Simpsonovi.net

FAQ

1) Velikosti triček – konfekční údaje (ORIENTAČNÍ!)
Upozorňujeme, že jde pouze o orientační údaje. Jednotlivá trička vyrábí více výrobců, proto se mohou velikosti lišit. Údaj udává velikost na hrudi:

XS – 84 – 86 cm
S – 89 – 94 cm
M – 96 – 102 cm
L – 106 – 112 cm
XL – 117 – 122 cm
XXL – 127 – 132 cm

2) Jaké jsou dodací lhůty?
Upozorňujeme, že kromě zboží s uvedeným štítkem „SKLADEM s dodáním do tří dnů“, se veškeré ostatní zboží řídi dodáním uvedeným těmito popisky:  „do sedmi dnů“ nebo „rozmezí týden až tři týdny“ a nebo „do pěti týdnů“.

Důrazně upozorňujeme, že dodání v těchto termínech je POUZE ORIENTAČNÍ, neznamená tedy závazný termín. Tyto lhůty nedokážeme nijak ovlivnit, jsou závislé na jednotlivých distributorech pro Česko a Slovensko.


3) Přestože jsem zaslal peníze, přišlo mi upozorňení, že jste tuto platbu stále neobdrželi. Proč?
Nezapomeňte, že tři dny od vytvoření objednávky s platbou předem, aniž by tato platba nebyla uhrazena, je automaticky zasílán e-mail s upozorněním, že obchod Simpsonovi.NET dosud neobdržel platbu v požadované výši na svém účtu. Při převádění peněz samozřejmě dochází k časovým prodlevém až tři pracovní dny pro platby z ČR a týden pro platby ze Slovenska. Jakmile obchod platbu obdrží, okamžitě zasílá potvrzení. Pokud však přesto máte podezření, že jste platbu odeslali a neudělali žádnou chybu při vepsání čísla účtu a variabilního symbolu, obraťte se prosím na e-mail obchod@simpsonovi.net.
 

4) Jak zaplatit objednávku převodem na účet ze Slovenska?
Proto, abyste mohli zaslat peníze na náš účet, je nezbytné zadat mezinárodní transakci, a namísto klasického účtu zadat mezinárodní číslo IBAN (specifikující číslo našeho účtu) společně se SWIFT kódem pro ČR.
IBAN: CZ53 0800 0000 0020 8355 3063
BIC (SWIFT): GIBACZPX
Jméno banky: Česká spořitelna a.s.
Variabilní symbol, pokud lze vyplnit: číslo Vaši objednávky
Zpráva pro příjemce: číslo Vaši objednávky pro kontrolu, a nebo Vaše jméno
Na jméno účtu: David Marák
Zapsaný na adresu: Podivice 33, 683 21 Pustiměř


5) Jak zaplatit objednávku převodem na účet z Česka?
Předčíslí účtu NEVYPLŇUJETE
Číslo účtu: 2083553063 / 0800    (č. Účtu / kód banky)
Variabilní symbol: číslo Vaši objednávky
Zpráva pro příjemce: Vaše jméno


6) Doplácí se CLO a DPH při převozu z ČR na Slovensko?
Ceny za poštovné a balné včetně ceny za objednané zboží jsou konečné, zákazník nehradí žádné CLO ani DPH při převozu z ČR na Slovensko, a ani neplatí jakýkoliv jiný poplatek mimo uzavřenou kupní smlouvu, respektive provedenou objednávku, protože provedená objednávka byla zpracována v rámci EU.

7) Jak postupovat při reklamaci?
Postup při reklamaci naleznete v sekci KONTAKTY.

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.