Simpsonovi.net

Kontakt


E-mail: obchod@simpsonovi.net

Na veškeré dotazy (včetně dotazů na stav objednávky) odpovídáme okamžitě, nejpozději však do 24 hodin.

Jsme plátci DPH.


Veškeré potřebné údaje stanovené mimo jiné i zákonem naleznete v sekci HELP (velikosti triček atp.) a v sekci Obchodní podmínky.

 

Reklamace:

Pokud si přejete reklamovat zboží, které jste zakoupili v našem obchodě, kontaktujte nás, prosím, výhradně pomocí emailu, a to na obchod@simpsonovi.net. Do předmětu zprávy uveďte text "reklamace". Řídíme se aktuálním občanským zákoníkem, samotný nárok na reklamaci je objasněn v sekci obchodních podmínek.

V seki obchodních podmínek naleznete i telefonní číslo.

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.