Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz

Premiérové epizody týdne #2

Premiérové epizody týdne #2

Prázdniny ve znamení Simpsonových pokračují! Stejně jako minulý týden, i tento se můžete těšit na nálož čtyř epizod premiérové 24. sezóny. Co si pro nás scénáristé přichystali tentokrát?

Pondělí – Simpsonovi XXIV (10)
Zvýšení ceny elektrické energie zapříčiní, že nad základními školami ve Springfieldu se začnou stahovat mračna. Přežít mohou jen ty nejsilnější, a tak bude rozhodnuto, že se všechny springfieldské školy podrobí testování. Ten institut, který vykáže nejhorší výsledky, pak bude zavřen. Není přitom žádnou novinkou, že právě škola, kterou navštěvují Bart a Líza, nepatří k těm nejlepším. Trochu překvapivě však její osud bude viset na znalostech Barta Simpsona.

Úterý – Simpsonovi XXIV (11)
Simpsonovi jako zázrakem vyváznou živí z řadění tornáda, ovšem tahle dramatická událost jim změní život. Marge s Homerem si uvědomí, že tady pro své děti nebudou navždycky, a tak se rozhodnou ustanovit dětem poručníky pro případ, že by se jim něco stalo. Homer se nejprve obrátí na svého nevlastního bratra Herba, ale Bart s Lízou mají o svých poručnících jiné představy – oblíbí si totiž mladý pár Meva a Portii.

Středa – Simpsonovi XXIV (12)
Bart začne přemítat o svém vztahu s Kletusovou dcerou Mary Spucklerovou, která se vrací do Springfieldu. Bohužel se jí však dostatečně nevěnuje, takže jejich románek skončí rozchodem. Podobný problém musí řešit i Homer, když ho Marge pošle spát do psí boudy a odmítne s ním dál žít. Oba Simpsonovi se tak budou muset hodně snažit, aby si to urovnali se svými polovičkami.

Čtvrtek  - Simpsonovi XXIV (13)
Bart s Milhousem zkouší, jaké to je být dospělým. Milhouse skončí se stejným účesem, jako má jeho nemožný otec Kirk, a tak se s chlapce stane – alespoň na oko – muž středního věku. Vedle toho musí Marge bojovat o svou dceru, jejím protivníkem přitom není nikdo menší, než samotná televize.

22.7.2013, 15:20     Joey

Přehled premiérových epizod týdne

Přehled premiérových epizod týdne

I tento týden se můžete těšit hned na čtyři epizody premiérové řady Simpsonových. Přinášíme vám proto krátký popis toho, co vás čeká (a zároveň samozřejmě neprozradíme, jak to dopadne).

Pondělí - Simpsonovi XXIV (6)
Homer se stane šťastným vítězem MyPadu, na kterém zakrátko stane zcela závislým. Dokonce s ním začne prostřednictvím tabletu komunikovat samotný Steve Mobbs (ne, vážně to není překlep). Asi si dokážete představit, jaké neštěstí to pro Homera bude, když se jeho MyPad pokazí…  Ale i v tak beznadějné situaci vysvitne záblesk naděje. Ned Flanders na své zahradě objevil zázračný strom.

Úterý – Simpsonovi XXIV (7)
Seznamte se, Emily, Terence a jejich syn T-Rex jsou „cool rodina“ z Portlandu, která se právě přestěhovala do Springfieldu. Zatímco Marge je k novým sousedům poněkud skeptická hlavně kvůli jejich poněkud extrémním výchovným metodám, Homer je z nich nadšený natolik, že se rozhodne být stejný jako oni. Jako obvykle se mu to však zcela vymkne kontrole. Ve vedlejší dějové linii si hlavní roli střihne pan Burns při pokusu o získání alternativního zdroje elektrické energie.

Středa – Simpsonovi XXIV (8)
Homer se stane závislým na internetové hře Villageville a kvůli své nepozornosti při hraní ztratí Spasitele. Děda Simpson, který musí vinou požáru v domově důchodců na čas bydlet u Simpsonových, si při té příležitosti vzpomene, že to není první pes, který se Homerovi ztratil. Tentokrát za to však mohl pan Burns.

Čtvrtek – Simpsonovi XIIV (9)
Homer nabude nezlomného podezření, že lidskou civilizaci čeká v nejbližší době zánik. Přidá se proto k organizaci tzv. prepperů, tedy hnutí, které se snaží připravit právě na katastrofy typu pád ekonomiky, invaze mimozemšťanů nebo definitivní konec světa.

15.7.2013, 18:43     Joey

Simpsonovi od pondělí do čtvrtka

Simpsonovi od pondělí do čtvrtka

Přišly vám stávající dvě epizody Simpsonových každý všední den v podvečer málo? Pak vás určitě potěší, že televizní stanice Prima COOL pozměnila harmonogram vysílání premiérové řady seriálu o naší oblíbené žluté rodince. Namísto čtvrtka si od nynějška můžete v kalendáři zaškrtnout také pondělí, úterý a středu - v každý z těchto dnů bude totiž odvysílána nová epizoda 24. série. Čas přitom zůstává stále stejný, 21:20, na reprízu se potom můžete dívat kolem jedné hodiny ranní.

Dnes se můžete těšit na v pořadí již třiadvacátý čarodějnický speciál. Tak, jak už jsme u speciálů zvyklí, tvůrci připravili tři samostatné krátké příběhy. V prvním bude Springfield zápasit s červí dírou pohlcující vše, co se jí dostane do cesty, druhá dějová linie nabídne příběh Homera, který se bude snažit vyřešit paranormální jevy, jež ho několik dní pronásledují, což vyústí až v šokující odhalení - Marge v dětství uzavřela smlouvu s ďáblem. A konečně v třetím příběhu budete se Simpsonovými cestovat do minulosti, konkrétně do roku 1974, kde si chce Bart koupit komiks za 25 centů namísto současných 200 dolarů.

8.7.2013, 18:23     Joey

Simpsonovi na Prima COOL již ve čtvrtek!

Simpsonovi na Prima COOL již ve čtvrtek!

Už nějaký ten pátek není žádným tajemstvím, že televizní stanice Prima COOL koupila vysílací práva na čtyřiadvacátou sérii Simpsonových. Tajemstvím však bylo, kdy se premiéroví Simpsonovi dostanou na televizní obrazovky. My už to víme – první epizoda bude odvysílána ve čtvrtek 4. července v 21:20. V tento čas budou odvysílány všechny premiérové epizody, přičemž kdo z vás by je nestihl, může si počkat na reprízu, která bude odvysílána kolem jedné hodiny ranní.

A co všechno 24. řada vlastně přinese? Těšit se můžete samozřejmě na strašidelný čarodějnický díl, jako host se objeví například Tom Waits nebo Seth MacFarlane, Simpsonovi se štěstím přežijí řádění tornáda a dozvíte se také něco o historii rodiny Carla Carlsona.

Jinak samozřejmě stále platí, že na Primě COOL můžete každý všední den v podvečer sledovat dva díly (o víkendech tři) reprízované 19. řady.

27.6.2013, 12:33     Joey

Simpsonovi jsou ve finále

Simpsonovi jsou ve finále

Samozřejmě máme na mysli seriálové finále, nikoli nějaké sportovní klání. Na druhou stranu však ani druhý výklad nadpisu nemusí být špatný – vždyť Simpsonovi už léta svádějí litý boj o sledovanost s dalším animovaným seriálem, Griffinovými. Bohužel, letos tento souboj na body vyhrál Peter Griffin, kdežto Homer Simpson se musel pokorně sklonit.

Poslední dvě epizody 24. série byly odvysílány 19. května. Zatímco díl s názvem The Saga of Carl si odnesla nepříliš lichotivou cenu za nejnižší sledovanost v historii seriálu, díl Dangers on a Train držel simpsonovský prapor statečněji a nakonec s více než pěti miliony diváků porazil v posledním minisouboji Griffinovi.

Premiéru 24. série tedy máme za sebou a můžeme se těšit na to, co Matt Groening a jeho tým připraví příště. Čekání na další simpsonovské eskapády si můžete zkrátit sledováním starších epizod Simpsonových, které vysílá Prima COOL každý den v podvečer. Během léta se navíc můžete těšit na premiérové české díly právě čtyřiadvacáté sezóny!

A co pro vás chystáme my? Inu, těšit se můžete například na další vydání Springfieldské revue (ve Springfieldu se šeptá, že tentokrát si redaktoři posvítili na rodinu Wiggumových) a pravidelné aktualizace našeho facebookového profilu.

 

31.5.2013, 11:27     Joey

Co přinese nová epizoda Simpsonových?

Co přinese nová epizoda Simpsonových?

Na oficiální výsledky sledovanosti nedělní epizody seriálu Simpsonovi si budeme ještě nějaký ten den počkat, a tak vám na zkrácení chvíle přinášíme informace o zbrusu novém dílu, který se představí už dnes večer.

Epizoda s názvem Whiskey Business přinese celkem tři dějové linie. Ta první bude zaměřena na Lízu, která povede kampaň proti zneužívání hologramů poté, co se jedním z nich stane i bluesová legenda Murphy Krvavá dáseň. Těšit se můžete také na dědu Simpsona – ten po letech v domově důchodců zjistí, že je daleko lepší být doma a hlídat svá vnoučata, než být zavřený v ústavu. A nakonec se na scéně objeví také Homer s Marge, kteří budou pomáhat Vočkovi při rozjíždění jeho nového byznysu v podobě výroby domácího bourbonu.

5.5.2013, 13:09     Joey

Minulá epizoda Simpsonových diváky příliš nezaujala

Minulá epizoda Simpsonových diváky příliš nezaujala

4,11 milionů diváků. Přesně tolik lidí s v neděli nenechali ujít premiérovou epizodu 24. série Simpsonových. Naneštěstí to ale není příliš potěšující zpráva – tímto počtem se díl What Animated Women dostal na nelichotivou stříbrnou příčku v žebříčku nejméně sledovaných epizod v celé historii seriálu. Méně diváku už přilákaly už jen Tajnosti Neda a Edny s rovnými čtyřmi miliony.

Simpsonovi tak tentokrát pochopitelně nemohli pomýšlet na solidní umístění v rámci bloku nedělních animovaných seriálů. Celkově obsadili poslední, třetí, příčku za American´s Dad (4,23 milionu) a Family Guy (5,02 milionu).

Jak tento souboj asi dopadne příště? Zvednou se Simpsonovi od pomyslného dna sledovanosti? To se dozvíme až za týden, protože tuto neděli má naše oblíbená čtyřprstá rodinka pauzu.

20.4.2013, 15:19     Joey

Simpsonovi míří do finále

Simpsonovi míří do finále

Čekání na nový díl 24. sezóny Simpsonových se nám trochu protáhlo, ale už za pět dní bude tento „absťák“ ukončen. A že je na co se těšit – Milhouse se rozhodne změnit image z usmrkánka na zlého kluka, aby konečně získal Lízino srdce, zatímco Homer se pokusí zachránit své manželství tím, že se stane lepším člověkem (počítáte někdo, kolikrát tohle už Marge nebo jiným lidem slíbil?).

Hosty epizody What Animated Women Wants se stali Wanda Sykes (můžete si ji pamatovat jako dabérku z filmů Rio, Medvědí bratři 2 nebo Za plotem) a George Takei, kterého si většina z vás jistě pamatuje jako kormidelníka Hikaru Sulu z legendárního seriálu Star Trek.

9.4.2013, 22:36     Joey

Springfieldská revue: Rozvod u Simpsonových!

Springfieldská revue: Rozvod u Simpsonových!

Ona – žena v domácnosti vzorně se starající o děti. On – neotesaný hulvát permanentně viděný s plechovkou piva v ruce. Po čtyřiadvaceti letech společného soužití se nad tímto manželským párem začínají stahovat mračna. A naše Springfieldská revue vám exkluzivně přináší celý příběh této rodiny!

Rodina Simpsonových se na první pohled nijak neliší od běžné americké rodinky – mají vlastní dům, tři děti a každou neděli chodí do kostela. Pokud se jim ovšem podíváte pod pokličku, zjistíte, že tato rodina nejenže má se slovem „běžný“ společného asi tolik, co závody formule 1 s ochranou životního prostředí, ba co víc, Simpsonovi by mohli sloužit jako ukázkový příklad v kapitole „Tak takhle tedy rozhodně ne!“ v učebnici psychologie.

Marge (34) a Homer (39) se seznámili už během svých dětských let na táboře. Osud tomu chtěl, aby se sešli ještě jednou – a to na střední škole, kde oba zamilovaní studenti ihned pochopili, že k sobě neodlučitelně patří (pravda, byla tu jistá epizoda, kdy je od sebe chtěl odloučit jistý Artie Zipp, ale to si necháme do velkého tematického článku našeho čísla s názvem „Lásky jedné modrovlásky“). První plod této velké lásky na sebe dlouho nenechal čekat, ačkoli Bartolomew Jo-Jo Simpson (10) přišel na svět – podobě jako jeho dvě sestry – poněkud neočekávaně. O dva roky později přišla na svět Líza Simpsonová (8) a zatím posledním členem rodiny je nemluvně Margaret (1).

Bartovo chování pramení z frustrace způsobené neklidnou situací v rodině

A jsou to právě děti, na kterých můžeme vysledovat známky dysfunkčního manželství, jež se nutně muselo podepsat na křehkém vývoji dětské osobnosti. Nejstarší Bart vykazuje už od narození rebelské chování, absenci respektu k autoritám a nechuť ke vzdělávání. Postupem let se jeho excesy stávají stále závažnějšími. Je přitom zcela evidentní, že Bartovo nezvladatelné chování pramení z frustrace způsobené neklidnou situací v rodině.

Na druhé straně tu máme Lízu – vegetariánku, ochránkyni práv všeho existujícího, premiantu třídy, vzornou studentku, jejíž štít je zcela bez poskvrny. V porovnání se svým starším Bratrem Líza působí velmi kontrastně. Ale – má to svůj zřejmý důvod. Zatímco Bart se projevuje rebelsky až agresivně, Líza se schovává za učení. Jako poslední tu máme Meggie. Batole, které neumí chodit a doposud vyslovilo jen jedno jediné slovo. Těžko byste hledali věrohodnější důkaz.

„Sourozenci Simpsonovi? Hm, ano. Bart nám dělá starosti už ode dne, kdy poprvé vstoupil na půdu naší školy. Jeho neustálé „vtípky“, jak tomu sám říká, se vymykají nad rámec slušného chování. A Líza? No, jedno staré moudro pravý, že každý jin má svůj jan, každý Jekyll má svého Hyde a Líza je… moment, prosím…,“vytahuje z kapsy mobil, „… Mhm. Ne, matko, teď skutečně není vhodná chvíle, aby… na záchodě je pavouk? Dobrá, hned jsem tam.“ S těmito slovy se s námi rozloučil Seymour Sinner (45), ředitel základní školy ve Springfieldu, kterého jsme požádali o komentář k tomu, jak se Bart s Líou projevují ve škole.

Zásadní problém je podle našich expertů jen jeden. Váží kolem sto kilo a nosí modré kalhoty s bílým tričkem

Říká se, že po sedmi letech manželství musí zákonitě přijít krize. Pakliže se na život rodiny podíváme podrobněji, zjistíme, že Marge s Homerem těch krizí měli hned několik, a to snad v každém roce jejich čtyřiadvacetiletého společného svazku. Zásadní problém je podle našich expertů jen jeden. Váží kolem sto kilo a snad nikdo na světě nenosí modré kalhoty s bílým tričkem raději. Jmenuje se Homer Simpson.

Jestliže jsme označili excesy Barta Simpsona jako nevhodné, ty Homerovy bychom museli nazvat nebetyčnými, třikrát je podtrhnout a postavit kolem nich ohrádku z červených vykřičníků. Ve Springfieldu je tento devětatřicetiletý bezpečnostní technik znám jako notorický alkoholik a nezodpovědný povaleč, jenž už byl několikrát kvůli výše zmíněným vlastnostem vyhozen z práce. Už několikrát se kvůli němu rodina málem ocitla pod mostem, při hlídání ztrácí své děti, málem způsobil jadernou havárii v jaderné elektrárně, pravidelně škrtí svého syna a dokonce měl nejednou pletky s italskou mafií. Má IQ 55, za což prý údajně může voskovka zaražená hluboko v jeho mozku. Je přitom až s podivem, že se stejný člověk stal součástí programu NASA a byl jako kosmonaut ve vesmíru. Druhým dechem však dodáváme, že nechybělo málo a Homer mohl na vlastní kůži vyzkoušet nekonečnost vesmíru.

„Jasně, čekaly jsme to, už když nám Marge toho tlusťocha poprvé představila. Ten vztah neměl budoucnost,“

Marge si s Homerem neoddiskutovatelně prožila své. Bylo proto jen otázkou času, kdy pohár její trpělivosti přeteče.  „Jasně, čekaly jsme to, už když nám Marge toho tlusťocha poprvé představila. Ten vztah neměl budoucnost,“ nechaly se slyšet Selma (43) a Patty (43) Bouvierovy, sestry Marge. neustálé hádky a vypjaté situace si po letech vybraly svou daň. Podle našeho tajného informátora s iniciály VS, který tvrdí, že je dobrým přítelem Homera a zejména pak Marge, byly Homerovi minulý týden doručeny rozvodové papíry. „Jo, jo, mezi Homerem a Marge už to prostě neklapalo. Já jsem pořád říkal, že si zaslouží někoho lepšího, než toho tlustýho ochlastu,“ prozradil VS.

Vyjádření Marge Simpsonové se nám bohužel nepodařilo získat, po přímém dotazu totiž paní Simpsonová pronesla své typické „Mmmhhm“ a rázně před našimi reportéry přibouchla domovní dveře. Reakce Homera Simpsona byla ještě excentričtější – při slově rozvod se chytil za hlavu a s jekotem začal utíkat pryč (na někoho s tak vysokou obezitou běžel překvapivě rychle – naši reportéři byli dokonce tak překvapeni, že jen stáli a zírali, jak jim mizí v dáli).

Situaci pro vás budeme i nadále sledovat a brzy vám přineseme nové informace.

1.4.2013, 11:48     Joey

Simpsonovi.net hledají překladatele!

Ovládáte angličtinu a zároveň se nemůžete odtrhnout od sledování Simpsonových? Tak to hledáme přímo vás! Tým serveru Simpsonovi.net hodlá rozšířit své řady o překladatele titulků k novým epizodám seriálu.

Požadujeme
•    trochu vašeho času
•    znalost angličtiny

Nabízíme
•    práci v mladém a perspektivním kolektivu :-)

V případě zájmu neváhejte zneužít emailovou adresu sp1ke@seznam.cz Těšíme se na vás!

24.3.2013, 21:41     Joey

Simpsonovi v online hrách

Simpsonovi si oblíbili nejen fanoušci známého seriálu, ale také tvůrci online her, kteří nás pravidelně zásobují povedenými flashovkami. Zahrajte si ty nejlepší simpsonovské kousky z HryDnes.cz, portálu plného skvělých flashovek.
 

Simpsons maker

Postavy ze Simpsonových jsou tak charakteristické a…žluté, že si je s ničím nespletete. Díky Simpsons Makeru si snadno vytvoříte originální postavičku, kterou byste rovnou mohli šoupnout do seriálu, kde by působila naprosto přirozeně. Máte 7 voleb, kterými změníte vzhled charakteru, a jednu, s níž zasadíte postavičku do různých lokalit ze seriálu. Nesmíme zapomenout ani na „brandování“ obrázku libovolným textem a funkci uložení a tisku, abyste o svůj výtvor nepřišli.

Simpsons maker hrajte zde

Kick Ass Homer

Všichni víme, že s Homerem moc nehne ani dělová koule, ale pro potřeby hry Kick Ass Homer si dala gravitace trochu pohov a těžkotonážního Simpsona tak snadno dopravíte kilometry daleko a vysoko. Za odpálení Homera co nejdál dostáváte body, stejně jako za předměty, které tento notorický pojídač koblih sebere při svém letu. Za získané body/peníze si následně kupujete různé lepší odpalovací mechanismy (dojde i na to dělo!) a další pomůcky, s nimiž hlavu rodiny odpálíte zase o něco dál.

Kick Ass Homer hrajte zde

 

 

Simpsons Arcade

Trochu akčnější zábavy si užijete s klasickou střílečkou Simpsons Arcade. V roli Bárta musíte bojovat proti všem, větším i menším, padouchům. Což o to, takový Levák Bob si ránu do hlavy rozhodně zaslouží, stejně jako Pan Burns, ale Nelsona vám bude alespoň prvních pár vteřin třeba i líto. Když ho ale zastřelíte podesáté, všechny výčitky se rozplynou. Skvělá oddechovka.

Simpsons Arcade hrajte zde

 


 

Bart Simpson Jumping

Jestli jste museli v předchozí hře dobře mířit, tady to budete mít ještě mnohem těžší. K přeskakování z kamene na kámen totiž potřebujete i dobrý odhad, jelikož Bárta neovládáte přímo, ale pouze mu určujete úhel a sílu skoku. Když se třikrát netrefíte a spadnete do vody, nastává Game Over a vy musíte Bart Simpson Jumping začít znovu.

Bart Simpson Jumping hrajte zde

 

19.3.2013, 21:50     Joey

Maggie nakonec bez Oscara

Maggie nakonec bez Oscara

Na letošním udělování cen Akademie měli své želízko v ohni také Simpsonovi. Nominaci na nejlepší krátkometrážní film si vysloužila Maggie a její první den ve školce (nedávno jste jej mohli vidět v premiéře na Primě COOL). Zlatou sošku si nicméně nejmladší Simpsonova nakonec neodnesla – vítězným snímkem se stal Paperman (česky Papíry) dějově zasazený do poloviny minulého století, kde sleduje osud osamělého mladíka. Přestože se tentokrát Maggie nepoštěstilo, není třeba věšet hlavu, vždyť i samotná nominace se počítá.

Svou chvilku slávy si v neděli užije také Děda Simpson – tedy, ne že by se zrovna chystal na udílení nějakých cen, ale bude se kolem něj točit děj premiérové epizody Simpsonových. Kromě toho, že byl Abe v mládí voják, byl také zápasníkem wrestlingu, a to ne jen tak ledajakým. „Gorgeous Godfrey“ byl nejdarebnějším wrestlerem všech dob! Gorgerous Godfrey byl navíc velkým oblíbencem Montyho Burnse, který chce, aby se Abe vrátil zpátky do ringu…

25.2.2013, 16:11     Joey

Raketka odstartovala soutěž o 10 herních konzolí

Co tě nezabije, to tě posílí. A krádež maskota, který zmizel z portálu Raketka.cz, je zároveň velkou příležitostí pro každého, kdo by chtěl vyhrát jednu z desítky konzolí. A že nejde o žádné druhořadé výrobky z tržnice, ale o celou sadu nejnovějších (nejen) Xboxů, to si můžete být jisti.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Každý den dostanete možnost získat indicie a důkazy, které vás při troše šikovnosti dovedou až k viníkovi hrozivé krádeže. Ačkoliv zápolení propuklo už na svatého Valentýna, nemusíte se vůbec bát – každý má šanci vyhrát bez ohledu na to, kdy se do vyšetřování pustí. Začít svou cestu za konzolemi a vyřešením zapeklitého případu můžete rovnou zde: http://raketka.cz/velka-detektivni-soutez.

Při plnění nelehkých, ale zábavných úkolů si vyzkoušíte celou řadu různých her a žánrů. Rozhodně ale soutěž nedokáže postihnout vše, co se na Raketce děje a nachází. Spoustu legrace si ale užijete i jen tak, třeba s haldou flashovek podle seriálů Matta Groeninga, viz naše oblíbené Futurama onlinovky.

15.2.2013, 9:15     Joey

Čtyřnásobná porce Simpsonových!

Čtyřnásobná porce Simpsonových!

Hej hola! Všichni fanoušci Simpsonových by teď měli zjistit. Televizní stanice Prima COOL si pro ně totiž na neděli připravila překvapení – čtyřnásobnou porci Simpsonových. Není žádnou novinkou, že víkendové večery přináší namísto dvou epizod hned epizody tři, tentokrát se ale navíc můžete těšit na krátkometrážní komedii Maggie zasahuje, která spatřila světlo světa v loňském roce.

V hlavní roli se zde představí nejmladší členka simpsonovského klanu, Maggie. Ta se poprvé vydá do jeslí, a to rovnou do těch pro nadané děti. Naneštěstí je po sérii testů odložena do sekce ne až tak úplně nadaných, a aby toho nebylo málo, setká se zde se svým úhlavním nepřítelem – miminem Geraldem (takový ten sympaťák se srostlým obočím). Ten se ve svých volných chvílích věnuje zabíjení hmyzu a při jeho běsnění mu padne do oka i jeden roztomilý motýlek. To už ale na scénu nastupuje Maggie, která se jej rozhodne zachránit.

Že jste o tom už něco slyšeli? Aby ne, vždyť tento krátký film – v originále Maggie Simpson in The Longest Daycare – si vysloužil nominaci na Oscara v kategorii krátký animovaný film. Pokud jste tento snímek ještě neviděli, určitě si jej nenechte ujít, Magginia zkouška ohněm začíná již tuto neděli od osmi hodin večer.

12.2.2013, 22:55     Joey

Simpsonovi přežili tornádo!

Simpsonovi přežili tornádo!

Pět a půl milionu. To je počet diváků, kteří si v neděli nenechali ujít premiérovou epizodu Simpsonových. A že rozhodně bylo na co koukat! Simpsonovi ve zdraví přežili řádění tornáda, díky kterému si Marge a Homer uvědomili, že své děti budou muset zajistit pro případ, že by se jim něco stalo. V otázce poručnictví se nejprve obrátí na Homera nevlastního bratra Herba Powella, jenže situaci následně zkomplikují sami malí Simpsonovi, když si zamilují mladý pár Mava a Portii.

Ani tentokrát naše čtyřprstá rodina nedokázala porazit svého hlavního konkurenta Family Guy, byť to bylo jen o chloupek (5,56 milionu diváků). Třetí American Dad si nenechalo ujít 4,19 milionů lidí u televizních obrazovek.

Na příští díl si budeme muset počkat až na neděli 10. února, kdy bude odvysílána epizoda s názvem Love is a Many Splintered Thing.

29.1.2013, 22:40     Joey

Sledovanost epizody A test Befory Trying

Sledovanost epizody A test Befory Trying

Na novou epizodu Simpsonových si budeme muset ještě týden počkat, a tak vám jako takovou malou náplast přinášíme informace o sledovanosti předešlé epizody s názvem A Test Befory Trying. Ve zkratce se tento díl točil kolem hrozícího zavřená springfieldské základní školy, která při celostátním testování vykazovala velmi slabé výsledky. Jedinou možnou záchranou se přitom stává někdo, do koho byste to nikdy neřekli – Bart Simpson, jenž se zatím žádného testování nezúčastnil.

Bartovu studijní odyseu si nenechalo ujít 5,06 milionu diváků, což je oproti předchozím epizodám znatelný propad, na druhou stranu je ale třeba brát v potaz i to, že Simpsonovovi bojovali s galavečerem předávání Zlatých Glóbů. V bloku animovaných pořadů tak Simpsonovi po několika týdnech přenechali žezlo seriálu Family Guy (5,94 milionu diváků).

20.1.2013, 23:55     Joey

Simpsonovi - titulky k 24x09

Simpsonovi 24x09
titulky k verzi 720p.HDTV.X264-DIMENSION

Za překlad děkujeme autorům: Luděk Nechanický

14.1.2013, 22:36     Joey

Tom Waits v Simpsonových

Tom Waits v Simpsonových

Hvězdou premiérové epizody Simpsonových s názvem Homer Goes To Prep School se stane známý zpěvák Tom Waits! Kalifornský rodák sice nezazpívá žádnou ze svých temných balad, ale i tak bude důstojným přírůstkem do dloooouhého seznamu celebrit, které se v seriálu objevily. Mimochodem lidé z hudební branže jsou u Matta Groeninga a spol. velmi oblíbení – vzpomeňte například na hostující U2, Green Day, R. E. M., Blink 182, Laday Gaga, The White Stripes , Katy Perry nebo Eminema.

Samotná epizoda vás pak seznámí s hnutím tzv. prepperů, což je hnutí seskupující lidi, kteří se snaží být vždy připraveni na globální katastrofy typu konec světa, pád ekonomiky či invazi klonů Justina Biebera. Preppeři  se ve zkratce zaměřují na získání dovedností a znalosti potřebné k žití soběstačného života. A právě do jednoho takového hnutí se dostane i Homer. Jak to dopadne, se dozvíte už za pár hodin na televizní stanici FOX.

6.1.2013, 23:04     Joey

Simpsonovi - titulky k 24x08

Simpsonovi 24x08
titulky k verzi 720p.HDTV.X264-DIMENSION

Za překlad děkujeme autorům: mixpulin & ergo

22.12.2012, 18:00     Joey

Simpsonovi - titulky k 24x07

Simpsonovi 24x07
titulky k verzi 720p.HDTV.X264-DIMENSION

Za překlad děkujeme autorům: mixpulin & ergo

16.12.2012, 22:32     Joey

123456789101112

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.