnost, se bude obhajovat před soudem!!!Také se těším na to, jak z jeho malého krámku bude horko těžko platit výlohy na soudy a mého právníka. Ta legrace a lež, kterou zde uvedl ho brzy přejde!!

image
Pavlovský  člen redakce CREW     18:02:45 16.2.2007

Jen pro přesnost, majitel toho pohádkového krámu se ozval dřív - proto jsme taky, jako spřátelená firma ukončili s tím-jehož-jméno-se-nesmí-vyslovit spolupráci. Teď to znovu vyplynulo čistě z toho důvodu, že se na auditku objevil někdo, kdo má... patrně naprostou shodou okolností... stejné jméno jako zmíněný chmaták, což zavdalo záminku ke vzpomínkám.

image
Core     18:02:39 16.2.2007

Delon 68: Jedno lidové moudro říká: "Na každém šprochu, pravdy trochu...". Nicméně osobně tě neznám, na audtku vystupuješ jako příjemný člověk, který o comicsech něco ví a je radost s tebou diskutovat (kdyby si zažil jisté naklonované Icemany, věděl by jsi proč tohle píšu). Takže v mých očích jsi pořád stejný Delon... Navíc na anonymi žádný rozumný člověk nedá. V anonymitě na intenetu je každý king... :-(

image
Delon 68     18:02:17 16.2.2007

4 Pravdoslav: možná pro zdejší přítomné dojemný příběh zřejmě narušené osoby poněkud psychicky vyšinutého člověka, který rád uvádí věci podle jeho scénáře a nekorektních pomluv.
Tomu nasvědčuje i ta okolnost, že pomluvy podává až po dvou letech a přitom moc dobře ví, co mi udělal a hlavně o co okrátil...
Boží mlýny melou pomalu,ale jistě a tak se to zlo a nesmysly, obrátí proti němu.
Pro svoji chamtivost a hamyžnost mu tam nechodí moc lidí,tak se snaží tímto způsobem mě očernit a udělat ze mě zloděje.
Kdyby tohle se zakládalo na pravdě,tak by se již ozval dříve a ne až po dvou letech...

image
Core     18:02:57 16.2.2007

Hergot, tady se tedy zase dějou věci....
Pravdoslav: Pěkný příběh... až jednou budu mít děti, tak jim budu tuto lidovou bajku vyprávět na dobrou noc... Když tak o tom přemýšlím, otec mi vyprávěl o červeném prasátku, což byl dost hrůzyplný příběh o jednom výjimečném vepři, co bylo zavražděno... tak mě napadá, zda to nebyl taky skutečný příběh :-)

image
Pravdoslav     18:02:09 16.2.2007

Povím vám jednu pohádku.
Bylo, nebylo, zhruba dvě léta tomu. Byl jednou jeden krámek. Ale nebyl to obyčejný krámek, byl to krámek plný příběhů. Z lásky k příběhům si jej pořídil chasník v městě zvaném Brno.
Ptáte se, co vlastně prodával? No přece komiksy! Chvíli se mu dařilo, chvíli ne, ale měl to prostě rád, stejně jako vy. S radostí vítal každého sběratele a rád se pouštěl do řeči s každým, kdo byl stejným nadšencem, jako on. Jednoho dne do jeho krámku zavítal sympatický chlapík, říkejme mu třeba ... třeba ... Zbyněk Padrák. Je to takové hezké české jméno, jako to moje. Padli si spolu do oka a často a dlouze spolu diskutovali na dané téma. Byli zhruba ve stejném věku a tak si potykali a vznikl mezi nimi takový pěkný vztah. Čas šel dál a v krámku se začaly dít zvláštní věci. Ze stojanu začaly mizet komiksové sešity. Majiteli krámku začaly s přibávajícími ztrátami přibývat na čele vrásky. Vždy? takový komiks přece není zas až tak levná záležitost. Začal přemýšlet a typovat, kdo jej takto bezostyšně připravuje o jeho radost
z práce a o výdělek. Až jednoho dne, i když mu to nebylo milé podezřívat někoho, na něhož v prvních chvílích ani nepomyslel, si uvědomil, že kdykoli byl v jeho krámku „přítel“ Padrák a přišel i jiný zákazník, kterému se musel věnovat, začal se chovat podivně, vždy stál zády, tak aby mu nebylo vidět na ruce a velice rychle se rozloučil a odešel. A tak si řekl, že zkusí nastražit léčku. Spočítal si všechny série komiksů do posledního a čekal, až se milý Padrák objeví. A objevil. Scénář byl stejný, jako vždy. Přátelský hovor mezi nimi, příchod dalšího zákazníka, následné urychlené ločení a jeho odchod. Okamžitě poté přiskočil majitel ke stojanu a rychle přepočítal sešity. A světe div se, opravdu jich svazek chyběl. Od té doby již ti dva nejsou přáteli. Nedivte se, tohle není pohádka s dobrým koncem. Spravedlnosti nebylo učiněno za dost. I když, přece jen něco dobrého zůstalo. Krámek stále stojí tam, kde vždycky a dobří lidé jej pomáhají udržovat v chodu.
Čirou náhodou se na tomto auditoriu vyskytuje člověk stejného jména a se stejnými zájmy, ale to bude nejspíš podobnost čistě náhodná :-)
Musím se zastat pana Pavlovského. Pokud jsem si všiml, neuváděl pana Delona, ale cituji:
„... na jistého pana Padráka jsem dostal ze spřízněných kruhů echo“. Nikdo nejmenoval ani obchod kde se tak dálo :-)

image
Pavlovský  člen redakce CREW     18:02:56 16.2.2007

Elesovič: Ale dneska už by takhle rozjet distribuci nešlo - to bylo v době, kdy člověk v podstatě přežil jen z Prahy a speciálky brali tak pět set kusů od titulu. Dneska berou tak dvacet kusů a člověk se musí mnohem víc otáčet a bez velkého kapitálu se neobejde.

image
Delon 68     18:02:48 16.2.2007

Pavlovský: E-mail vzápětí dostáváte! a pokud tedy na tomhle nesmyslu trváte a máte důkazy, mile rád se s dotyčným z Hudebního krámu setkám u soudu!

image
Pavlovský     18:02:34 16.2.2007

Elesovič: Seqoy v podstatě vznikl na popud CRWe, aby se nakladatelství někdo staral o distribuci komiksů... a už nám to zůstalo. A dělalo se to spíš za pochodu, bez nějakého velkého úvodního kapitálu... což se časem ukázalo jako problém a trvalo dlouho, než jsme se pořádně rozběhli.

image
Pavlovský  člen redakce CREW     18:02:28 16.2.2007

Delon: Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s Hudebním krámem, který od nás bere velké množství zahraničních komiksů pro své zákazníky, tak je jasné, že pokud je v tomto obchodě nějaký nejmenovaný zákazník přistižen při tom, jak si některé komiksy přivlastňuje a dělá to celkem ve velkém (a ještě tvrdí, jak je se mnou jedna ruka), tak s ním nemáme zrovna ochotu spolupracovat.

image
Delon 68     18:02:11 16.2.2007

Pane Pavlovský,
Po přečtení vašeho článku zcela nesmyslného na kterém uvádíte mé jméno, na vás podám trestní oznámení za šíření pomluvy, která se vůbec nezakládá na pravdě!!

Naopak já mohu zde zdejší nakupující a objednávající před Vámi varovat,jelikož nedodržujete vaše smluvní závazky a zahrační komiksy nedodáváte!
Tímto se zdržte raději jakéhokoliv komentáře ve váš prospěch! Řekl bych,že tohle je z vaší strany svinstvo a ubohost...

image
Elesovič     17:02:30 16.2.2007

Zdravím páně Pawlowskeho... Chci se zptat, na kolik vyšel SeqoY, kjdyž jste ho zakládali? Předem díky za odpoved.

image
Markýz de Sade     16:02:08 16.2.2007

No ono, kdyby se pod to normálně podepsala a uvedla mail, tak bych to bral i jako seriózní záležitost, ale anonym je u mě pořád jenom anonym.

Antianonymní MdS

image
Saiffer     15:02:00 16.2.2007

to Delon: Ach, jak romantické. Holky za tebou prídu aj na kraj sveta :) Táto by mohla by? tvoja Tulip :)

Auditorium

strana 2022 z 2057    << < 1 2 2020 2021 2022 2023 2024 2025 2026 2057 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Aktuality

Preacher/Kazatel omnibus, svazek první

Buranek [13:07:49 16.7.2024]
Ahoj všem, hrozně moc bych si přál omnibus Transmetropolitana. Myslím si, že by to mohl být hit. Díky za skvělou práci!


Light [00:07:41 15.7.2024]
Ad Chew - tak snad právě k těmto titulům ale tahle řada slouží. Případně by se dal zjistit zájem přes závazné předobjednávky, a když by jich nebylo dost, tak bohužel. Přijde mi škoda Chewa hodnotit na základě minulosti, ....


Light [17:07:21 14.7.2024]
Ad Chew - tak snad právě k těmto titulům ale tahle řada slouží. Případně by se dal zjistit zájem přes závazné předobjednávky, a když by jich nebylo dost, tak bohužel. Přijde mi škoda Chewa hodnotit na základě minulosti, ....


Peťa [20:07:21 8.7.2024]
Pavlovský: tak Chew jsem bohužel nějak předpokládal že asi neklapne,i když je to velká škoda


Pavlovský [18:07:08 8.7.2024]
rck007: Tak Chew jsme tak na 90 % jistí, že vydávat nebudeme. Tam bylo fanoušků opravdu hodně poskrovnu.


K nákupu komiksů můžete využít i své benefitní karty!

Pavlovský [13:07:20 8.7.2024]
A benefitkama a spol se dá i platit v Krakatitu či Arkhamu.


Jan [10:07:16 8.7.2024]
Super zpráva. Benefitka byl jediný důvod proč sem často objednával komiksy na jiných stránkách, určitě teď budu objednávat přímo u vás.


Vydali jsme

Batman 2: Jejich temné plány, díl druhý

Pavlovský [08:06:43 13.6.2024]
Mike731: Bohužel, máte pravdu. Tohle uniklo. Není to chyba, která by knihu vyloženě ničila, ale vážně zamrzí. Omlouváme se.


mike731 [13:06:08 12.6.2024]
https://imgbox.com/x6cZ59uF Je to pár stránek před koncem hlavního příběhu. A zajímavé také je, že oproti první části jsou obálky jednotlivých čísel opačně (liché x sudé stránky) - alespoň u mojí kopie.


Pavlovský [08:06:48 12.6.2024]
mike731: Mluvíte o druhém díle? Dělá se to podle amerického knižnho vydání... ale já tam nevidím ani žádnou dvoustranu, která by se mohla vytisknout blbě, nic, kde by na sebe obrázek navazoval na druhé straně. Která strá....


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
Jassper [18:07:22 18.7.2024]
Prodává nekdo mangu Plačící drak 1 až 5?

Diky

Jassper@seznam.cz


Vladimiir [07:07:14 18.7.2024]
Prodám následující komiksy:
Kolosální Conan, král Aquilonský - 2200 Kč

Punisher série - 3800 Kč
Od kolébky do hrobu
Dole je nahoře, černá je bílá
Matička Rus
Valey Forge, Valey Forge
Otrokáři
Na začátku
Dlouhá chladná tma
Barracuda
Irská kuchyně
Muž z kamene
Vdovy

Meteor 1-6 - 2000 Kč

Harleen - 500 Kč

Top 10 1+2, plus Devětačyřicátníci - 1600 Kč

Komiksy po 180 Kč
Soudce Dredd 1
UKK Tajná invaze
UKK Obležení
Batman Země jedna

Sešity po 120 Kč
Asterix a velká zámořská plavba
Asterix a Normani
Asterix v Británii
Asterixova odyssea
Asterixův syn
Velký příkop
Asterix a Gótové
Asterix a zlatý srp
Asterix a Rahazáda
Nebe mu padá na hlavu
Asterix věštec

Sešity po 70 Kč
Asterix z Galie
Asterix a cesta kolem Galie
Souboj náčelníků
Sídliště bohů
Asterix gladiátorem
Asterix a Kleopatra
Asterix v Helvétii
Asterix a Caesarův vavřínový věnec
Dárek od Caesara
Asterix legionářem
Asterix a kotlík
Asterix a olympijské hry


Zavrk [15:07:40 17.7.2024]
Zdravím,
Dávám sem ještě jednou:

Prodám -
Muriel a andělé (2. vydání, 2014) - kniha nečtená, stále původně zabalená, nová, absolutně nijak nepoškozená - cena 7500Kč.

Pokud by někdo vzal tuto knihu s nějakou další, které nabízím (viz. mé dřívější inzeráty) můžeme se samozřejmě domluvit na slevě

Možnost osobního předání (Praha/Odolena Voda) nebo poslání přes Zásilkovnu
e-mail: zavrk@volny.cz
Batman 2: Jejich temné plány, díl druhý (Děti noci)
Solo Leveling 1 (klarinkniznisvet)
[Moje hvězda] 1 (terrathereader)Crwecon 2024
Crwecon 2023
Crwecon 2022
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž