Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz


Novinky

Rekonstrukce


Poutače

České


KFC Chodov
3.2. 2007

Palace Cinemas (Nový Smíchov)
30.5. 2007

Palace Cinemas (Slovanský dům)
26.7. 2007

Americké

Španělské


Figurky (od společnosti McFlare)


Mobily (od společnosti Siemens)


Trička


Kinder


Ostatní


Xbox 360

Připínáčky

Držák na papírky

Hodinky

Popcornovač

Donut Stressball

Čepice

Hračky z KFC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ilustrační obrázek

Již první díl nastavuje stejně jako Maggie otázku "Bude dvojka"? V následujícím textu naleznete to, co zatím o druhém díle bylo řečeno.

Nejlepší zpráva ze všech pochází z úst Matta Groeninga (tvůrce Simpsonových) ze schůzky Televizních kritiků (Television Critics Association). Mluvil totiž i o druhém díle úspěšného snímku Simpsonovi ve filmu. "Uděláme ho, jsem si jist!" řekl.

Mimochodem, první díl vydělal po celém světě až do teď 526 417 972 amerických dolarů, takže lidem z americké distribuční společnosti FOX by se podobné peněžité číslo určitě líbilo...


Jaro 2007 Ještě před uvedením prvního filmu vyšla informace o tom, že dabéři podepsali smlouvu na případné Simpsonovi ve filmu 2
Srpen 2007 Producent Al Jean říká, že zatím na dvojku nejsou žádné plány.
Březen 2008 Hank Azaria, významný americký dabér ve svém rozhovoru tvrdí, že druhý díl by mohl být na způsob speciálních čarodějnických epizod.
Červenec 2008 Tvůrce Matt Groening informuje na schůzce televizních kritiků, že dvojka bude, jen je to vše otázkou času.
Září 2008 Al Jean řekl: "Bude pokračování? Možná, když bude dobrý scénář. Ten první nám trval 4 roky! Každopádně moje vize je, že bychom vypustili dvojku až po ukončení seriálu a to zatím vůbec nemáme v plánu. Mluvím však naprosto a pouze za sebe."

 

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.