Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz


Novinky

Bender's Big Score

Cena DVD při vydání: $20
Oficiální vydání: 27. listopadu 2007

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
USA, 2007, 88 min

Popis: Vesmírní poslíčci z Planet Express se po několika letech co byli zrušeni v televizi vrací a to v širokoúhlém formátu! Tentokrát si musí poradit s kriminalistickými nudisty, kteří přes internet okrádají nejen občany Nového New York City, ale celé Zeměkoule. Mezitím se zjistí, že Fryovo malé mateřské znaménko na jeho hýždích je ve skutečnosti brána pro cestování časem. Této možnosti nejvíce využije kradením posedlý Bender.

Upoutávka:


The Beast with a Billion Backs

Cena DVD při vydání: $24.99
Oficiální vydání: 24. června 2008

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
USA, 2008, 90 min

Popis: V tomto druhém díle musí Fry, Bender, Leela, Farnsworth, Zoidberg a Hermes Conrad zjistit, co ve vesmíru dělá časoprostorová trhlina, na jejíž druhé straně se skrývá obrovský druh inteligentní chobotnice. Jakmile se trhlina naruší, chobotnice se vrhne do světa lidí, které ovládne a nadiktuje jim své náboženství. V něm se pozemským papežem stane první napadený - Fry. Nakonec všechny lidi odvede na svojí "planetu", ve které nejsou žádné problémy a pouze láska. Jediní, kdo na Zemi zůstávají, jsou neemocionální roboti plánující útok na chobotnici.

Ukázky:


Bender's Game

Třetí Futurama film nese název Benderova hra a vrhne nás přímo do období krize. Palivo používané jako pohon do vesmírných lodí dochází a ceny rostou závratným tempem. Posádka lodi Planet Express je tedy vyslána na nebezpečnou misi, infiltrovat svět obsahující poslední důl na temnou hmotu, látku která lodě pohání. Hluboko pod povrchem však najdou podivný svět. Starobylou zemi draků, magie a rytířů, kteří až podezřele připomínají Bendera (John Di Maggio). Vzhledově. Zásady rytířů, statečnost, loajalita a štědrost, mu totiž nic neříkají. Tvůrci slibují spoustu odkazů na trilogii Pána prstenů i jiné fantasy. K hostujícím hvězdám tentokrát patří George Takei (ikonický kapitán Sulu z původního Star Treku) a komik Rich Little. (zdroj: CSFD, jakmile bude film vypuštěn, naleznete zde recenzi od Simpsonovi.net)

Ukázky:


Into the Wild Green Yonder

Název filmu je převzat z hymny U.S. Air Force. Zavede nás do antické, milion let trvající bitvy. Samozřejmě se naši hrdinové objeví přesně uprostřed celého dění. (zdroj: CSFD, jakmile bude film vypuštěn, naleznete zde recenzi od Simpsonovi.net)

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.