Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz


Novinky

Promo obrázky


Promo obrázky postav


Promo k nominaci na Oskara


Loga filmu

Pro film Simpsonovi bylo vydáno celkem velké množství log. To prapůvodní bylo velmi obyčejné. Pouze obyčejný žlutý text na modrém pozadí. Když si tvůrci začínali uvědomovat jednoduchost loga, začali přemýšlet o přidání koblihy (amerického donutu). Fanoušci se to ale nedozvěděli hned - snad jen ze spekulací, protože poté byl vydán další obrázek. V tom ale Marge zacláněla se svými vlasy (obrázek nalevo). Časem se na internetu objevilo i úplné logo s koblihou a následoval další, tentokrát však trojrozměrný, který byl využíván v upoutávkách. V Česku se však v upoutávkách (tedy pouze v TV spotu - ten jediný byl kompletně v češtině) použil bohužel ten obyčejný. Naprosto poslední logo bylo bez koblihy, kterou Homer snědl většinou na DVD obalu.


Překreslené


Ostatní


České tapety na plochu


Americké tapety na plochu

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.