Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz


Novinky

Flash Player

Pro správné přehrání všech her je nutný nainstalovaný Flash player.


Koulovaná

Ve Springfieldu nasněžilo a právě teď je správná chvíle na pořádnou sněhovou bitvu. Zasáhni všechny, které uvidíš, avšak pozor na Nelsona, aby on tebe nezasáhl! Dávej také pozor, aby jsi nevyčerpal sněhové koule. Pokud jich budeš mít málo, pokus se trefit sněhuláka, z něhož si naděláš další důležitou munici!

Ovládání: myš a šipky Kategorie: Střílečky

Zombie

Homer se chce dostat na hřbitov, ale ten chrání plno zombie. Musíš jich zastřelit co nejvíce a to bez vyjímky - ať je tam pouhý Flanders nebo třeba bývalý americký prezident. Když ti začnou docházet náboje, zastřel figurku klauna Krustyho, který se skrývá za stromem a občas se Vám ukáže.

Ovládání: myš Kategorie: Střílečky

Koule smrti

Chcete vyhrát dobré fáro? Musíte pro něj objet kouli smrti celou dokola. Chcete-li mít na cestu i pití, jídlo a ostatní stačí tyto věci sbírat při jízdě a zvyšovat si nimi i svoje skóre. Nejvíce se soustřeďte při nastartování, aby čárka byla v zeleném poli a při ježdění dávejte pozor, abyste nenarazili na nějaké překážky v podobě cihly apod.

Ovládání: šipky Kategorie: Postřehové

Nahatý Bart na skatu

Tuhle scénu si snad každý z nás pamatuje z filmu. Homerem vyhecovaný Bart projíždí Springfieldem úplně nahý na skateboardu. Nenechte se chytit policií, ujíždějte co nejdále a sbírejte všechny koktejly Squishee, pro Homera pivo Duff a mezerníkem přeskakujte přes překážky jako jsou popelnice a kaluže.

Ovládání: šipky a mezerník Kategorie: Závodní

Demoliční bagr

Homer opět musí zachránit svojí rodinu, kterou odváží EPA pracovníci zpátky do báně. Nedovolte jim to a odstřelte auto co nejdále se svým demoličním bagrem, který je na toto jako dělaný! Rodina neuvěřitelný náraz vždy přežije a později všichni zdraví vylezou z auta a jsou volní.
 

Ovládání: šipky Kategorie: Oddechové

Zaseklý zvedák

Pomoz Líze všem občanům ukázat na grafu, v jaké situaci se teď právě ocitáme! Bohužel je přednáška časové omezena, takže musíme pospíchat. Zvedák je dokonce ve vyším úrovních zničený a občas blbne. Rovněž se pokus ukázat co nejpřesnější pozici (čím blíž středu kruhu tím lépe).

Ovládání: šipky a mezerník Kategorie: Postřehové

Karty

V baru U Vočka se koná turnaj podobný hře skořápky a nesmí chybět nikdo z opilců a příznivců piva. Skořápky bohužel nejsou po ruce a proto se hraje s kartami. Při míchání pozorně sledujte, kde se nachází Joker neboli žolík. Jakmile se míchat přestane, klikněte na tohoto Jokera. Postupně se dostáváte do vyšších levelů, kde je míchání mnohem rychlejší...

Ovládání: myš Kategorie: Postřehové

Ryby

Homer a Bart šli rybařit. Homer si samozřejmě nezapomněl své elektronické nářadí tak si musíme rychle užít čas pro normální rybaření s prutem. Dávejte si pozor na odpadky, protože jezero ve Springfieldu je jich plné. Nechceme mít přece k obědu namísto šťavnatého pstruha pět let starou botu, nebo ano?

Ovládání: šipky Kategorie: Oddechové

Ber nebo neber

Znáte tuto soutěž, kterou u nás spravuje televize Prima? Pokud ano, zahrajte si jí v Simpsonovském stylu s Homerem a téměř všemi ženami ze Springfieldu. Čím menší částky budete objevovat v kufřících, tím lépe. Dokažte, že se Homer nehodí do vědomostních soutěží, ale do takových to, kde vládne štěstí.

Ovládání: myš Kategorie: Soutěže

Chcete být milionářem?

Známá televizní soutěž, jenž se poprvé ukázala na televizi Nova a po pár letech i na kanálu Prima. Poměrně jednoduchá pro znalce Simpsonových a velmi těžká pro občasné diváky Simpsonových. I když je samotná hra v angličtině, pokud kliknete na odkaz Spustit hru, na následné stránce máte pod hrou český překlad...

Ovládání: myš Kategorie: Soutěže

Pivíčko Duff

Jednoduchá hra, kde Homer nejspíše s Barneym zachraňují pivovar Duff, který zažehly plameny a chtějí pomoci jejich oblíbenému pivu, za které jinak tak draze platí U Vočka. Odnes všechny barely do kufru auta, ale pozor, ať nechytneš nějaký hořlavý plamen! Ten by tě totiž pěkně spálil a objevil by se název Konec hry.

Ovládání: šipky Kategorie: Postřehové

Střílející Bart

Úkolem je trefovat se prakem do lidí. Nejlepší bude, když se zaměříš na Springfielďany, kteří u sebe mají stopky nebo koblihu. Tím si buď zvýšíš svůj zásobník nebo čas. Pokud ti jde o skóre, střílej do pitíček Hello Simpsonovi, které v sobě skrývají nejen skvělou chuť, ale i plno bodů.
Hra je převzata z HelloSimpsonovi.cz

Ovládání: myš Kategorie: Postřehové

Šťastná hodina

Musíš sebrat co nejvíce drinků. Vyhýbej se Nelsonovým nástrahám, které hází ze střechy. Narazíš-li totiž na některý z nich, ubere ti to jeden z několika životů.

Hra je převzata z HelloSimpsonovi.cz

Ovládání: šipky a mezerník Kategorie: Oddechové

Simpsonovský Volejbal

Poměrně velmi těžká hra z dílny Enteron. Tým Simpsonovi - Bart, Líza a Maggie hrají sólově proti Rodovi nebo Todovi Flandersovým! Nezahanběme Homera a poražme dlouho nenáviděné sousedy Flandersovi!

Hra je převzata z HelloSimpsonovi.cz

Ovládání: šipky a mezerník Kategorie: Skákačky

Simpsonovský Bowling

Umíte hrát bowling? Vyzkoušejte si to v této hře, která je kuželkami inspirována. Snad se Barney nebude zlobit, že jsme se před hrou nepřezuli do speciálních bowlingových bot...

Hra je převzata z HelloSimpsonovi.cz

Ovládání: šipky a mezerník Kategorie: Postřehové

Homer Blázen

Homer je pěkný blázen a hlupák. To víme všichni. Klikněte na něj v následující hře a uvidíte, čeho všeho je vlastně schopen. Ukáže Vám jak se umí radovat, co říká, když je naštvaný a když ho zrovna chytl nějaký ten amok...

Ovládání: myš Kategorie: Videa

Dům Simpsonových

Projděte si dům Simpsonových a zjistěte, co skrývají v garáži, obýváku, předsíni, jídelně, kuchyni, koupelně, v Bartovém, Lízy, Maggiiném nebo Homera a Marge pokoji.

Ovládání: myš Kategorie: Oddechové

Den Smrti

Zastřel koho uvidíš, ale opovaž se zastřelit Maggie, nebo Homera! Ty se přece nestřílí, protože jsou to obě dvě malé nepřemýšlivé děti...
Každopádně tuto hru nedoporučuji mladším dětem...

Ovládání: myš Kategorie: Střílečky

Zabiják Flandersů

Vymýti ze světa rodinu Flandersů. Pokud vše zvládneš, na konci tě čeká "hudební" překvapení.
Každopádně tuto hru nedoporučuji mladším dětem...

Ovládání: myš Kategorie: Střílečky

Magická koule

Procvič si svoji paměť a uspořádej obrázky v pořadí, ve kterém se ti původně zobrazily.

Ovládání: myš Kategorie: Postřehové

Simpsonovský tvořič

Staň se autorem nové postavy. Výsledek si můžeš dokonce vytisknout!

Ovládání: myš Kategorie: Individuální

The Singhsons

Zdařile předělaná úvodní scénka Simpsonových na "Indický" styl.

Ovládání: Žádné Kategorie: Videa

Úvodní videoklip trochu jinak

Předělaná úvodní scénka.

Ovládání: Žádné Kategorie: Videa

Puzzle

Musím něco dodávat? Prosté simpsonovské puzzle. Můžete si zvolit obtížnost...

Těžká
Střední
Lehká

Ovládání: myš Kategorie: Puzzle

Arcade

Snad první hra se Simpsonovými, která vypadá velmi primitivně, ale také má své kouzlo.

Ovládání: Klávesnice Kategorie: Starší

Bart proti Mutantům

Další starší hra s motivem Simpsonových, v níž bojujete s nebezpečnými mimozemšťany.
(pro spuštění potřebujete Javu)

Ovládání: Klávesnice Kategorie: Starší

Bart potkává Radioaktivního muže

Bart konečně potká svého komiksové hrdinu Radioaktivního muže. Společně poté bojují proti zlu na Zemi.
(pro spuštění potřebujete Javu)

Ovládání: Klávesnice Kategorie: Starší

Bart proti světu

Porazíte s Bartem celý svět?
(pro spuštění potřebujete Javu)

Ovládání: Klávesnice Kategorie: Starší
© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.