Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz

Zápletka 25x17

6.4.2014, 23:08 pavlina Diskuze (2)

Dnes má premiéru již sedmnáctý díl našeho oblíbeného seriálu. Jeho název zní Luca$. A co si pro nás připravili scénáristé tentokrát? Líza se zamiluje do nového žáka springfieldské základní školy – Lucase Bortnera, kterého dabuje herec Zach Galifianakis. Oblibou tohoto obtloustlého chlapce je jídlo a rád se účastní nejrůznějších soutěží jedlíků. Ovšem Marge se Lízin nový přítel vůbec nezamlouvá, až moc se totiž podobá Homerovi. Ten je šokován, jaké mínění o něm Marge má. Děj se točí také kolem Barta, který pomůže trestanci Snakovi z vězení. Za pomoc získá Bart spoustu dárků a Milhouse tak začne žárlit.

 

Diskuze k novince

nelka20.7.2016, 12:17

jo to bylo v tý epizodě jak lisa naučila toho tlustoch co má jest.....

matt groening10.4.2014, 7:39

Další Lisina láska...

Přidejte svůj názor

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.