Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz


Novinky

Co je Simpsonovský deníček?

V Simpsonovském deníku se Vám budou hlásit sami Simpsonovi! Svými slovy Vám řeknou co se právě děje nejen ve světě Simpsonových, ale i u nich doma a vůbec v celém Springfieldu. Nikdy nejsou Simpsonovi nuceni "psát", takže nečekejte, že se zde od nich dozvíte novinky každý den, ale prostě jednou za čas, když to sami uznají za vhodné...


Konečně jsme ho našli!

To snad není možné. - Tak tuto větu řekla Marge hned 2. týden v listopadu! Táta Homer dostal za úkol do našeho deníku něco připsat a neustále to odkládal, až úplně zapomněl, kam ho vůbec odložil. To neuhádnete snad ani vy. Tři měsíce jsme ho hledali u nás doma, poté jsme to vzdali a nakonec nám volal strýček Vočko, že pod kulečníkem našel něco, na čem je napsáno "Simpsonovský deník - příště píše Homer". Tímto krátkým záznamem se Vám za tatínka omlouvám. On se totiž omluvit nechtěl, protože říkal, že Vás všechny na pár měsíců zachránil před čtením, které prý nikdo nemá rád...


Novinky z našeho domu

Ahoj! Tak se Vám jako první z naší, jak říká Homer "šílené", rodinky představuji v tomto deníku já - Bárt. U nás se toho právě teď moc neděje. Homer kouká na telku, Líza se učí dějepis (protože zítra píše písemku), Marge kojí Maggie (protože má konečně klid od vás čumilů) a já tu sepisuju nějakou novou blbost na web o nás.
Začíná mě bolet ruka od psaní, takže vám toho opravdu moc tentokrát nenapíšu.

 

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.