Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz


Novinky

Základní informace

The Simpsons Ride neboli Simpsonovská jízda je atrakce spojená se zábavným parkem, jenž vlastní známá americká společnost Universal Park. Nalezneme ji na Floridě v Orlandu, kde byla otevřena již začátkem května 2008 nebo také v Hollywoodu. Tam ji organizátoři zpřístupnili veřejnosti až 19. května. Obě atrakce stály spolu s jejich propagací více než 80 miliónů dolarů, ale během prvního měsíce se všechny vynaložené peníze vlastníkům vrátily. Nahradily starší zábavné parky se zaměřením na filmovou trilogii "Návrat do budoucnosti", což v současné době již není tak žádané téma jako jsou Simpsonovi. Jízda má i vlastní webové stránky s velkou zásobou online her a dalších vychytávek. Adresa je SimpsonsRide.com.

Zábavný park se skládá z KrustyLandu, kde můžeme nasednout do speciálního vozidla, ve kterém zažijeme jízdu na virtuální horské dráze. Poté z Kwik-E-Martu, v němž lze zakoupit suvenýry nebo v něm na velké plazmové televizi sledovat epizody. V celém parku je i plno stánků, podobných těm našim - pouťovým (akorát s tématikou Simpsonových). Za zmínku také stojí, že před otevřením atrakce byla kolem celého areálu i zajímavá zeď, polepená postavičkami ze Springfieldu.

Nejvíce oblíbená část je právě Krustyland. Vstoupíme-li klaunovými ústy do velké budovy, čeká nás dlouhá fronta, během které nás však uvítá několik videoklipů, jenž nás vtáhnou do děje celého parku. Zjistíme, že zloduch Levák Bob opět unikl z věznice a ukrývá se mezi návštěvníky. A proč je právě na The Simpsons Ride? Snaží se opět pomstít rodince Simpsonových, která ho do vězení několikrát poslala.

Pro lepší představu, jak to všechno vypadá, jsou zde pro Vás připraveny fotky, videa a mnoho dalšího....

Tapety na plochu

Fotografie

Propagační video

Televizní reklama

Videa při čekaní ve frontě

Samotná jízda

 

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.