Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz

Zápletka 25x12 a 25x13

Tak jsme se konečně dočkali! A za odměnu tady máme hned 2 nové epizody! Přinášíme vám informace o jejich zápletkách.

Zápletka 25x12
Tato epizoda s hvězdným hostem nese název „Diggs". Vypráví o Bartovi a jeho novém kamarádovi jménem Diggs (jehož dabuje známý herec Harryho Pottera - Daniel Radcliffe). Diggs je expertem v sokolnictví a ochrání Barta před rozhněvanými tyrany springfieldské školy. Bart brzy zjistí, že jeho nový kamarád má v úmyslu sám vzlétnout do výšin…

Zápletka 25x13
V pořadí třináctý díl 25. série se jmenuje „The Man Who Grew Too Much". Hlavní postavou je Levák Bob, který se stane hlavním vědcem v místní chemické laboratoři, což Lízu šokuje a snaží se ho zastavit. Ovšem brzy zjistí, že mají více společného, než si myslela…Mezitím se Marge pokouší kázat o zdravém sexuálním životě místní dospívající církevní skupině, ovšem její plány selžou.

Tak to vypadá, že čekání se nám vyplatilo, co myslíte?

 


 

 

10.3.2014, 16:07     pavlina

Vtipné scénky s našimi oblíbenými hrdiny

Protože si musíme na další premiérovou epizodu ještě nějakou chvíli počkat, můžeme si zpříjemnit čekání připomenutím některých vtipných scének ze seriálu :-).

 

21.2.2014, 22:59     pavlina

Na novou epizodu si musíme ještě počkat

Zdravíme vás, milí fanouškové.

Pravidelně vám přinášíme informace o nových epizodách, ale tentokrát si na nejbližší premiérový díl musíme chvíli počkat. Další epizoda v pořadí s názvem "Diggs" je naplánována na 9. března 2014. My vás budeme samozřejmě o zápletce včas informovat, nyní alespoň naznačíme, na co se můžeme v této epizodě s hvězdným hostem těšit. Hlavními hrdiny budou Bart a vášnivý sokolník Diggs, kterému propůjčí svůj hlas všem známý herec Daniel Radcliffe (Harry Potter).

11.2.2014, 13:54     pavlina

Zápletka 25x11

Včera měl premiéru díl s názvem "Specs and the City" a my vám přinášíme informace o jeho zajímavé zápletce. Pan Burns se rozhodne dát všem svým zaměstnancům špičkové brýle (jedná se parodii na brýle Google Glass). Avšak nejde o žádný projev štědrosti, tomuto lakomému staříkovi jde jen o to, aby mohl sledovat své zaměstnance a omezit tak krádeže v jeho kanceláři. Tyto super brýle umožňují jeho nositeli zjistit spoustu informací o lidech a věcech kolem něj. Homer se do brýlí zamiluje a šmíruje všechny kolem sebe, avšak jeho nadšení opadne ve chvíli, kdy odhalí Marge, která uvažuje o manželské poradně. Tento díl není ochuzen ani o Bartovy lumpárny, které se tentokrát týkají Nelsona a valentýnských kartiček.

27.1.2014, 22:55     pavlina

Bart Simpson se musel omluvit

Na hlavu tvůrců seriálu Simpsonovi se snesla nečekaná kritika. Poté, co v epizodě "Steal This Episode" označili metalovou kapelu Judas Priest (43 let starou rockovou klasiku) za "death metalovou", ozvali se příznivci tohoto žánru s tím, že taková neznalost je neomluvitelná. Na neobvyklou stížnost upozornil prestižní deník The Guardian.

Tvůrci slavného seriálu, který je různými kulturními odkazy doslova přeplněn, problém vyřešili elegantně a zcela v duchu simpsonovského nadhledu. V úvodní sekvenci další epizody Simpsonových musel Bart za trest na školní tabuli napsat: Judas Priest nepatří do death metalu.

16.1.2014, 12:20     pavlina

Zápletka 25x10

"Married to the Blob" je název desáté epizody 25. série seriálu Simpsonovi. Hlavním hrdinou tohoto romantického dílu se stává tlustý samotářský sběratel komiksů Jeff, do kterého se zamiluje mladá krásná Japonka jménem Kumiko, která je mimo jiné také milovnicí manga. Avšak tuto idilku naruší Homer, který by mohl zničit Komiksákovy šance na skutečné štěstí. Tak uvidíme…

13.1.2014, 15:07     pavlina

Zápletka 25x09

A máme tady první premiéru letošního roku! V pořadí devátý díl 25. série nese název "Steal This Episode". A co si pro nás připravili scénáristé tentokrát? Děj se točí převážně kolem Homera, který navštíví místní kino a je jeho kvalitou a chováním návštěvníků znechucen natolik, že se rozhodne, stahovat si filmy doma nelegálně sám. Bart ho zaučí a Homer je ze svého počínání nadšený. Ovšem pouze do doby, než se objeví detektiv Gratman z FBI a Homera obviní z pirátství a následně zatkne. Hm, to vypadá na zajímavý příběh, co myslíte?

5.1.2014, 21:39     pavlina

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Všem našim věrným fanouškům přejeme krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok 2014 – samozřejmě s rodinkou Simpsonových!

 

23.12.2013, 15:00     pavlina

Na co se můžeme těšit v novém roce?

Nejbližší premiéry 25. série:

5. 1. 2014 - 9. epizoda s názvem "Steal This Episode"

12. 1. 2014 - 10. Epizoda s názvem "Married to the Blob"

26. 1. 2014 - 11. Epizoda s názvem "Specs and the City"


Zápletky těchto dílů budou samozřejmě včas na našem webu!

 

22.12.2013, 23:30     pavlina

Zápletka 25x08

Uplynul týden a máme tady další premiéru našeho oblíbeného seriálu. "White Christmas Blues" je název 8. dílu 25. série rodinky Simpsonových. A na co se můžeme v této vánoční epizodě těšit? Ve Springfieldu v jaderné elektrárně dojde k nehodě, která způsobí padání sněhu a sněhová nadílka pokryje celé město. Ze Springfieldu se rázem stává rušná oblast plná turistů a díky tomu se ve městě zvyšují nákupní ceny. Marge se v této situaci rozhodne udělat ze svého domu zábavný penzion. Tak uvidíme, jak to v zasněženém městečku dopadne.

16.12.2013, 23:01     pavlina

Writers Guild Award 2014 - nominace

Scénáristé seriálu Simpsonovi Joel H. Cohen, Tom Gammill, Max Pross a Michael Nobori byli nominováni na ocenění "Writers Guild Award" (Ceny spolku autorů/scénáristů) pro rok 2014. Gratulujeme!

10.12.2013, 14:20     pavlina

Zápletka 25x07

Po týdenní pauze je tady opět premiéra nové epizody a máme se na co těšit. V pořadí sedmý díl 25. série nese název "Yellow Subterfuge" (Žlutá lest) a my Vám přinášíme jeho zápletku. Když ředitel školy Skinner slíbí, že studenti s nejlepším chováním se budou moci zúčastnit výletu do opravdové ponorky, Bart udělá vše proto, aby se stal příkladným studentem. Mezitím pomáhá Lisa klaunovi Krustymu z jeho těžké finanční situace, možným řešením by bylo prodat autorská práva na jeho show. Tak se necháme překvapit, jak to s našimi oblíbenými hrdiny dopadne.

8.12.2013, 17:27     pavlina

Zajímavosti z 25. série

Zdravíme všechny fanoušky rodinky Simpsonových,

jistě jste si všimli, že jsme měli krátkou pauzu v informování o nových epizodách, ale tomu je konec, od této chvíle budete pravidelně informováni a neunikne vám žádná nová epizoda.

Nyní se můžete podívat, co nás v této sezoně ještě zajímavého čeká, a myslím, že se máme opravdu na co těšit.

Hostujícími hvězdami 25. série jsou například: Stan Lee, Elisabeth Moss, Gordon Ramsay, Eva Longoria, Daniel Radcliffe, Kristen Wiig, Billy West, Katey Sagal a Zach Galifianakis.

Epizody „White Christmas Blues“ a „Labor Pains“ napsal producent seriálu Don Payne, který bohužel v březnu letošního roku zemřel.

Epizoda s názvem „Simpsorama“ je inspirována seriálem Futurama.

Jak jsme vás již informovali, v jedné z epizod této (nebo příští) série zemře jedna postava seriálu. Víme jen, že to bude někdo, koho mluví herec s oceněním ceny Emmy. Takže to může být například Homer, Bart, Líza, Marge, děda Simpson, Patty, Selma, Barney Gumble, starosta Quimby, šerif Wiggum, Šáša Krusty nebo Levák Bob.

Protože zemřela herečka s nenahraditelným hlasem Marcia Wallace, která dabovala postavu Ednu Krabappelovou, opustí Edna seriál a ve 26. sérii se již neobjeví (seriál ale stále může opustit i jiná postava, protože producent Al Jean řekl, že to Edna být neměla).

Vrací se Kelsey Grammer jako Levák Bob, zatím ovšem není jasné, ve kterém díle se objeví.

27.11.2013, 18:00     pavlina

Zápletka 25x06

A máme tady další příběh žluté rodinky Simpsonů. Šestý díl 25. série nese název "The Kid is All Right" a hostujícími hvězdami jsou tentokrát Eva Longoria a Anderson Cooper! Do Springfieldské školy přichází nová studentka jménem Isabel Gutierrez. Z počátku se zdá, že má stejné názory jako Lisa. Brzy se tak Lisa s Isabel stanou téměř nejlepšími kamarádkami. Avšak pouze do doby, než si uvědomí, že se přeci jen v něčem neshodují, mají odlišné politické názory - Isabel je republikánka. Obě dívky se tak stanou soupeřkami při školních volbách a zúčastní se také prezidentské debaty, kterou moderuje Anderson Cooper.

 

25.11.2013, 18:47     pavlina

Zápletka 25x05

Epizoda s názvem "Labor Pains" (Porodní bolesti) je pátou v pořadí z 25. série. Děj se točí převážně okolo Homera, který se po noci strávené hrou pokeru s Lennym Carlem a Vočkem ocitne ve výtahu s mladou těhotnou ženou jménem Gretchen, která znenadání začne rodit. Homer se tak ocitne v roli porodníka a pomůže ženě přivést dítě na svět.

Mezitím pomáhá Lisa místnímu týmu amerického fotbalu vyjednávat lepší platy.

20.11.2013, 21:02     pavlina

Zemřela Marcia Wallaceová

Americká herečka Marcia Wallaceová, která propůjčila svůj hlas učitelce Edně Krabappelové, zemřela věku 70 let. Herečka podlehla rakovině prsu, s níž bojovala od poloviny osmdesátých let minulého století. Podle výkonného producenta seriálu Ala Jeana bude postava ze seriálu odstraněna kvůli nenahraditelnosti hereččina hlasu. Zároveň také prohlásil, že její smrt je velkou ztrátou.

Marcia Wallaceová se narodila 1. listopadu 1942. V sedmdesátých letech si zahrála v sitcomu The Bob Newhart Show, dále jste ji mohli vidět v seriálech To je vražda, napsala nebo Magnum. Od roku 1989 je pak její hlas spojen s postavou učitelky Edny Krabappelové. V roce 1992 získala cenu Emmy za epizodu Bart The Lover (16. díl 3. série).

R. I. P.

30.10.2013, 0:00     Joey

Simpsonovi čeká smrt

Simpsonovi čeká smrt

Smrt oblíbené postavy v seriálu dokáže člověku pěkně pokazit den. Vlastně kolikrát i celý týden a měsíc. Čas od času se navíc úmrtí nevyhne ani animovaným seriálům, o čemž by mohli povídat například Maude Flandersová nebo Murphy Krvavá dáseň. Ostatně povídat by si určitě měli s kým. Tvůrci Simpsononových totiž před několika dny šokovali veřejnost prohlášením, že v pětadvacáté sezóně nechají některou z hlavních postav zemřít.

Bližší informace, natož jméno, se z nich ovšem novinářům ani fanouškům vypáčit nepodařilo. Víme jen to, že oním nešťastníkem bude někdo, jehož dabér má cenu Emmy. Problém je v tom, že Simpsonovi získali Emmy hned osmadvacetkrát, navíc spousta dabérů má na starosti více postav. Seznam potenciálních obětí nám to sice zkrátí, ovšem stále zde visí spousta otazníků.

Sázkové kanceláře už dokonce začaly vypisovat kurzy – momentálně má podle amerických fanoušků nejvíc na mále Abe Simpsons, jemuž propůjčil hlas Dan Castellaneta (mimo jiné dabuje ještě Homera nebo Krustyho) a Bartova učitelka Edna Krabappelová. V okruhu možných postav samozřejmě figurují také Marge, Homer, Bart a Líza, nicméně zabitím někoho z nich by si tvůrci podřezali větev sami pod sebou.

7.10.2013, 0:00     Joey

Vychází nový komiksový měsíčník Bart Simpson

Již tuto neděli americká televizní stanice FOX odvysílá premiérovou první epizodu Simpsonových – bližší informace o ní jsme vám přinesli v minulé novince -, to ovšem není jediný důvod k radosti všech fanoušků seriálu.

Právě v těchto dnech se na pulty řítí zbrusu nový komiksový měsíčník Bart Simpson! Tohoto projektu se zhostilo komiksové nakladatelství Crew, které už má ve svém portfoliu komiksové knížky SImpsonových vycházející dvakrát ročně a také čarodějnický speciál, jenž vychází jednou do roka, a to na podzim. Vedle Německa, Francie, Nového Zélandu nebo třeba Mexiku se tak Česká republika stane další zemi, kde bude Bart Simpson k dostání a shodou okolností to bude také jeho úplná premiéra v některém ze státu východní Evropy.

Časopis je zaměřený spíše na mladší čtenáře, nicméně nejspíš nebude výjimkou, když se s ním setkáte i na sousedově lavici při přednášce na vysoké škole. Na 34 barevných stranách najdete hned několik uzavřených příběhů, přičemž se jedná o příběhy zcela originální, nikoli o přepisy těch televizních.

V prvním čísle se bude muset Bart vypořádat s mimozemštani, kteří se jej pokusí sníst, přibere pár desítek kilo a aby toho nebylo málo, tak se také zamiluje. V některém z příštích vydání se můžete těšit třeba na Barta v podobě superhrdiny Bartmana či výlet na Divoký západ.

Podle nakladatelství Crew vyšlo první číslo v rekordně vysokém nákladu, aby se dostalo opravdu na každého fanouška. Pokud tedy máte rádi komiksy a Simpsonovi, chystejte 39 korun a hurá do trafiky!

29.9.2013, 11:16     Joey

25. série Simpsonových již brzy

25. série Simpsonových již brzy

Teprve před pár týdny u nás byla premiérové odvysílána čtyřiadvacátá řada Simpsonových a už se chystá nová řada. První epizoda jubilejní 25. série bude odvysílána již 29. září na americké televizní stanici FOX. A začátek to bude opravdu ve velkém stylu, ostatně u toho bude přítomna dokonce FBI! Homer se totiž začne chovat velmi divně. Po příchodu z práce je nebývale zdvořilý a hodný, což se Líze vůbec nezdá. Proto osloví agentu FBI, aby jí pomohla vyřešit tuhle prapodivnou záhadu.

Roli speciálního hosta tentokrát přijala americká herečka Kirsten Wiigová, která už si menší roli v Simpsonových jednou střihla, a to v 22. série v epizodě jménem Vočko v jednom ohnu. Kirsten jste zde mohli slyšet jako novou učitelku hudby Calliope Juniperovou. Simpsonovi ovšem nejsou jediným pořadem, jež tato herečka dabovala. Její jméno figuruje v titulcích například animáků Jak vycvičit draka nebo Já padouch a Já padouch 2.

Tak co, už se stejně jako my nemůžete dočkat?

11.9.2013, 23:02     Joey

Premiérové epizody týdne #3

Premiérové epizody týdne #3

Přichází nový týden a s ním také čtyři nové epizody premiérové řady Simpsonových!

Pondělí – Simpsonovi XXIV (14)
Děda Simpson se občas může jevit jako nudný. Jaké to potom bude překvapení, když Simpsonovi zjistí, že to kdysi byl jeden z nejznámějších springfieldských zápasníků s přezdívkou Gorgeous Godfrey. Pod nátlakem Montgomeryho Burnse se Abe po letech vydá zpátky do ringu, ba co víc, k zápasení přivede také Barta, který je nadšený dědovým zákeřným stylem zápasu.

Úterý – Simpsonovi XXIV (15)
Protože Lízina učitelka slečna Hooverová trpí depresemi, je nahrazena novou suplentkou. Ta si ovšem příliš nesedne s Lízou, ze které se následně – k její hrůze – stává dvojkařkou a nejen to – dokonce je za trest po škole s těmi největšími sígry.  Oproti tomu třídní ňouma Ralph je rázem jedním z nejlepších žáků ve třídě. Nechá si tohle Líza líbit?

Středa – Simpsonovi XXIV (16)
Ve Springfieldu se objeví nový superhrdina. A není jím nikdo jiný, než Montgomery Burns. Aby těch překvapení nebylo málo, tak vězte, že to bude právě on, kdo bude pomáhat Bartovi z průšvihu. Na Velikonoční pondělí totiž někdo školnímu orchestru schoval do trumpet zkažená vejce a podezření padne právě na Barta. Vedle Ovocného Batmana však svou ruku k dílu přiloží také Líza, z níž se stane Bartova obhájkyně.

Čtvrtek – Simpsonovi XXIV (17)
To, že Homer občas pořádně hne Marge žlučí, už asi nikoho nepřekvapí. Nicméně tentokrát opravdu překročí pomyslnou hranici, když se na společné večeři začne chovat sobecky a nadmíru nevhodně. Inu, co se dá dělat, Homer si bude muset opět vybojovat Margino srdce – stejně jako před lety…

30.7.2013, 10:55     Joey

123456789101112

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.