Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz

Zápletka 25x19

27.4.2014, 22:41 pavlina Diskuze (2)

Po týdenní pauze přichází opět premiérový – již 19. díl 25. série našeho oblíbeného seriálu Simpsonovi. A co nás vlastně v epizodě s názvem "What to Expect When Bart's Expecting" čeká?

Bart se v hodině výtvarné výchovy nudí a tak si vytvoří voodoo panenku své učitelky. To ovšem vůbec netuší, co se stane…Učitelka výtvarky náhle otěhotní a všichni v městečku si myslí, že díky Bartově kouzelné moci. Ihned se tak na něj obrátí hejna bezdětných springfieldských párů, které se marně snaží otěhotnět. A aby toho nebylo málo, je Bart unesen a stejné kouzlo má použít i při početí jednoho dostihového koně. Již brzy uvidíme, jak to s Bartem spasitelem dopadne.

Diskuze k novince

matt groening22.5.2014, 7:38

dostali jsme plno ocenění,dík

SurviveLP28.4.2014, 18:51

Tesim se :) Jsem velky fanousek Simpsonovych Simpsonovy je nejlepsi animovany serial :) Doufam ze nekdy dostal oceneni nejake :))

Přidejte svůj názor

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.